Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Един календар и за мен, моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

То и Каризма няма.

 

Айде да я дадем пак, уж вземем че "излъжем" дизайнера:

 

http://img30.imageshack.us/i/015450466big.jpg/

 

Ако се намери снимката или ако някой има Photoshop да я направи по-добре, но трябва да я има. 

Снимката се намери,

Аз съм я правил миналата година на Националната среща в Ст.З. Мога да я пратя на ,който поиска. Аз също съм "ЗА" да се добави в календара.

Големината на снимката е 1.3 MB , но е правена с добър апарат и настройки. ако се пипне още малко (а все пак имаме колега ,който професионално се е заел) мисля ,че ще стане добра.

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и вариантите за страница на календара ( най после )

Сега е ваш ред да одобрявате колеги :)

 

Снимките не са обработени и датите са примерни :)

post-5488-1258029613_thumb.jpg

post-5488-1258029622_thumb.jpg

post-5488-1258029650_thumb.jpg

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувам за Колта.
:mitsu-smiley: Защо да гласуваме? Това не са ли 3 страници от календара? И трите са хубави, но най-много ми харесва идеята датите да са подредени като километраж. Супер е, поздравления за идеята! :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за "километража".....

И трите снимки ми харесват, но като лаик - да попитам:

-На кадъра с галанта, може ли да се изчисти остатъка от другият автомобил? Че нещо ме издразва..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Километража наистина е интересен. Също зависи и от композицията на снимката ... ако има свободен ъгъл - километраж ще е по-добре, ако е колата е застанала "хоризонатално" е по-добре хоризонтални дати. Въпреки това по-чистичко ми изглежда и по-добре се ориентирам при Колт-а.

 

П.П. На километража не ми харесва , че стрелката сочи понеделник, който не ми е никак любим ... :icon_n_sleep: :icon_n_tooth: :icon_death: :icon_doh:

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датите в момента са произволни, няма да е така в действителност (за понеделника)

Не мога да си го представя в оригинален размер, но така ми се струват ситнички цифрите. А някой сме стари вече и недоскив :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датите в момента са произволни, няма да е така в действителност (за понеделника)

Не мога да си го представя в оригинален размер, но така ми се струват ситнички цифрите. А някой сме стари вече и недоскив :icon_crying:

 

Как недоскиФ бе,роска?!Като те гледам какъв си Убавец на снимката,която си дал на Тишо за бадж-а.............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Километража наистина е интересен. Също зависи и от композицията на снимката ... ако има свободен ъгъл - километраж ще е по-добре, ако е колата е застанала "хоризонатално" е по-добре хоризонтални дати. ......................
:mitsu-smiley: Съгласих се на 100% с тебе! И чак сега разбрах каква е идеята на 3-те публикувани снимки и какво трябва да изберем :icon_blush: . Не е ли най-добре където има място да се използва километража, а снимките като тази с Колт-а да са с хоризонтални дати? А ако продължим да се чудим и раздвояваме и разтрояваме за вариантите - нека дизайнера сам да избере, като гледам много хубав ще е календара :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кой толкова важен е този галант,че още стои в календара? При положение,че има толкова забележки по снимката и всички питаме кога ще се поправи или замени със друга! Няма ли да има Паджеро?Тук в темите съм виждал много яки offroad снимки на Паджеро, а и не само offroad.

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кой толкова важен е този галант,че още стой в календара?При положение,че има толкова забележки по снимката и всички питаме кога ще се поправи или замени със друга! Няма ли да има Паджеро?Тук в темите съм виждал много яки offroad снимки на Паджеро, а и не само offroad.

 

Колега, изпрати хубава снимка на Паджерото си и ако е подходяща, веднага колегите ще я сменят, ако не си закъснял. Тази година се реши календарът да е със снимки само на клубни автомобили. И като си виждал подходящи снимки, предложи някоя овреме.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за "километража".....

И трите снимки ми харесват, но като лаик - да попитам:

-На кадъра с галанта, може ли да се изчисти остатъка от другият автомобил? Че нещо ме издразва..

