Премини към съдържание

Събор на японските "фурии" в морската столица


Препоръчано мнение

Насе, мисля, че от страна на нашия форум няма да има никакви съмнения относно изразходването на парите! Парите са в мен, колегите ми имат доверие, плюс това има и 1 - 2 колеги които искат да дойдат с нас като ходиме до метро ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Супер !! :) Лятото трябва пак да се съберем,но този път да съберем пари за няколко японски агънца :icon_smoke: :beer: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ни поканят.... :rolleyes:

Само дето като гледам прогнозата май ще вали сняг. Аз предпочитам разходката в слънчево време.

Други мераклии има ли?

 

Е колеги от Варненската групичка - изобщо не се съмнявайте, че може да стъкмим една среща в Бургас във ваша чест дори. Стига да има желаещи от вас за идване. Както и времето да е подходящо за пътуване. Надявам се поне една седмица предварително ще е достатъчно време за организацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги от Варненската групичка - изобщо не се съмнявайте, че може да стъкмим една среща в Бургас във ваша чест дори. Стига да има желаещи от вас за идване. Както и времето да е подходящо за пътуване. Надявам се поне една седмица предварително ще е достатъчно време за организацията.

Хайде казвайте кога идвате на 31.01.09 или 01.02.09 , че да търся духов оркестър за посрещането :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде XEN казвай, и да се решаваме? Да отиваме на гости ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеем да се организираме аз мога и тази неделя 01.02. Споделяйте и вие кога сте свободни и ще се уговорим кога да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на пазарувахме със събраните от събора на японските мпс-та пари. Купихме 3 шкафчета (по желание на госпожите в дома) за баня, шоколадови яйца, вафли, и куп лакомства за всяко едно дете и топки. Дарението ще се извърши в понеделник, но не знам аз дали ще мога да се присъединя защото съм на работа. Бяхме представители на хонда, мазада, субаро и митсубиши. Мисля, че децата ще са доволни. Благодаря на всички колеги и от нашия и другите форуми, които проявиха добрина и дадоха малко но от сърце!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипче предоставено от НАСКО за мероприятието

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж специални адмирации към Наско и колегите от Хонда и Субару!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и добри хора все пак :icon_clap: Благодарности на всички,които се включиха в инициативата :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на всички, който са се ангажирали да купят, да отидат в дома и да предоставят подаръците. А и клипчето е много добро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите за благородното начинание :icon_angel: .нов съм в клуба и съм трогнат . :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
http://forums.hondabg.com/uploads/1234192747/gallery_1516_186_521630.jpg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...