Премини към съдържание

Варна на гости в Бургас!


Препоръчано мнение

Колеги срещата в Бургас ще бъде в Морската градина и по точно до "капаните" - тук така си го знаем това място. Там има много голям паркинг за спиране, както и доста места наоколо където ще може да се хапне, пийне по бира, сокче или кой каквото иска.

Ето карта да се ориентирате как се стига до там. Направил съм маршрут от входа на Бургас /от към Варна/ и до самото място.

 

За всеки който се затруднява пояснявам допълнително - влиза се в Бургас и се движите само направо покрай морето. След като се подмине ж.п. прелеза се движите още около километър нататък и на първата възможна пресечка завивате на ляво /преди това няма друг път за на ляво/. После карате навътре докато се стигне големия паркинг - и сме там. Часа на срещата 13.00.

За всеки случай ето ми тел. 0888 221737 Велико, който се затруднява и му е необходим ескорт да звънка. :)

 

Така че до неделя :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

С тия GPS-и умната, че да не дойдете, когато стане време да си отиваме :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам GPS координати на мястото на срещата :spamer:

Задаваш на GPS-а бл. Краставицата, и като влизаш от Карнобат караш само на право......Като стигнеш "краставицата", преди него завиваш у лЕво и караш докато свърши пътя.....От там вече ще видиш къде са паркирани насреща Мицубишитата...... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам GPS координати на мястото на срещата :spamer:

 

Здравей Светла и ето ти ги координатите:

 

- ширина - 42°30'32.82"С

- дължина - 27°29'0.91"В

 

Буквите след самите стойности може и да не се въвеждат /пробвай/. След като ти направи маршрута като крайна точка с тия координати, прегледай си точно и обстойно откъде те прекарва и ако се налага може да се редактира междинния маршрут. Това защото зависи какъв софтуер и карти имаш на устройството ти за навигация, че понякога става голяма веселба - вкарва те в затворени улици и трябва да минаваш после през тротоара или те кара да скачаш от мостове и други подобни недоразумения.

Ще ви чакаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Буквите след самите стойности може и да не се въвеждат

 

Има голяма разлика в координатите дали са десетични или във градуси.

 

42°30'32.82"

27°29'0.91"

 

И

 

42 30.3282

27 29'0910

 

Са различни и то с голямо отклонение и трябва да се провери предварително за какъв вид координати е настроен GPS-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По - "точна" среща не сме имали :D . Мястото е много лесно и без GPS. Nookie няма проблеми, ако искаш идвай с мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск Емо да ми се накара,малко ме притеснява временцето.Дават го да вали сняг.......и да трупа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск Емо да ми се накара,малко ме притеснява временцето.Дават го да вали сняг.......и да трупа :(

Ха - имам вериги и лопата :D . Само ми трябва някой да бута.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига са плаши бе! Отиваме и точка! Dell ама хич не ми се ослушвай, напоследък ми бягаш по тъча и ще си сплитаме косите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига са плаши бе! Отиваме и точка! Dell ама хич не ми се ослушвай, напоследък ми бягаш по тъча и ще си сплитаме косите :)

Бургазлии да не си мислят , че срещата е само за гостите , хайде да се събираме всички от Бургас , които посещаваме този форум на паркинга на капаните в 13:00 неделя.

Очакваме нови лица , а старите не трябва да ги забравяме.

 

P.S. Хайде Варна , Враца и тнт , чакаме ви :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има голяма разлика в координатите дали са десетични или във градуси.

 

42°30'32.82"

27°29'0.91"

 

И

 

42 30.3282

27 29'0910

 

Са различни и то с голямо отклонение и трябва да се провери предварително за какъв вид координати е настроен GPS-а.

 

Нещо като малко разводняване или ...спам, ама като се пускат мерудии на всички манджи, понякога и така става та...

 

Колега за сведение да ти кажа: вида на всички точни координати съдържат тия измерения - градуси, минути и секунди. В случая дори данните дето съм дал, секундите са с точност до стотни. Също така възприето е глобалната позиционираща система да работи единствено и само в една координатна система. Както и не съществува възможност за настройка при въвеждане на данните в GPS приемника, защото всички GPS-и работят с единен формат от данни.

Има и изключения, но те не касаят тая тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико е Прав! Едно време следвах точно там, между капаните и института ми се намира тоя паркинг..... Тогава нямаше такива устройства, но на връщане от капаните (т.е. от капанчето на Димо) някой ми нашепваше в антенката точно тези координати..... Ееееех, младини.....

За Светла:

На входа на Бургас на кръговото го обикаляш и завиваш вляво, към морето. После само направо, до следващото кръгово, където завиваш вдясно. Там все напред, минаваш един прелез, продължаваш напред и възможно най-първата пресечка вляво. Трябва да подминеш от лявата ти страна висока сграда, с декорационни тухли, а до нея една по-ниска такава (остават по-навътре от пътя, не напразно се нарича Парк-хотел "Езеро"..... Завиваш вляво и си на паркинга след 3-400 метра....

