Премини към съдържание

Събор на японските "фурии" в морската столица


Препоръчано мнение

Супер! Жестока идя! Ще направя вичко възможно да дойда и аз, жалкото е че няма да мога да дойда с двете ми коли - Галанта и Сивика :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Незабравяйте и това колеги ;) Досега бях в мазда форума понеже имах мазда и с тях съм много гъст :icon_rock: Дано ме приемете и мен като за първа среща :)

Аааааа, колега, що за отношение? Ние сме приели вече доста от феновете на Мазда и Нисан....И при това подобаващо си ги проемаме хората, споко!

Пичове, тази идея ми се беше загнездила в главата от няколко месеца, чаках да се стопли и да мога пак да пътувам..... Е, изпреварихте ме! Този път без мен, но обещайте следващата среща на изгряващите слънца да я планираме сериозно и отдалеч! Пробвайте сега почвата, една репетиция, дето се вика, а на пролет-лято - можем да спретнем една сериозна организация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинавам се колеги ако не съм дочел :icon_hmm: , ама после от Метро,като се саберем :icon_n_gathering: , накаде ще забиваме , :drag: или ще правим масово пазарене за трифон зарезан :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей това май не е за испускане :icon_hmm: Да дойда поне да си исплакна о4ите от хубави коли :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е за изпускане! Всички варненски мицки ги искам строени на плаца!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей това май не е за испускане :icon_hmm: Да дойда поне да си исплакна о4ите от хубави коли :rulez:

 

Ела, че и други да изплакнат очите по твоята :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей това май не е за испускане :icon_hmm: Да дойда поне да си исплакна о4ите от хубави коли :rulez:

 

Ако и пишете малко по-грамотно , ще е чудесно.В този форум се държи на правописа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако и пишете малко по-грамотно , ще е чудесно.В този форум се държи на правописа.

А ти Криси,

Защо не дойдеш на срещата? ;) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти Криси,

Защо не дойдеш на срещата? ;) :)

Защото ми почва поправителната сесия и после лекцийте,иначе с удоволствие бих дошла.Лятото ще се разписвам редовно на морските срещи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е много жалко Криси че няма да дойдеш да си поговорим по обстойно за правопис и правоговор :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли за какво друго да си говорите? За коли, за мъже... :) Всички калпазани, да скачат в колите и да идват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като rosko много бих искал да дойда, ама ще го оставим за пролет-лято... :icon_crying:

Ама тогава съм сигурен, че подготовката ще е много по-добра и ще се съберем всички :icon_rock: Пък и ще е топличко и по-приятно, нали? :):):)

А, и да покажете снимки, ей! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги на 26-ти имам изпит ;) Като се видим на практикер преди голямата среща имате по 1 бира от мен ;) Полят изпит-взет изпит :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги на 26-ти имам изпит ;) Като се видим на практикер преди голямата среща имате по 1 бира от мен ;) Полят изпит-взет изпит :)

 

Да не стане и взета книжка само :icon_drunk: :drive: :cop: :rtfm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги вече последно според анкетите се реши. Срещата ще бъде на паркинг-Метро Варна 25.01.2009 от 15:00

http://forum.mazdabg.com/user_pics/Varna.JPG

Най-добре сваляте тази снимка давате zoom и си проличава маршрута ,който е следният: Ако на Метро има проблем ,минаваме през терапията и после плажовете ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: ЕЕЕЕЕ ще бъде много гот , но се надявам да съм свободен та и аз да присъствам , да се запознаем все пак съм нов във форума и ще ми е много приятно. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано не вали в Неделя :icon_blush:

 

Ама според прогнозите ще вали-така,че да си носите чадъри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...