Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

Той Жорката трябва да сподели за преживяванията си в неделя, преди тръгване...

...

Инче пътя по завоите беше супер, но по магистралта и на влизане в София имаше НЕжелан дрифт :rijden:

...

Васко, чакам снимката тип "Черна котка бял котарак" - Money money money

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво бе! :D Страхотно сте си изкарали като гледам......имало е и нинджи по дансинга, много емоции......Жоро /Spiritmaster/ нещо не се е включил още с комент, но сигурно реанимира ако съдя по снимките. :icon_thumbup: Нещо ми се губят и колажи на Вальо /valboss/ с Елвис и космонавти :D Но ви поздравявам всички за купона който сте си спретнали де..! :icon_clap:

Това е, защото главният космонавт отсъстваше от мероприятието, дясното крило на нападателната секция на отбора с капитан Бате Плевен - също.... Какво да се прави, клубът се разраства и едва ли може да ни събере всичките на едно място! Но пък идват и нови и нови хора, така е дори по-интересно! Иначе току виж сме си омръзнали

 

(Пу, пу, не ме слушай какви ги дрънкам, това с омръзването няма как да стане, ама си търся утеха, че не можах да съм там :icon_angel: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Инче пътя по завоите беше супер, но по магистралта и на влизане в София имаше НЕжелан дрифт :rijden:

...

 

:icon_crying: Теб затова ли те изгубихме по пътя!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa, не сме я губили..ния си я поехме после и й направихме ескорт :)

Браво, мъже на място! :icon_clap: Но ми се стори, че Ванката дремваше, когато ви минахме... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, мъже на място! :icon_clap: Но ми се стори, че Ванката дремваше, когато ви минахме... :rolleyes:

така е..пусна автопилота и легна да поспи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За което много благодаря. Никога не съм си мислила, че Ванката може да кара с по-малко от 200, в случая с 80-90

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ни губили! По-скоро ни оставихте самички, като се юрнахте сички напред....

Карахме по-бързо само в района на Пазарджик,за да може да сме в лявото платно.В дясното там е за АТВ-та по-скоро.После карахме бавничко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ли да споделя преживяното , първо искам да благодаря на Васко за организацията - справи се отлично , относно хотела като изключим честото спиране на тока и бруталното нахлуване на камериерки стил "Man in Blck" или по скоро ГДБОП ; НСБОП всичко беше много добре , за Петък вечер мога да кажа, че всички се забавлявахме много , наистина много съм щаслив че в нашият клуб има такива хора - радвам се че ви познавам макар да неуспях да се запозная с доста от Вас , които знам само виртуално така да се изразя.

 

Приятелката ми Албена , която присъства за първи път , се чувстваше добре сред Вас и остана с много добри впечетления , разбира се ние по традиция в един период от време между полунощ и 04:00 часа се поразгорещихме малко повече :rolleyes: .

 

Това което сте видели в този времеви галктически период, е плод на вашето подсъзнание което в този момент е било във един друг паралелен свят и това не е реално. Казвам го от опит, като стъпвам на солидна практика и базирайки се на фундаментални преживявания от клуб " Брилянтин" от Пловдивската среща "Троен старт"

 

И така в Неделя с радост се опитах да си отворя :plane: , и с изненада разбрах че немога да го сторя , но успях да отвора багажника и Сивушка влезе от там и запали , за да се стопли автомобила , респективно за да мога да си отворя вратите , все пак е по удобно за влизане , и така всичко беше прекрасно и аз реших да изпия едно кафенце докато :mitsu-smiley: се стопли , отивайки да я проверя моята красавица ( за колата говоря ) - реших да си влезна нормално през вратата и за моя изненада отново не успявам - реших че Каризмата ми се подиграва за Петък вечер , но не тя беше измислила много по брутален подход - Да познахте беше се заключила сама - в този момент чувах единствено гласът на master Joda - " Проблем ти имаш май мммм" край на цитата - и така аз да запазя саообладание казах три пъти ОООмммммм! и теглих един джедайски поздрав , след умуване да не ви казвам какви идеи имахме , специалистите от " NASA" нямат такива заложени в космическите си програми , се обадих да ми докарат резервният ключ до бачково. Ние с бате Данчо и Люси отидохме взехме го - респективно се върнахме обратно и тя си продължаваше да си мърка 3 часа вече - от тук нататък е ясно :)

 

 

PS: Забравих да споделя моите размисли и страсти около 04:00 във въпросната Петък вечер - на някои прави ли му впечатление че На магарето Йори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация, Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карахме по-бързо само в района на Пазарджик...............................................После карахме бавничко.

