Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Ивайло,на предната страница има 4 поста(един под друг)на хора на които този вариант не им допада.Поради тази причина дадох предложението.

Лично аз нямам никакви претенции.

Колега(и), също така имаше поне толкова мнения (ако не и повече) , че ако трябва всеки един да е "ЗА" дадено решение, никога няма да се разберем ... аз например първо бях за хоризонтални дати, а след това поради факта , че повечето искат "километраж" си казах "еми ОК, в крайна сметка календара е за автомобилен клуб" и това ще стои по-оригинално. Айде да не се държим като малки деца ... като не стане на нащето и да обръщаме гръб и да си тръгваме. Колегата СуперМЕН си каза сам - винаги ще има някой недоволен. Ако цената на календара е 1-2 или 3 отказали се, то това ще е по-добрия вариант, от колкото да се нацупят всички и не само да няма календар , ами да си покажем и селянията пред всички.

Моето мнение е - "само хоризонтални" или "само километражи", иначе ще стане супер шарения заради недоволството на някой.

Компромиси трябва да се правят , ако искаме нещата да вървят. Един календар може да се преглътне, че е с километраж и ли пък не, но несериозните постъпки създават доста по-лошо лошо впечатление! Нека бъдем мъже , а не да се разправяме и хленчим, като хлапета.

 

М/у другото, Ники, може ли да видя(видим) август?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега(и), също така имаше поне толкова мнения (ако не и повече) , че ако трябва всеки един да е "ЗА" дадено решение, никога няма да се разберем ... аз например първо бях за хоризонтални дати, а след това поради факта , че повечето искат "километраж" си казах "еми ОК, в крайна сметка календара е за автомобилен клуб" и това ще стои по-оригинално. Айде да не се държим като малки деца ... като не стане на нащето и да обръщаме гръб и да си тръгваме. Колегата СуперМЕН си каза сам - винаги ще има някой недоволен. Ако цената на календара е 1-2 или 3 отказали се, то това ще е по-добрия вариант, от колкото да се нацупят всички и не само да няма календар , ами да си покажем и селянията пред всички.

Моето мнение е - "само хоризонтални" или "само километражи", иначе ще стане супер шарения заради недоволството на някой.

Компромиси трябва да се правят , ако искаме нещата да вървят. Един календар може да се преглътне, че е с километраж и ли пък не, но несериозните постъпки създават доста по-лошо лошо впечатление! Нека бъдем мъже , а не да се разправяме и хленчим, като хлапета.

 

М/у другото, Ники, може ли да видя(видим) август?

Жоро,писал съм,че нямам никакви претенции за това,как ще изглежда календара,така че не ме обвинявай в хленчене... :)

Идеята беше да се угоди и на двете страни и да има по-малко недоволни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то така всички ще са недоволни!

И едните и другите!

Трябва да остане единият вариант - за да са доволни поне 50% от хората.

И понеже варианта с километража е готов - нека остане той!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както писах някъде по-напред "първо и второ изречение на пост 259 http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;st=240", има снимки на които има място за варианта със спидометър, но има и снимки, на които този вариант не става, поради причината че закриват част от колите.

След като ще се прави календар, на който основна задача ще бъде да си гледаме колите, то тогава на истина трябва на някои месеци да се поставят хоризонтално разположени дни и дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро,писал съм,че нямам никакви претенции за това,как ще изглежда календара,така че не ме обвинявай в хленчене... :)

Идеята беше да се угоди и на двете страни и да има по-малко недоволни.

