Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Дизайна на каледара е страхотен ,а идеята с километража е велика ,щестане страхотен календар. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега Нинов, не "вмятай" повече , че имаш снимката, ами я пращай веднага. С вмятане календар не се прави ;) Има кола, която не е форумна, както и снимка, която не се харесва на няколко човека, така че тази хубава снимка на Каризмата и Аутлендера,ще лепне идеално на нечие място! Хората си казаха, че приемат предложения и снимки, така че не казвайте "има снимки, защото съм виждал", ами помогнете.

А си мисля и друго ... това с композицията(хоризонтални дни или километраж) си е истина , но няма да е много добър вариант да се смесят стиловете, че ще стане шарения ... или единия или другия вариант трябва да е. Ако искате пък да "рискуваме" и да видим как ще стои с километраж на всички месеци :) притеснява ме само , че при километража датите ще станат малки и сбити :icon_hmm: Просто няма как да се спечели повече място без този километраж да заеме половината снимка, но пък е интересно и разчупено ... май почвам да клоня към километража :)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............. Ако искате пък да "рискуваме" и да видим как ще стои с километраж на всички месеци :) .............
:mitsu-smiley: Ами дайте да рискуваме с километраж на няколко подходяши снимки, а не на всички. Аз пък си мисля да оставим тази преценка на дизайнера, за да не се двоумим. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Километража кой да е ? На мен ми допада повече този на "галанта" .. същия стил на изписване на месеца и годината е, като този с хоризонталните дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и така. На някой снимки може да седи добре, на други - не. Той си разбира човека от работата, дайте да не му се бъркаме излишно. В крайна сметка датата ще я погледнеш 10 пъти в месеца, а колата - 1000

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Нинов, не "вмятай" повече , че имаш снимката, ами я пращай веднага. С вмятане календар не се прави ;) Има кола, която не е форумна, както и снимка, която не се харесва на няколко човека, така че тази хубава снимка на Каризмата и Аутлендера,ще лепне идеално на нечие място! Хората си казаха, че приемат предложения и снимки, така че не казвайте "има снимки, защото съм виждал", ами помогнете.

А си мисля и друго ... това с композицията(хоризонтални дни или километраж) си е истина , но няма да е много добър вариант да се смесят стиловете, че ще стане шарения ... или единия или другия вариант трябва да е. Ако искате пък да "рискуваме" и да видим как ще стои с километраж на всички месеци :) притеснява ме само , че при километража датите ще станат малки и сбити :icon_hmm: Просто няма как да се спечели повече място без този километраж да заеме половината снимка, но пък е интересно и разчупено ... май почвам да клоня към километража :)

 

Идеята ми да я пратя на точния човек (който ще се занимава със снимките) , за да не я качвам в snimka.bg да загуби от големината и резолюцията си.

Колегата , занимаващ се с календара (Николай Иванов ) да ми даде skype или e-mail да му я пратя.

 

П.С. Иначе снимката я има отдавна качена в снимка.бг (за справки - коментара ми в темата за националната среща и снимките от нея )

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е много зле тази снимка...номера се чете, със сенник на стъклото е, отстрани се вижда какво ли не...Абе ужас !

 

 

 

:good: Точно! За снимка на Галант най-много ми допада тази на GT Power зимната на черният Аванс. Тази с този сенник не ми харесва. А и пейзажа около колата.... :) Лично мнение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека, тези които правят дизайна да преценят на кои снимки да е спидомер и на кои да е хоризонтално отгоре или отдолу на колата.

Примерно, на снимката на моята кола би паснало да е хоризонтално, отгоре или отдолу е без значение.

И другото, което искам да кажа е, че ако колите ще са само форумски, да се махнат снимките на тези, които не са.

На модела приличащ на спидомер обаче, мисля че ако зад цифрите е бяла лента, дори и да са по-мънички, ще контрастира по-добре.

А и не видях да има отбелязани празници на тези модели. А е хубаво да ги има по някакъв начин отбелязани, поне християнските такива.

Делничните дни в черно, почивните в червено а официалните празници в зелено (примерно).

Така мисля Аз. Миже би ще се получи по-разнообразно и интересно

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се направи някак стрелка на скоростомера, за да се отбелязва текущия ден, ще бъде още по-готино :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пратете ми всички снимки които стават за Април месец и са над 1-5мг. на reklamnostudio@gmail.com. И ако днес не се справим със снимката ще седнеме да избереме една с Биг Бос, дано има някоя на която да сложиме и километража ако искате. Мене лично много ме кефи идеята, и понеже сме автоболимен клуб ще стои мниого добре ( ще вмъкнеме колкото можеме пък после вие ще решите като сме готови със 12 страници).

