Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Пропуснах да кажа, че си получих календара. Браво на Дани, че се зае!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...
  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Колеги, напомням ви, че ако ако искате да имаме зимни снимки за календар 2011, сега е момента да снимате колите си. :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случайно ми попадна една снимка, която се оказа оригинал, а тази, пусната тук - подправена. Ето оригинала, за да видите вашите съфорумци какво правят :D

 

http://img695.imageshack.us/img695/6909/misubishi.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А такаааааааа. Ето ги и новите бан-ове във форума! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че двама от провинилите се гледат темата,но нищо не казват в своя защита... :icon_hmm:

Шефе,давай,наточи манарчето... :ban1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо пълен комплект!

 

Колеги, като си получих календара - моя приятелка - дизайнер веднага разбра колко труд е хвърлен, за да се получи. Говорих с нея, разпитах я относно качеството на снимките, нейното мнение е, че за да е ок, трябва снумката да е ок. 6 МБ голяма. Не съм наясно какво точно означава това, но момичето с това си вади хляба. Така че - за да нямаме пак мъки - правете снимките с хубави апарати и на мах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напомням ви, че ако ако искате да имаме зимни снимки за календар 2011, сега е момента да снимате колите си. :foto:

Пак ли ще се вкарваме в този филм, със снимки на коли от форума ?... :icon_hmm:

Ако трябва да съм откровен, таз годишният календар е много красив, но не върши никаква работа като календар, с тези дребни дати...

Става само за плакати, да си ги лепиш по стените.. :D

По добре за догодина, да си направим стандартен календар, като минало годишния ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пак ли ще се вкарваме в този филм, със снимки на коли от форума ?... :icon_hmm:

Ако трябва да съм откровен, таз годишният календар е много красив, но не върши никаква работа като календар, с тези дребни дати...

Става само за плакати, да си ги лепиш по стените.. :D

По добре за догодина, да си направим стандартен календар, като минало годишния ..

 

За какъв филм по точно става въпрос? Толкова колеги има във форума, които могат да снимат в тази снежна зима колите си, за да имаме снимки за календара.

Иначе времето си минава и няма да имаме собствени снимки и ако някои предяви претенции, когато наближи декември 2010 година, ще му покажа точно този пост!

Относно дали календара става или не става е изписано достатъчно много.

Беше ясно от самото начало, че кръглите километражи може и да са ефектни, като ги гледаме на компютъра, но на календара не дават никаква информация кой ден от седмицата е.

Уважавам труда на Меги, Дани и Стилиян и се радвам, че направиха всичко възможно да имаме календар. :icon_clap:

Раздадохме и на доста хора, като подаръци от клуба. Но все пак това е скъп подарък, защото 10 календара са 150 лева и трябваше да ги вземем от клубната каса. Тоест плащаме ги ние - Членовете на клуба.

Така че за до година трябва да имаме снимки от сега и себестойността на календара да не надвишава 5-6 лева, за да можем да си вземем по повечко, а и да можем да си позволим да подаряваме на повече хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Васе , март месец ще ти стане любимия ми се струва :) Дойде ред да се радваме на твоя диамант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имах възможност да видя календарите на Пежата /т.е на работата сме си конкуренция/ ама нашите календари са страшни и направо отвяха пежаците. Ще се постарая следващата година и аз да пратя снимчица на моето самолетче, пък ако я харесате ще се радвам. Много се гордея с календара.Благодаря на всички които са роботили по него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...