Абсолютно, щом задминахме и Ванката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, щом задминахме и Ванката!

 

Че го задминахме - направихме го... Ама пък той как ни издуха на самолетната писта преди Пловдив - особено запомнящо се! :) През средната лента между платната, с има-няма 200 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Spiritmaster , и твоята е била неприятна , но на мен ми се случи подобно нещо....с по-лош край!

На път за Пампорово , след Асеновград на една отбивка срещнах колежката Светла ...спряхме , слезнах от колата..приятелката ми също. И по едно време какво стана: Чух как алармата ми изпиулка и в този момент ми призля!!! Ще питате защо? Защо ли?( :) ) Защотооо алармата ми заключва сама автомобила и се усетих ,че ключовете са ми вътре :( И така и аз останах със затворена кола и ключове на таблото! Тук дойде и дилемата: Дали да се обадя на колега да ми донесе резервните ключове от София или да си отлепя ключалката (За справка преди половин година разбиваха :mitsu-smiley: и си бях лепил след това ключалката) Какво реших- Отлипих я и от там може сами да се досетите :) Сега ще ми предстои отново пипкава работа по лепене :)

Надявам се ,че сега се чувстваш малко по-добре :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, щом задминахме и Ванката!

 

 

Ванката да го задминете......трябва да му се е развалила колата. Аз като тръгнах от Хепи-то с "лекота" достигнах скорост от 160.....а Ванката така ме разклати като мина покрай мен, че замалко да си отворя вратата и да слезна...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванката да го задминете......трябва да му се е развалила колата. Аз като тръгнах от Хепи-то с "лекота" достигнах скорост от 160.....а Ванката така ме разклати като мина покрай мен, че замалко да си отворя вратата и да слезна...... :D

И аз това се чудя Миленски, мислех си че халюцинирам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванката сте го задминали, защото той ни изчакваше :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо се спуках от благородна завист, като гледам каква веселба е било, ама само да стане по-мобилно второто преработено издание и никой ни мои мъ мръдна от тея сбирки, па ако ще да требе с бебо да хода на бар.... Ама нейсе, радвам се за вас много, че толкова добре сте си изкарали. Мерси за готените снимки, които дадоха възможност и на нас постещите към момента, да усетят поне лек привкус от това, което вие сте се насладили изцяло, както се вижда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванката сте го задминали, защото той ни изчакваше :)

Сивушке, не омаловажавай моята грандиозна победа по този начин! Тъкмо се бях възгордял........ :icon_thumbup: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много се радвам, че бяхме заедно тези два дни! Всичко беше много хубаво!

Васко, благодаря за организацията и благодаря за поканата! Ако не ми беше изпратил л.с. нямаше да обърна внимание на темата. Честно!

Съжалявам единствено, че не можах да се видя с всички. Бяхме доста хора, което всъщност е супер!

 

rosko, mali, много ни липсвахте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе многоооо снимки и все хубави.Браво Дани. :icon_clap:

 

Като гледам всички качени снимки,са общо взето разнообразни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( И аз така.......вие на мен не можете да ми омръзнете....това е сигурно, за обратното незнам! :icon_thumbup: Следващият път ще се разпишем, но и Велико задължително!!

 

П.П. Вие май Елвис не сте го виждали?! :icon_dance:

Тоя Елвис не го познавам......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да-а!Много добре сте си изкарали.Със сигурност ще се замисля за болничен следващата среща.Хотелът изглежда отличен,дано да е бил и топъл.За такъв уют си мечтая в моята къща.Жалко,че неможах да го видя отблизо,но много благодаря на фотографите,които ми го представиха професионално.Мога само да съжалявам,че не бях с вас! :victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...