Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

Колеги смятам, че с тези въпроси ще получим ясна представа за настроението в форума по този въпрос.

Разчитам на искрени мнения в положителна и отрицателна посока.

В тази тема може да се помества и снимков материал.

Предварително благодаря за участието Ви в анкетата.

 

По желание на организатора анкетата е редактирана от днес!

Редактирано от Dolphin 18
Анкетата е променена по желание на организатора :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

С риск да си навлека негодованито на колегата, който така се постара - и в организаця, изобщо - малко само ще възроптая - анкетата е насочена само към присъстващите, останалите откъде да знаем........

А и ние, възпрепятстваните сме хора........

Нали?

 

Относно мястото - освен ангажиметнът ни към децата от Дом "Българка" - нямаме фиксирани други места и (доколкото съм забелязъл) разчитаме на разнообразието. И ако въпросната анкета е маркетингово проучване на хотела (ще стане ли това традиция, или не) - аз лично бих гласувал - не. Поради желанието ми за разнообразие и нехаресването на висококатегорийните хотели и курорти. Просто не ги харесвам.

 

На въпросът - ще повторим ли? Ами ние сме повтаряли много неща, някой от нас са подесетвали...... Ако за някой срещите на клуба са повторение - то за други са традиция... Дали колегите ще повторят в Пампорово - не знам, но ще продължаваме с нашите срещи по всякакви поводи и без поводи! Това е сигурно! Дори има предложение за следваща среща около Троян!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към Роско.

Надявам се миналата Национална среща да е поставила началото на една хубава традиция, като формат на срещата.

Съвсем приличен и достъпен като цена за повечето участници хотел, удобно място за 12 часово барбекю :) , възможности за сутрешно изтрезняване :) :) :) Иначе мястото не е толкова важно, стига да отговаря на условията.

 

Колкото до междинните срещи, те могат да се организират текущо и според възможностите за момента.

 

Сигурен съм, че колегите са си изкарали славно и са имали прекрасни емоции!

 

Аз за съжаление не мога да гласувам, тъй като от самото начало беше ясно, че няма да мога да присъствам :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид условията навън си ни беше екстра в хотела. Но и аз се присъединявам към мненията, че не трябва да завтаряме много често местата. Иначе Васил беше много добър организатор - личи му, че има рутина. Ние с Ванката още пътуваме към София, застигнахме Сивушка в Хепи-то на магистралата.

 

Равносметката е, че всички сме от доволни нагоре. Богата шоу-програма, екстрийм каране и мнооого смях. Единствено Балкан стар не можаха да дойдат, но другият път ще им простим, ако донесат 2 ево-та :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше много изискано и изпипано, при все това готино. Лично на мен 5* ми идват множко, но хиляди благодарности на Васко, че ни ги поднесе на крака, дето се вика! Като ще е гарга - да е рошава :)

Само сняг не можа да уреди човека, какво да се прави...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки :icon_thumbup: .

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311119

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ае уж 5 звезди пишете а билярдните маси от малките ми се виждат или недовиждам ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

Да започна с това , че организацията беше на много високо ниво (да не кажа перфектно) : Всичко от храната ...до удобствата , обслужването .. настроението...

Жалко само ,че времето беше кофти и ни накара през по-голямата част да сме само в хотела и не можахме да направим заплануваната разходка до Смолян а и не само!

Мога да кажа още бая неща , но това ще го оставя за Estilian :)

Ето малко снимки и от мен (не са много):

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9040936

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше наистина много хубаво!! Емоциите бяха на лице... какво друго да допълня... :icon_hmm: Може би наистина ще оставим думата на Estelian ;) :P

Ами ето малко снимки и от мен.... извинявам се, че не са много подредени, но така става когато превъртя брояча.... :icon_hmm: :P

Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, всичко може да се опише с думите: лек и разгулен уикенд. Организация :mitsu-smiley: място :mitsu-smiley: хотел :mitsu-smiley: басейн :mitsu-smiley: камина :mitsu-smiley: боулинг :mitsu-smiley: нощен бар :mitsu-smiley:и много червени диаманти на паркинга. Изобщо "ДУШЕВЕН ОРГАЗЪМ"

Специални поздрави на ЕМО, който оказа неоценима помощ при отварянето на замръзналия ми ЛАНСЕР :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва коментарите след мача, а мача свърши и мина страОтно! Много добра организация от страна на Васко :worthy: . Много емоции с всички колеги и изобщо мога само хубави неща да кажа! Сега снимки не ми се качват и на мен, а и има вече какво да се гледа...Сега просто ще взема душ и ще хапна, че голямо пътуване падна :)

 

П.С. Стефане другия път ще дадеш едно кръгче :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така- така!!! Първо искам да кажа на моя приятел Васко огромно БЛАГОДАРЯ, второ:Колеги! всички снимки които видите с мое присъствие са монтаж, дело на фотошоп и тем подобни програми.Тово което ще видите никога не се случвало и няма да се случи :icon_angel:

Организацията беше перфектна, хотела е много-много хубав и свеж, тъкмо го бяха украсили Коледно/само да знаете колко цветя имаше в лоби бара/

Персонала бе много мил и любезен/като за 5 звезди/, а сервитьорките са бяха маскирали като Снежанка :icon_clap:

Целия престой в хотела на мен специално много ми хареса/без забележки/

По повод горе посочената анкета????

