Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

Иво си кара много добре! Не сме се настигали по завои, за да знам там как е, но на магистралата си кара супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да влиза Тошко и да си признава :D нищо чудно да е бил той,защото на отиване към Пампорово ни издуха по завоите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност Каризмата, за която говоря беше със старозагорска регистрация. Аз доста дълго си мислех, че е с десен волан, но после забелязах, че има втори човек отляво, та не знам в крайна сметка кой е шофирал... Трябваше да обърна внимание на номера, щеше много лесно да се разплете случая. Ама осъзнах, че ми липсва, чак след като хвана към центъра на Асеновград... Готино си е с "пилотна кола" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука стана много заплетено :) Аз наистина се обърках и тръгнах към центъра на Асеновград! От друга страна обаче ,както казах има още един колега от Стара Загора който беше горе и наистина е със зелена Каризма и е с десен волан (това от лявата страна е било жена му)Аз се запознах горе с тях! Ако не се лъжа , това е Angel_p

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То да изпревариш Ванката било подвиг! :drag: Ама и Криси как го резна на Ихтиман !

Ванка нещо са те вземали на мушка с тези изпреварвания, стегни се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То да изпревариш Ванката било подвиг! :drag: Ама и Криси как го резна на Ихтиман !

Ванка нещо са те вземали на мушка с тези изпреварвания, стегни се!

Къде съм го "резнала " на Ихтиман като той все ни изпреварваше?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука стана много заплетено :) Аз наистина се обърках и тръгнах към центъра на Асеновград! От друга страна обаче ,както казах има още един колега от Стара Загора който беше горе и наистина е със зелена Каризма и е с десен волан (това от лявата страна е било жена му)Аз се запознах горе с тях! Ако не се лъжа , това е Angel_p

Вярно е, с десен волан е на Ангел колата, зелен металик.... Той ще да е бил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде съм го "резнала " на Ихтиман като той все ни изпреварваше?

Ти си пропуснала най-интересното.....по нанагорнището преди Лукойла на Ихтиман! Ванката веднага даде газ и се опита да ни настигне в аварийната лента, ноо.....''само сива нинджа може да задмине..........''

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си пропуснала най-интересното.....по нанагорнището преди Лукойла на Ихтиман! Ванката веднага даде газ и се опита да ни настигне в аварийната лента, ноо.....''само сива нинджа може да задмине..........''

Аааа верно,че изпревари някакъв камион или автобус в аварийното.Ама аз на баира поотпуснах газта,че горе са ме спирали катаджий.Някой ми беше казал ,че има и камери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Камери има, но нямат радари, по-скоро са охранителни. Но милиция - има почти винаги и там си карам с 80!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То като гледам май ШОУто е продължило чак докато се приберете по домовете. :icon_clap:

Още веднъж Аз благодаря на всички Вас, които не се усъмнихте и повярвахте, че това което предложих ще е добре за нас (за клуба).

Изключително ми е приятно да чета тези постове, и да гледам снимките. Супер готино беше, че толкова много хора е събрахме да се видиме и запознаем на живо. Наистина за времето, което бехме заедно се заредихме с много положителни емоции и енергия, които се надявам да се запазят до следващата ни среща, кадето и да е тя.

Много се радвам, че според Вас съм се справил с всичко, което е зависело от мене. :icon_blush:

Надявам се 12-14 декември, да имам време да отида до София и може пак една малка :mitsu-smiley: среща да си спретниме, с които са от там? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой караше на връщане тази зелена Carisma?

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9068139

 

Да си признава, че искам догодина уроци по шофиране от него/нея! ;)

Снимките са върха!Хиляди благодарности на автора/ите/!Това е историята/ в снимки/ на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да влиза Тошко и да си признава :D нищо чудно да е бил той,защото на отиване към Пампорово ни издуха по завоите...

Добре, че ти познах галанта, иначе нямаше да Ви отразя :icon_thumbup:

Чак на третата кола се усетих, че "има нещо в тези коли" :rulez:

 

Не съм аз човека на Мая, защото те тръгнаха доста по-рано от нас.

 

Относно Ванката, той не търпи да е втора кола..... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Ванката го взехте за мезе! Или за десерет по-скоро. :D Всички го познаваме и по този повод искам да кажа, че прилично си кара момчето, какво толкова.

 

Васе, а ти трябваше да дойдеш с нас към София, да усетиш емоцията на :mitsu-smiley: колоната! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Ванката го взехте за мезе! Или за десерет по-скоро. :D Всички го познаваме и по този повод искам да кажа, че прилично си кара момчето, какво толкова.

