Премини към съдържание

Варна на гости в Бургас!


Препоръчано мнение

И така предложението е за 01.02. (неделя)! Отиваме на гости при колегите в Бургас! Има ли желаещи или сме с XEN и nooke666 само.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И така предложението е за 01.02. (неделя)! Отиваме на гости при колегите в Бургас! Има ли желаещи или сме с XEN и nooke666 само.

Бургас чака с нетърпение гостите.

Както се казва :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: от всички градове събираме се .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колегата от поморие "озвучителя" да не се ослушва, да се мята на черешата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колегата от поморие "озвучителя" да не се ослушва, да се мята на черешата :)

Него на буксир ще го дърпаме ако трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Браво Варненски гларуси.Ще се радваме да ни погостувате.Дано само пристигнете преди 14 ч,защото после може би съм на работа.Очакваме ви :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз също бих желал да се присъединя към групата варненци гостуващи в Бургас.

Неделя съм на линия, очаквам да се определи час и място на тръгване.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ви. :icon_n_claph:

Колеги от Бургас на "нашето място" ли ще посрещаме скъпите гости? :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ви. :icon_n_claph:

Колеги от Бургас на "нашето място" ли ще посрещаме скъпите гости? :icon_n_gathering:

Ако искате Бургаската група да напрвим една предварителна среща на нашето място и да уточним къде ще си посрешнем гостите и каква развлекателна програма да им предложим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да пропусна,колата ми отказва да отчита температурата във водната система!!! :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Много странно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам по ранен час, тай като се стъмва и по рано... Да речем потегляне към 11:00 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да пропусна,колата ми отказва да отчита температурата във водната система!!! :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Много странно!!!

 

Маймун ще те пляскам вече :) Не е казано, че трябва да сме 100 коли... И nookie666 ще е без колата, но при ксен и мен ще има място да ви качим... Само без оправдания :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се очакват кой знае какви изненади от метеорологична гледна точка :link:, но все пак си е преход през проход... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят проблем се оказа следният:Обувката на термодатчика се е скъсала,капнах и малко калай и всичко се оправи!!!!

Та за неделя за сега съм на линия,само да видя с финансите как ще съм до тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих се присъединил към това мироприятие, но за съжаление съм на работа иначе щеше да ми е приятно да се запознаеем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че се разбрахме. В неделя, в 11:00 потегляме към гларусите братовчеди :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя, в 11:00 потегляме към гларусите братовчеди :)
Чай-ки и гла-ру-си там де ле-тят......Бургаски ве-черииииии.......... :guitar:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чай-ки и гла-ру-си там де ле-тят......Бургаски ве-черииииии.......... :guitar:

 

На уговорената среща всеки, който реши да идва и не е от Варна - няма да го върнем :D. Така че колеги който има възможност да си прави планове и да се стяга.

До ден два ще дадем и мястото за среща. Нека всеки който е решил да дойде да пише тук в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Peter G не зяпай, ами приготвяй звездичката :)

 

Бе тя звездичката е готова, ама е с летни гуми и се ослушвам за прогнозата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен за 11:00 часа. А който няма кола - няма проблеми да го повозя.

XEN,компания за похода искаш ли? :mitsurally:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Часа на тръгване явно вече е утвърден - 11:00. Нищо не се спомена за място на срещата.

Предлагам да се определи място от където да потеглим заедно за да не се лутаме и търсим после в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ли ще бъде ако някой от админите вкара датата 1.02. в калндара, за да могат повече хора да я видят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Часа на тръгване явно вече е утвърден - 11:00. Нищо не се спомена за място на срещата.

Предлагам да се определи място от където да потеглим заедно за да не се лутаме и търсим после в Бургас.

 

 

Така! Среща на лукойл-а който е преди аспарухов мост (тай като това ни е посоката). Ще се чакаме от 10:40 до 11:00 (в 11 потегляме). Телефона ми е известен (0888 793 148 Емо). Ако някой закъснее и иска да го изчакаме - да звънка!

Spp Ще помоля админите да пуснат темата в календара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...