 

Колега работим по снимката, но се оказа доста по трудно отколкото очаквах ( тъпия металик се рисува по трудно от останалите цветове, без да се обижда собственика, и моята кола е металик ), утре ще мога да кажа на 100% дали ще стане хубаво или ще се наложи да я сменяме.

Та за цифрите, може и да го направим така където има място да е километраж а на другите да е както на колта ( ще кажа на дизайнера да го пробва пък да видим)

А по въпроса с джипа наистина не знам как да процедирам според мен най добре Биг Бос да се каже, на мен ми е все тая, всички коли са прекрасни понеже са :mitsu-smiley:

Радвам се че ви хареса с дизайна доста го помислихме, и дизайнера ме изненада много приятно с идеята за километража :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да греша, но нещата май отиват на " Липса на 4 х 4". Не ми е ясно твърдението, че " ....Нямало снимки на 4 х 4 с необходимото качество...". Аз изпратих няколко броя, но няма никаква реакция. /Въобще не държа моята кола да е на календара, но щом като има такъв дефицит на снимки.../ Пък ако трябва, да взема утре да направя 100 - тина снимки - все ще се избере някоя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега работим по снимката, но се оказа доста по трудно отколкото очаквах ( тъпия металик се рисува по трудно от останалите цветове, без да се обижда собственика, и моята кола е металик ), утре ще мога да кажа на 100% дали ще стане хубаво или ще се наложи да я сменяме.

Та за цифрите, може и да го направим така където има място да е километраж а на другите да е както на колта ( ще кажа на дизайнера да го пробва пък да видим)

.........

Радвам се че ви хареса с дизайна доста го помислихме, и дизайнера ме изненада много приятно с идеята за километража :)

На мен ми харесват двете снимки - на Колта и на Галанта, както и това с километража е много добро решение. И също да питам като Роско, големината на цифрите такава ли ще остане или това е само примерно. Сега се загледах в работния календар от тази година и си мисля, ако мястото на страницата позволява числата да се уголемят ще е по добре. Или самия фон върху който стоят числата да се пипне, за да изпъкват по добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват двете снимки - на Колта и на Галанта, както и това с километража е много добро решение. И също да питам като Роско, големината на цифрите такава ли ще остане или това е само примерно. Сега се загледах в работния календар от тази година и си мисля, ако мястото на страницата позволява числата да се уголемят ще е по добре. Или самия фон върху който стоят числата да се пипне, за да изпъкват по добре.

 

Ми то си има стандарти за големината на буквите( да не изглежда грозно ), но няма да са толкова малки колко ги виждате в момента :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ники, имаме още една снимка, ако тази не стане добре с фотошопа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да греша, но нещата май отиват на " Липса на 4 х 4". Не ми е ясно твърдението, че " ....Нямало снимки на 4 х 4 с необходимото качество...". Аз изпратих няколко броя, но няма никаква реакция. /Въобще не държа моята кола да е на календара, но щом като има такъв дефицит на снимки.../ Пък ако трябва, да взема утре да направя 100 - тина снимки - все ще се избере някоя...
:mitsu-smiley: Изпрати няколко на Ники и дизайнера и те да преценят. Като гледам колко красив става календара съм сигурен, че ще преценат правилно. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................

Радвам се че ви хареса с дизайна доста го помислихме, и дизайнера ме изненада много приятно с идеята за километража :)

:mitsu-smiley: Ами тогава да оценим времето и труда му - ня които снимки има възможност нека да е километража, на които не стои добре - нека е хоризонтален датника. Идеята с километража е много хубава и не е за изпускане. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кой толкова важен е този галант,че още стои в календара? При положение,че има толкова забележки по снимката и всички питаме кога ще се поправи или замени със друга! Няма ли да има Паджеро?Тук в темите съм виждал много яки offroad снимки на Паджеро, а и не само offroad.

И според мен е много зле тази снимка...номера се чете, със сенник на стъклото е, отстрани се вижда какво ли не...Абе ужас !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак да вметна , че снимката с Outlander-a и Carisma-та я имам и мога да я пратя на , който трябва. Така хем имаме 4х4 ,хем и Carisma .

 

П.С. Мисля ,че въпросната снимка ще стане много добре с дизайна като при Колта (с цифрите долу)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...