Васко искам да ни разбереш много правилно, всяка национална среща я провеждаме на различни места/за да е по интересно/.Всъщност можем и да повторим, не се знае :icon_thumbup:

П.С. Снимки няма да качвам, да не пълним форума излишно.

П.С. на П.С.-а:Поднасям огромни благодарности към всички участници на тази незабравима среща. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Стефане другия път ще дадеш едно кръгче :P

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Давам веднага, ама ако ти хареса ?:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми хареса, нали се сещаш?! Като се задомя, ще знам каква семейна кола да си взема :P И ако е жив и здрав мотора от колта ще го хвърля вътре, че скромните ми 90 коня днес наказваха масово, особено БУРГАС-ВАРНА :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички колеги ли се прибраха пезпрепятствено?

Задръствания, снегове имаше ли?

Аз пътем, направих едно гостуване на mario64 в Стамболийски и минах през Беклемето, на път за Плевен.

Васко, въпреки добрата организация, не "пожела" да ни осигури сняг - та се надявах да намеря из Балкана.

Ама слаба работа. На южната страна, асвалта като издухан със сешоар:

 

На северната, 3-4 см - колкото да не е без хич:

 

Иначе за сбирката - голям купон !!!

Васко, всичко беше на ниво!

Имаше камина - пълна с пращящи цепеници:

 

бар - отворен само за нас, нощният клуб - с ди джей - фен на :mitsu-smiley: :

 

басейн - за изтрезняване и добра организация...

Даже Васето ме повози на лансера :icon_clap:

...............

Не съм доволен само от едно - от боулинга !!!

Защото Мая, буквално ни размаза - и мен и Ечика. :icon_doh:

Друг път, с нея не влизам в боулинг зала... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен колеги и приятели.

сега и аз вече сядам на пц то :rolleyes: .

Нека се присъединя и аз към всички тук и кажа , че просто нямам думи.За мен всичко беше на ниво , всички бяха толкова готини и атмосферата беше невероятна.Още веднъж огромни благодарности към Организатора и високи адмираций за Васко.С пожелание скоро да се съберем отново и отново и отново .....

 

Желая Ви лека вечер и почивка

А утре как ще се ходи на работа .... незнам :icon_blush:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Беше страхотно!!!! Бих повторила, а даже и потретила :icon_rock:

Днес малко тегаво беше с отварянето на колите, но сговорна дружина Мицу в планина повдига :D

Искам много да благодаря на всички и най-вече на Дани!!!

......

Ето мноооого малко снимки от мен (по-малко от Ст. минерални бани :P

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=...;AlbumId=125304

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Никакви проблеми,нямаше дори и намек за сняг, както през пролетта :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Никакви проблеми,нямаше дори и намек за сняг, както през пролетта :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

aa хубаво , ама да нямаме сняг е жалко дано за празниците да има :icon_thumbup:

и ние добре пътувахме пътя беше на 6 , само не ме питай как утре ще ида на работа , направо не ми се тръгваше нямам търпение да си дойда към Велинград :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Прибрахме се по живо, по здраво, заредени с много положителни емоции.

 

Относно мероприятието - изкарахме си много добре.

Най-висока оценка давам на организатора - Васко, който се беше погрижил за всичко (което зависеше от него) и постоянно помагаше, и обгрижваше всички ни, като един много добър домакин (с пословична родопска гостоприемност) :hi: .

Васко, да поискаш от шефовете си бонусче ;)

Хотела беше добър, като забележка към стаята мога само да кажа, че ни беше малко студено и дограмата свиреше от вятъра.

Лоби бар-а беше на ниво. Особено съм очарован от камината във фоайето, която даваше много топлина и ни събираше на раздумка.

Храната беше в достатъчни количества и доста вкусна.

............. и т.н. да не се повтарям с колегите.

 

В крайна сметка - МНОГО ДОБРЕ СИ ИЗКАРАХМЕ и се запознах с още много приятни хора :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сватанака само чете......

Хайде, бе, свате, дай малко инфо......

Кво чете бре, той може ли изобщо да чете, след толкова изпит алкохол....... :lol: .....Това на нищо не прилича неговото- да изпие и моето вино, дето Вальо чак от Плевен-дъге ми го носеше..... :icon_n_bash: .....Ма то му се пише на задника......На другата среща, ще го наказваме яко...... :lol: :lol: :lol:

 

 

Аз пътем, направих едно гостуване на mario64 в Стамболийски
Вие в Плевен на това гостуване ли му викате бре....... :icon_doh: .....Мина само да кажеш "добър ден", и да погалиш кучето, и айде чао....... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...