Не си ме разбрал правилно или не съм се изразил, както трябва ... това , че съм ползвал цитат от твой пост, не значи, че визирам теб :) Просто исках да кажа, че колкото мнения има че не им харесва, поне толкова има, че се е появил някой, който се е заел да направи нещо и ако продължаваме само да изискваме и недоволстваме в стария дух, нещата ще се оакат. Нека оставим хората да си вършат работата и ако не друго, поне нека се направи една анкета за 2-3 дни и резултатите ясно и точно да покажат какво да се прави, а не само да разиграваме хората!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гледам какво става и не се стърпях да се намеся! Има оригинална идея с километража. Тези, които са против него, изтъкват, че закрива част от колите. Това дизайнерът ще го оправи много бързо. Просто се взема за модел снимката, на която закриването е най-фрапиращо, и оттам нататък размерът се определя по него. Ако вземем само датника (километража), може да се играе с размерите и цветовете. Мене ако питате, спокойно може да се намали емблемата на фенклуба и да се акцентира (защото това е идеята) на фенклубния знак, като се направи с по-натрапчиви цветове. За сметка на това общият размер на "километража" може да се намали, но да се уголемят цифрите. Идеята ще се запази, но няма да има някой, който да каже, че "не вижда датите".

И да ви кажа, тези емоции са нормални за нашите географски ширини. Ние имаме голяма енергия и влагаме много емоции и в най-малките неща, а северните народи просто си вършат работата и нещата им се получават!

Редактирано от BOGRY
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календара е уникален, потвърждавам 1 брой за мен.

Само няма да е лошо да се добавят официалните празници някак...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за по-изчистения и практичен вариант. Т.е. без километражите.

P.S. Но какъвто и да е вариантът, аз си искам двата броя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да се смесят двата варианта на календара. На тези снимки, на които част от снимките се закриват, да се сложи хоризонталният тип на датите.

 

 

 

Редактирано от dobri1200
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тази тема да се затвори и да се остави линк към АНКЕТАТА.

Така всичко ще стане ясно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то така всички ще са недоволни!

И едните и другите!

Трябва да остане единият вариант - за да са доволни поне 50% от хората.

А най добре ще е , изобщо да няма календар...

Така 50% ще са доволни, че не е станал варианта с километражите, другите 50% пък ще са доволни, че не е станал варианта без километражите и така ще имаме 100 % доволни ..... :lol:

 

Пишете ме и мен с 1 бр.- може да е с километраж, може да е без километраж, може и кола да няма на страниците, важното е да има дати.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направете двата варианта,шест месеца километраж -шест хоризонтални дати ,пускате готовия календар с цената и банковата сметка и който иска да си поръчва. На който не му харесва да си го направи сам ,рекламни къщи колкото щеш. Тука всички сме като принцески ,не с тоя лак не с таз и боя за коса ,ако чакаме всеки да си изкаже мнението календара никога няма да стане. Така че ,всеки да направи някакъв компромис и да започне събирането на парите и без повече коментари и изисквания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя анкетата си показва кое е по-желано. Само на ЮЛИ се падат малко кофти едни дати на халогена на Грандиса ... ако може да се оправи. И бяхте обещали наистина да се виждат празничните дни. Може с малък шрифт да се изредят някъде долу например, че иначе ще се претрупа километража.

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя анкетата си показва кое е по-желано. Само на ЮЛИ се падат малко кофти едни дати на халогена на Грандиса ... ако може да се оправи. И бяхте обещали наистина да се виждат празничните дни. Може с малък шрифт да се изредят някъде долу например, че иначе ще се претрупа километража.

 

Не ,че искам да влизам в спор , но обективно погледнато до тук анкетата показва друго :) . Имаме 5 за изчистен, 10 за километраж и 5 фифти- фифти , което само по себе си показва ,че компромиса 50:50 е най-добър за сега , защото има хора ,които не искат въобще километраж (бройката става 10 на 10 с малко тежест към компромиса)

Това според мен е правилното тълкуване на анкетата до момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя анкетата си показва кое е по-желано. Само на ЮЛИ се падат малко кофти едни дати на халогена на Грандиса ... ако може да се оправи. И бяхте обещали наистина да се виждат празничните дни. Може с малък шрифт да се изредят някъде долу например, че иначе ще се претрупа километража.

