Премини към съдържание

Варна на гости в Бургас!


Препоръчано мнение

Хайде активизирайте се Бургазлии , дошли са хора чак от Враца утре идват и от Варна , хайде който не го е срам да идва .

 

 

01.02.2009

13:00 на паркинга на капаните

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Заредих бензин, купих винетка, готов съм за утре! Ще ви чакам на лук-а ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее.... не може да имаш толкова гадни шефове! Хайде, покани и тях да видят то що е кола и защо си заслужава да не работиш в неделя! ;)

 

Не, че са гадни, ама нищо не разбират :rulez:

Живот и здраве другия път съм на линия. Лек път утре и весело изкарване на всички :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерсии :) Другия път те чакаме в редиците ;) Бат Слави ти няма ли да дойдеш?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерсии :) Другия път те чакаме в редиците ;) Бат Слави ти няма ли да дойдеш?!

 

За мен ако иде реч, живот и здраве с вас съм....:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен ако иде реч, живот и здраве с вас съм....:)

 

Тебе ако та няма на лук-а утре, идвам до вас и ще ми подскачаш до Бургас, и без това видях, че си голям скокльо :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емич, не с лошо де...

 

Шшшш тихо :) Не разваляй дисциплината :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш тихо :) Не разваляй дисциплината :)

Емо предлагам ти утре да караш последна кола и ако някой се обърне да се връща ....... с афтомата :guns: ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте по-бързо и повечко, че утре имам да пренасям теракота и фаянс за 40-50 кв.м А като минавате през Поморие вземете и Станислав, че нещо се скатава...Алооооо бургазлиите, какво стана бе колеги?! Добри гости от далече ни идват, елате да ги посрещнем. nikita, nenko, mitko-burgas, tasos (има и още)- елате бе хора. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тебе ако та няма на лук-а утре, идвам до вас и ще ми подскачаш до Бургас, и без това видях, че си голям скокльо :P

Аз ще ти кажа на тебе скокльо, още кроя планове за отмъщение :P Утре ще се разбираме на Лук-а, че още си чакам пържолите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа на тебе скокльо, още кроя планове за отмъщение :P Утре ще се разбираме на Лук-а, че още си чакам пържолите......

 

Като дойдеш, ще се разберем за пържолите!!! Но не ми ли се явиш, пазя един клип който още вечерта ще бъде в YouTube и VBox :P :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И неи сме там!!! :icon_dance: Времето е ок,няма сняг и лед ,така че и с летните гуми на :plane: няма да е проблем да се дотъркаляме! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направихме я днешната среща и много сполучлива уговорка се получи. Благодаря на всички колеги, който имаха възможност да дойдат. Ето и малко снимки за онези, които не са успели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за топлото посрещане на колегите от Бургас :icon_thumbup: Много добре си изкарахме,а аз лично се запознах с много нови хора :rulez: Пак трябва да повторим :icon_clap: ,но този път със :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направихме я днешната среща и много сполучлива уговорка се получи. Благодаря на всички колеги, който имаха възможност да дойдат. Ето и малко снимки за онези, които не са успели.
Браво на вас...... :icon_clap: .....

Като гледам доста сте се посъбрали, и добре сте си прекарали........Няма никой намръщен, (освен няколко Галанта) значи всички са доволни.....

 

И времето е било с вас, какво по хубаво от това....... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за топлото посрещане на колегите от Бургас

А ние ви благодарим за топлото пристигане и винаги сте добре дошли.

Ето и моите снимки от срещата , като гледам не са много по различни от тези на Велико :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33...mp;pid=10339090

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,ще скършиш на девойката кръста!!!!! ;) Не я стискай толкова много, няма да ти избяга!!!!

Това е фото-монтаж те не се познават в реалния живот. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,ще скършиш на девойката кръста!!!!! ;) Не я стискай толкова много, няма да ти избяга!!!!

 

Така ща скърша аз тебе, че място няма си намериш.. Другия път само имай късмет да не дойдеш!!!

Иначе срещата си беше супер, времето чудно, прекарахме си добре, на връщане не пропуснах да накажа едно бмв и те така.

Благодарско на домакините и спец. бат Иво и бат. Велико :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...