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се направи някак стрелка на скоростомера, за да се отбелязва текущия ден, ще бъде още по-готино :)

 

Мога да проуча, но ще оскапи доста цената, понеже не е нещо традиционно и ще струва повече, а и незнам дали ще може да се сътвори :)

Но мога да проверия ако искат всички ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да проуча, но ще оскапи доста цената, понеже не е нещо традиционно и ще струва повече, а и незнам дали ще може да се сътвори :)

Но мога да проверия ако искат всички ?

Аз вече си приготвих стрелка и стъпково моторче и ще си го направя самосверяващ се :) Но понеже идеята ми се видя добра, реших да я споделя, дори и стрелката да е "ръчна" и картонена. Ясно е че проблема е в парите. В тази връзка и аз искам един брой! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иха тва наистина е яка идея :) браво JDFU! Наистина обаче цената ще скочи с поне 40-50% според мен ... което не знам дали си заслужава ... и без това един календар ще ни излезе над 10лв (заради малкия брой поръчки) ... не знам дали е разумно. Иначе стрелка винтче отзад ... да стои затегнато на различен брой страници може да се измисли някак :)

 

П.П. Стои въпроса за празниците ... ще се отбележат ли по някакъв начин Ники ?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Би трябвало да се отбелязват датите. Иначе календара не е ефективен. :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се отбелязват датите. Иначе календара не е ефективен. :dntknw:

Не е задължително, аз като си слагам нов календар, първата ми работа е да махна ластика с показалеца за дати, че ми пречи.

Като броя дните използвам календара на компютъра и Ексела.

Според мен Клубният календар е повече средство да покажем своята идентичност и клубна принадлежност, както и клубните автомобили.

Показването на датите, т.е. това, което прави снимката календар е едно приятно допълнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с ТМинтов! И моето мнение е, че един път се е наел някой отговорно със задачата, нека не се чудим как само да му усложняваме живота. Всеки има идеи, но никои не се наема. Човека има опит, просто го оставете да си свърши работата, да не ни тегли на края една майна и да каже "спасявайте се" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля дизайнера да си свърши работата.Където прецени да сложи километраж, а където не е подходящо да си бъде като на обикновен календар.Аз ще взема 4 календара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Изпрати няколко на Ники и дизайнера и те да преценят. Като гледам колко красив става календара съм сигурен, че ще преценат правилно. :mitsu-smiley:

Изпратил съм няколко броя с необходимото качество на мейла на Big Boss преди 5-10 дни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето ги:

Тук има Дачия и Хюндай.

 

 

http://img525.imageshack.us/img525/6553/p1030058e.jpg

 

http://img12.imageshack.us/img12/3489/p1030069y.jpg

 

http://img266.imageshack.us/img266/6690/p1030070i.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Чудесно. Тази снимка може да са подмени с галанта на Сирко, ако не може да се оправи на фотошоп и можем наистина да приключваме календара! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимката от месец Октомври, да питам чий е този галант?

А за месец Юни е сигурно, че не е форумска кола.

В крайна сметка, ще бъдат ли само коли от форума или ще има и снимки на други коли?

Снимката на Иво Нинов с Аутлендъра и Каризмата, която на истина си заслужава и е много хубава, спокойно може да се сложи за месец Юли.

А ако и Галанта за Октомври не е форумска кола, съм сигурен че има още някоя качествена снимка на друг модел от марката(Паджеро), която може да го замести достойно. 3 Галанта са множко. А и ония със сенника не е за тука.

Нека Big Boss да пусне снимките по месеци пак, но редактирано като за предпоследно или последно.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Колеги, чета постовете по темата и се кефя! Такива идеи има, че аз, като рекламист, се изненадвам, че не съм се сещал! Първо, моите почитания към Николай Иванов и неговия дизайнер за идеята дните от месеца да се представят като километраж (или оборотомер). Второ, шапка свалям на хрумването на JDFU за стрелката (в ролята на прозорче на работен календар). Вярно, че такива шантавии струват пари, но пък нали това го прави оригинално. А и 10 лв. да е отгоре, заслужава си. Добре е да казват: "Това е календарът на ФЕНКЛУБ МИЦУБИШИ"! Нали сте чували за календарите на БЕНЕТОН!

А ако ми позволите, да ви предложа как да стане по-евтино изданието. Започвайте да събирате мнения и снимки още в началото на календарната година. Така до средата на лятото, когато печатниците се чудят какво да правят, ще имате готов макет и го пускайте за печат. Смятам, че цената ще падне поне с една трета. Нека ви кажа, че големите печатници печатат календариумите за следващата година още февруари-март, когато рекламната кампания от предната година току-що е отминала.

Като гледам как се оформя календарът, и аз ще взема един, само не разбрах на кого трябва да платя!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...