Премини към съдържание

Събор на японските "фурии" в морската столица


Препоръчано мнение

Ама според прогнозите ще вали-така,че да си носите чадъри!

 

Засега едва 20% вероятност, което не е никак плашещо ;) :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако на Метро има проблем ,минаваме през терапията и после плажовете ;)

 

Какво значи да има проблем , не е ли уговорено с управителя ?

Звучи несериозно да каните толкова хора и да не си направите организацията.

Няма да е толкова приятна срещата ако мина 130 км. от Бургас и после още толкова градско из Варна за да се намериме .

 

 

С най добри чувства .

Искам и най вероятно ще дойда просто се притеснявам дали ще остане време да се видим и да си приказваме .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай толкова... Ами какво да говорим с управителя? Той ще иска да му кажем брой хора, а ние не можем. Ако не сме скандално много хора, няма да има никакви проблеми. Ако пък се съберем чак толкова много, ще се изместим. А с теб ще си чешем езиците, няма се пуашиш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай толкова... Ами какво да говорим с управителя? Той ще иска да му кажем брой хора, а ние не можем. Ако не сме скандално много хора, няма да има никакви проблеми. Ако пък се съберем чак толкова много, ще се изместим. А с теб ще си чешем езиците, няма се пуашиш :)

Ок. " Пази маса носа бира цяла каса" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се променя! Моля стига сте писали подобни изказвания и да обърквате хората! Срещата си остава когато и където си е уговорена и точка! Ако се съберем много коли и ни приканят да напуснем, ще се преместим в пакет, след като сме се събрали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е хубаво ,което си написал,но е доста късно вече... :) Като ни изгонят ,изгонят... Има резервни варианти ;) Бях пуснал анкета във всички форуми само тук неуспях(3-4 пъти пробвах по различно време) и постоянно ми даваше грешка,както и да е това не е важно. Аз немисля,че нещо лошо правим като се събираме на Метро. Като ни изгонят ще се преместим.... Винаги ще има недоволни това се знае :) Аз и ощя няколко колеги от другите форуми пишем навсякъде и просто няма как да постигнем консенсус със всички. Идеята на това събиране беше да се съберем варненските клубове да се запознаем(аз с доста хора от тук се познавам) и ако излезе нещо хубаво занапред да направим 1 национална,но както си му е реда ;) А който е по-отдалеч и желае да присъства да заповяда :) Това е общо взето.. :) Клубовете са 6 на брой слагам по средно 15 коли от клуб=90 автомобила +- :) Да дойде неделя да се съберем на Метро пък после ще му мислим :)

 

Това ми е отговора в хонда форума :) относно допитването до шефа на охраната :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се вайкали.Паркинга на Метро е голям,а най-лесно е от там да се преместите на друго място.Буните също са добра идея,но вече е късно.Сега освен да броите часовете до срещата,друго не ви остава.А как ми се идва до Варна.Завиждам ви :) ,ама лятото ще си наваксам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се вайкали.Паркинга на Метро е голям,а най-лесно е от там да се преместите на друго място.Буните също са добра идея,но вече е късно.Сега освен да броите часовете до срещата,друго не ви остава.А как ми се идва до Варна.Завиждам ви :) ,ама лятото ще си наваксам.

 

Ще го запомня това Криси и имай късмет лятото да те няма :)

 

Иначе и аз това казвам. Стига вайкане! Има място бол на метро. Трябва наистина да сме скандално много, че да ни приканят да напуснем. Но и това няма да е проблем. Така, че да се надяваме на хубаво време, и да си прекараме добре ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще го запомня това Криси и имай късмет лятото да те няма :)

 

Иначе и аз това казвам. Стига вайкане! Има място бол на метро. Трябва наистина да сме скандално много, че да ни приканят да напуснем. Но и това няма да е проблем. Така, че да се надяваме на хубаво време, и да си прекараме добре ;)

Как няма да ме има лятото!?Вече съм половин варненка :D Лятото те чакам на басейна,да пиеме коктейлчета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да ме има лятото!?Вече съм половин варненка :D Лятото те чакам на басейна,да пиеме коктейлчета.

 

 

И вечер в морето за изтрезняване :) Еххх, къде си лято :)

 

Момчета да ви припомня само, неделята иде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[и наи новия член чака таэи среща

 

 

И ние ще те чакаме и ще ни е приятно да се запознаем. :) Ще те помоля само да си редактираш постчето (главна буква, точка на края и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще те чакаме и ще ни е приятно да се запознаем. :) Ще те помоля само да си редактираш постчето (главна буква, точка на края и т.н.)

Добре ще бьде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та някой,ако не е видял до 14:45 ще се съберем на пикадили-практикер и оттам газ към метро :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дойде ни наум да направим и някаква благотворителност :) Така и така ще се съберем на Метро да съберем по някаква символична сума ,да купим нещо от Метро примерно портокали и шоколади и да ги дарим на дома до кметсво Приморско. Който има хубава камера да я грабва и да снима. :wink: Надявам се да не отнеса някакви критики :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за благотворителност, клуба си има изяви и избран дом. Ако искаш да участваш, просто проследи темите по въпроса. Като се видим ще ти обесня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зная затова,но по молба на колета jingi69 пускам това:

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=12631

Колеги вижте този линк и по-точно последният пост на jingi69 !!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зная затова,но по молба на колета jingi69 пускам това:

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=12631

Колеги вижте този линк и по-точно последният пост на jingi69 !!

 

Идеята за обща благотворителност /от всички присъствуващи на мероприятието/ е много добра. Дори и това последното мнение от темата в горния линк. Подкрепям предложението на колегите от форума на Мазда. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги май нашия клуб е с най-слаба активност за тази среща :icon_hmm:

 

 

Да попитам някой ще пътували по маршрута Плевен - Русе - Варна да пътуваме заедно. И евентуално ще се срешнем ли някъде на входа на Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...