 

 

Празниците ще ги има, обештал съм и в момента в който решиме дизайна ще ги сложа :)

 

Проблема е в лика на календара, трябва това да решиме а не да слагам празници по 100 пъти, и да ги променям заради дизайна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за опростен вариант, но ще си взема заявените бройки и при другите 2 варианта. За мен един календар трябва да бъде преди всичко практичен, с много добра и бърза четливост, а след това ефектен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ,че искам да влизам в спор , но обективно погледнато до тук анкетата показва друго :) . Имаме 5 за изчистен, 10 за километраж и 5 фифти- фифти , което само по себе си показва ,че компромиса 50:50 е най-добър за сега , защото има хора ,които не искат въобще километраж (бройката става 10 на 10 с малко тежест към компромиса)

Това според мен е правилното тълкуване на анкетата до момента.

Не колега :) анкетата ясно си показва че 50 искат километраж, 25 - изчистен и 25 - микс. А 25 срещу 50 - няма как да са по равно ... Айде да става тука една коалиция и да се взима властта, че само си губим времето :icon_n_gora: :bg: :newyear:

 

П.С. Тук дали има някой, който може да преправи звездата от елхата така :mitsu-smiley: :) ?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В духа на закачката да продължа :) 25% които искат изчистен вариант ,значи са 100% сърдити и ако ги направим поне на 50 % доволни се изравняват с тези на смесеното изобразяване. И до момента ако кажем ,че 10 човека искат километраж , значи 50% (5 човека) имаме недоволни и 100% (5 човека) крайно недоволни :)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези размишления относно процентите - добре че не сте в Народното събрание, че кой знае какви закони щяхте да изковете!

Ако за бюджета на държавата гласуват "за" - 50%, "против" - 25% и "въздържали се" - 25% нямаше ли да го приемете?

Казано иначе, "за" са за километража, "против" - са за хоризонтални дати и "въздържали се" - са и тъй и инак...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ники, тука си е форум, хората си говорят, но послушай ме - погледни анкетата и отсечи! :)

Казвам ти го от личен опит.

Доволни и недоволни винаги ще има.

Както и коментари за какво ли не.

Просто го направете прегледен, за да се виждат цифрите и това е.

И без това се хвърли доста безплатен труд по календара, който за мнозина не се вижда.

Така че взимай решение и действай! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравяш една много важна подробност ... "микса" не означава "все ми е тая дали ще е километраж или не" , а е предложение за дизайн, който е различен от предните два ;) Аз например не одобрявам микса. За мен той не е компромис , а липса на концепция за визията на календара(без да се обиждат гласувалите за него). Просто едно нещо като се прави , да се прави както трябва, а не всяка страница да се бори за независимост. Все едно различни хора са правили различните страници ... Един клуб, една марка, един календар :mitsu-smiley: !

 

П.С. Ако бяхме в парламента нямаше да се чудим и да спорим, как да изглежда календара , а щяхме директно да направим няколко вида :specool:

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, тази тема трябва да се приключи, че само дращим из нея.

Нека остане само анкетата - от нея ще стане ясно кой какво иска.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Няма да заключвате теми, освен в краен случай при нарушаване на правилата.

Разбрахме се за това вече с модераторите. :)

Нека хората си пишат. Тук е форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравяш една много важна подробност ... "микса" не означава "все ми е тая дали ще е километраж или не" , а е предложение за дизайн, който е различен от предните два ;) Аз например не одобрявам микса. За мен той не е компромис , а липса на концепция за визията на календара(без да се обиждат гласувалите за него). Просто едно нещо като се прави , да се прави както трябва, а не всяка страница да се бори за независимост. Все едно различни хора са правили различните страници ... Един клуб, една марка, един календар :mitsu-smiley: !

 

П.С. Ако бяхме в парламента нямаше да се чудим и да спорим, как да изглежда календара , а щяхме директно да направим няколко вида :specool:

 

Съгласих се :specool:

 

И за да е наистина един вид календара , най-разумното решение го прочетох малко по-нагоре , а именно:

Да се пропорционира километража така , че да не захапва от колите и да се увеличат малко буквите за дните. Мисля , че тогава анкетата ще е на 100% за едно мнение.

 

Няма да заключвате теми, освен в краен случай при нарушаване на правилата.

Разбрахме се за това вече с модераторите. :)

Нека хората си пишат. Тук е форум.

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...