Премини към съдържание

Варна на гости в Бургас!


Препоръчано мнение

Искам да взимам уроци от този магьосник на Фотошопа!!!

Ако идваш на срещите ще имаш шансове да вземеш някой друг урок :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Така ща скърша аз тебе, че място няма си намериш..

Модераторски контрол:

Колега ! Моля без лични заплахи.......:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги!

Цял ден чакам да се приберете, за да показвате снимки! Даже малко спах по никое време, но сега се събудих, гледам и ви се радвам.

Хубава среща е била! Морските :mitsu-smiley: - все красавци :)

Поздрави на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една много приятна срещичка.... ;) Не знам какво друго да допълня освен малко снимков и един видео материал... ;)

Наздраве, още веднъж на Велико и всичкото щастие на земята! ;) Също и Благодарности на Иво! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една много приятна срещичка.... ;) Не знам какво друго да допълня освен малко снимков и един видео материал... ;)

Наздраве, още веднъж на Велико и всичкото щастие на земята! ;) Също и Благодарности на Иво! :)

 

Благодаря ти k1k1_ за искреното пожелание. Нека и аз да ти пожелая да си озарена от мечтите си, те понякога се сбъдват -

.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги, хубаво е да се събираме. Аз Май месец идвам на морето и до Октомври живот, здраве и късмет съм там. Ще идвам на срещите. Пък си мисля, че тогава и повече ще се събираме, щото колегите от София и другите градове от вътрешноста на страната ще идват на почивчици по морето. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, браво!

Вече много ме е яд, че не можах да дойда, но..... имах си много багаж :icon_blush: (жена, тъща,....)

Много готина среща с много колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е възможно на следващата среща ако е удобно на вас да присъствам? Но проблема е че карам Форд :icon_crying: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е възможно на следващата среща ако е удобно на вас да присъствам? Но проблема е че карам Форд :icon_crying: ?

Фордът ти е най-малкия проблем, тъкмо още повече ще ни вдигнеш самочувствието че караме хубави коли :icon_dance: Майтап колега, разбира се, че можеш да присъстваш. Гледам че си от Бургас, така че следи тази тема. Поп ринцип се събираме всяка последна седмица от месеца в кафето на спортна зала "Бойчо Брънзов" в жк Зорница, /до Окр. болница/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...