Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

Нека да остане отворена, за да може да се качат снимки от тези които още не са го направили, защото има и такива.

А тези, които пишат постове извън темата, моля да престанат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мисля, че не мястото е определящо за това, как сте изкарали на Пампорово, колеги.

По мое мнение вашето присъствие и настроение е направило купона незабравим.

Не искам да коментирам хотела, защото имам свое мнение. Била съм там, по друг повод. Е, повярвайте ми, по- голяма скука не е имало! Важна е компанията, не хотела!

Дано с това да не засегна някой! Радвам се на хубавите моменти, които сте имали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да си купонясвам с мицу феновете в 5*хотел, отколкото в някой бардак! Въпреки че, ако се замисля с вас и на Луната да ме пратят пак ще спретнем купон и ще раздаваме лепенки на :mitsu-smiley: на извънземните!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз на финала. Изобщо не съм очаквала, че могат да се съберат толкова много хубави хора на едно място! А мицу-феновете ме опровергаха. Много се радвам, че успях да дойда и да изкарам тези дни с вас! Всички колеги с които успях да се запозная бяха чудесни, досущ като тези, които вече познавах! ;) Лошото е, че и доста пропуснах! :icon_blush:

Емо, нали щяхма да си менкаме колите за по кръгче! В суматохата те пропуснах, ама следвашия път няма да ти се размине!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Стига сте редактирали албумите, оставете пълната версия!!!

 

............................................................................................................

 

:rolleyes: Адаш, редактирах го само защото по необясними за мен причини нещо се беше бъгнал и твоята Сигма хубавица я имаше 75 пъти :icon_blush: , не, че не го заслужава де :icon_thumbup: , ама и други участници :mitsu-smiley: има за виждане ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което 3 не може да ми даде е Мая да посвири на пиано......... Ей затва, че го пропуснах - най много ме е яд, но тя обеща да се обади, когато има изява, или планира подобен купон.......

 

.................................................................................................................................................................................

 

 

 

 

 

 

 

 

:icon_crying: Бях там, но някак съм пропуснал този момент за мое съжаление...

Дали някой не го е снимал с камера???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз на финала. Изобщо не съм очаквала, че могат да се съберат толкова много хубави хора на едно място! А мицу-феновете ме опровергаха. Много се радвам, че успях да дойда и да изкарам тези дни с вас! Всички колеги с които успях да се запозная бяха чудесни, досущ като тези, които вече познавах! ;) Лошото е, че и доста пропуснах! :icon_blush:

Емо, нали щяхма да си менкаме колите за по кръгче! В суматохата те пропуснах, ама следвашия път няма да ти се размине!

 

Ами щяхме я! Така ми се искаше да разходя тоя 3Г :) Next time ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами щяхме я! Така ми се искаше да разходя тоя 3Г :) Next time ;)

Следващия път, тест драйв на разменни начела, с нашите :mitsu-smiley: . :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Приятели, радвам се за всички, които дойдоха и се запознахме. Мисля, че си прекарахме чудесно и ще останем заредени с позитивна енергия до следващото ни събиране там. :icon_thumbup:

Ще помоля някой от модераторите да заключи темата, поради изчерпването и.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...