 

Ей, да пиете една бира заради мен, чухте ли?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Светла:

На входа на Бургас на кръговото го обикаляш и завиваш вляво, към морето. После само направо, до следващото кръгово, където завиваш вдясно. Там все напред, минаваш един прелез, продължаваш напред и възможно най-първата пресечка вляво. Трябва да подминеш от лявата ти страна висока сграда, с декорационни тухли, а до нея една по-ниска такава (остават по-навътре от пътя, не напразно се нарича Парк-хотел "Езеро"..... Завиваш вляво и си на паркинга след 3-400 метра....

 

За по-лесно ми звъниш на мобилния , идвам взимам те и те карам на мястото :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига са плаши бе! Отиваме и точка! Dell ама хич не ми се ослушвай, напоследък ми бягаш по тъча и ще си сплитаме косите :)

 

Приятелю/и/, хич даже не бягам по тъча, ама ми се понасъбра малко повечко в последно време, та затова. Иначе миналата събота сърчицето ми беше с вас, ама пусто не бях в града. Сега ще направя вс. възможно, и ако мога, дори джанти да валят, пак ще дойда..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам GPS координати на мястото на срещата :spamer:

 

Аз се оправям без GPS като отворя джама и питам някой таксиджия, "Колега как да стигна до....." Много често и полицаите в патрулките дават точни указания :icon_clap:

Няма шанс в Бургас някой да не може да ти каже как се стига до това емблематично място наречено "Капаните". На задна да караш пак ще стигнеш.

 

За по-лесно ми звъниш на мобилния , идвам взимам те и те карам на мястото :icon_thumbup:

"Те т'ва е решението" :icon_rock:

Мога да дам GSM координати. Телефона ми е 0895/470-422 Станимир

 

От къде ще идваш? Ако е от входа от София или от Варна, може и на мен да звъннеш да не се разкарва Иво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що прочетох следната информация :

 

Обилен сняг вали във Варна

30 януари 2009 / News.dir.bg

Обилен сняг вали във Варна, предаде „Фокус”.

Още снощи започна да вали дъжд, който рано сутринта премина в сняг. Най-силно вали в крайните и открити части на Варна.

Затруднено е придвижването по бул. „Трети март”, „Република” и „Сливница”, видимостта е намалена.

От КАТ апелират водачите на автомобили да шофират изключително предпазливо особено в пиковите часове, тъй като пътните настилки са мокри и хлъзгави от снега, а освен това в определени райони на града се получават огромни задръствания.

 

Само за информация да кажа на колегите , че в Бургас времето е добро за шофиране , вали леко температурата е към +3 градуса.

Дано до неделя да има и слънце.

"Носете и бански за срещата" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що прочетох следната информация :

 

Обилен сняг вали във Варна

30 януари 2009 / News.dir.bg

Обилен сняг вали във Варна, предаде „Фокус”.

Още снощи започна да вали дъжд, който рано сутринта премина в сняг. Най-силно вали в крайните и открити части на Варна.

Затруднено е придвижването по бул. „Трети март”, „Република” и „Сливница”, видимостта е намалена.

От КАТ апелират водачите на автомобили да шофират изключително предпазливо особено в пиковите часове, тъй като пътните настилки са мокри и хлъзгави от снега, а освен това в определени райони на града се получават огромни задръствания.

 

Само за информация да кажа на колегите , че в Бургас времето е добро за шофиране , вали леко температурата е към +3 градуса.

Дано до неделя да има и слънце.

"Носете и бански за срещата" ;)

 

Аз досега снежинка не съм видял, още по-малко видимостта да е намалена, ама щом от News.dir.bg казват така значи вали.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай стиа бе... от един сняг ли ще се пУашим ние... В неделя ви чакам с червената будя на уреченото място ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде,още някой няма ли мераклия за едно гости по Варненски в Бургас?? :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех, нищо, че днес се регистрирах и аз бих искала да се присъединя мн, ама съм на работа в неделя :icon_crying:

Следващия път като организирате подобни сбирки ще се радвам да се присъединя и да се запознаем... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех, нищо, че днес се регистрирах и аз бих искала да се присъединя мн, ама съм на работа в неделя :icon_crying:

Следващия път като организирате подобни сбирки ще се радвам да се присъединя и да се запознаем... :icon_angel:

 

Еее.... не може да имаш толкова гадни шефове! Хайде, покани и тях да видят то що е кола и защо си заслужава да не работиш в неделя! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде,още някой няма ли мераклия за едно гости по Варненски в Бургас?? :icon_clap:

 

Идваше ми се и на мен. Много е приятно пътуването до Бургас, в колона от :mitsu-smiley: сигурно ще е още по яко , но съм затрупан с работа и няма да мога да се освободя :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идваше ми се и на мен. Много е приятно пътуването до Бургас, в колона от :mitsu-smiley: сигурно ще е още по яко , но съм затрупан с работа и няма да мога да се освободя :icon_blush:

 

Излагаш са значи еййй :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...