 

Васе, а ти трябваше да дойдеш с нас към София, да усетиш емоцията на :mitsu-smiley: колоната! :D

Ами за следващата среща, се надявам да съм от посрещаните, а не от посрещащите. :icon_blush: Тогава ще се изкефя на :mitsu-smiley: колоната. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ей таука Ванката мина отнесе гроздето .........и се качи във стаята си където го чакаше вана ,шампанско и ...........още нещо :icon_thumbup

 

 

 

 

 

п.с. извинявам се за качеството , но камерата не можа да смогне на бързината му

post-2013-1227646936_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,но и в хотела ни беше добре.Така бяхме повече време заедно,но пак не беше достатъчно.С една част от колегите така и не се запознах :( Трябваше да имаме още 2 дни.

 

 

 

:icon_thumbup: Криси, на следващата среща ако пак те заболи глава обещавам да имаме "цял" аулин... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимков коментар по темата :icon_thumbup:

 

 

Всяка прилика с действителни лица и събития (НЕ) е случайна!!! :mitsu-smiley:

 

 

 

 

цъъъъък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,но и в хотела ни беше добре.Така бяхме повече време заедно,но пак не беше достатъчно.С една част от колегите така и не се запознах :( Трябваше да имаме още 2 дни.

Ами Криси, така стана. Аз заради това бех писал в програмата да се съберем в конф. зала, ама там бехме едва половината, от тези които трябваше да са там. Как да се запознаем, като спят до обед. Така и 5 дена няма да може да се запознаем. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Криси, на следващата среща ако пак те заболи глава обещавам да имаме "цял" аулин... :rolleyes:

На следващата среща разчитайте на мен за аулина и каквото изобщо решите.По принцип имам в колата,ама този път нямах.Благодаря отново :) Рядко ме боли главата,но като ме заболи ...... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми как няма да те заболи главата, като ставаш толкова рано, а не спиш до обед?!

Я остани се наспи, пък да видим ще боли ли?!

 

Занасям се в момента, но ако горе са били 70 души с мах 30 коли - на един събор се събират над 200 души.... и никой не разчита на сутрините за запознанство.... който се запознал - запознал се! Сутрин в конферентната зала ....... и БС да са били там - и ММС да са дошли - пак няма да станем! Иначе и физ-зарядка може да се включи в програмата.....

 

Хора, на тези срещи се разпуска, оставете програмите под час за спортистите на лагер! Не сме военизирана организация, все пак! Който иска да се запознае - намира начин!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ей таука Ванката мина отнесе гроздето .........и се качи във стаята си където го чакаше вана ,шампанско и ...........още нещо :icon_thumbup

п.с. извинявам се за качеството , но камерата не можа да смогне на бързината му

Ечик, като гледам наистина бързо е минал Ванката, камерата не е могла да фокусира! Те затова и радарите го хващат така размазано...и после няма откриване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми как няма да те заболи главата, като ставаш толкова рано, а не спиш до обед?!

Я остани се наспи, пък да видим ще боли ли?!

 

Занасям се в момента, но ако горе са били 70 души с мах 30 коли - на един събор се събират над 200 души.... и никой не разчита на сутрините за запознанство.... който се запознал - запознал се! Сутрин в конферентната зала ....... и БС да са били там - и ММС да са дошли - пак няма да станем! Иначе и физ-зарядка може да се включи в програмата.....

 

Хора, на тези срещи се разпуска, оставете програмите под час за спортистите на лагер! Не сме военизирана организация, все пак! Който иска да се запознае - намира начин!

76 човека, с 32 :mitsu-smiley: . Събиране на толкова хора без програма, НЕ става. Като си ми колега (Менаджер в туризма) трябва да го знаеш. А това, че програмата не се спазва, също трябва да го знаеш. То си е "Стар Български Обичай". Тези работи се правят както сме ги учили, а то си става както трябва. :icon_thumbup: Така че Роско, който има желание ще се справи и с програма. :yes3: Светъл пример е Бате Плевен, който бошува из нощния бар до 6'30ч, дойде на закуска в 8'30ч, и после в конферентна за да се видиме (не че него не го видяха всички още вечерта :icon_thumbup: ). По програма само за хранене се спазваха часовете. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност Каризмата, за която говоря беше със старозагорска регистрация. Аз доста дълго си мислех, че е с десен волан, но после забелязах, че има втори човек отляво, та не знам в крайна сметка кой е шофирал... Трябваше да обърна внимание на номера, щеше много лесно да се разплете случая. Ама осъзнах, че ми липсва, чак след като хвана към центъра на Асеновград... Готино си е с "пилотна кола" ;)

 

 

Това е Ангел - човека, с който играхме на боулинг

( когато ти ни размаза :icon_hmm: )!

Той кара зелена Каризма със Старозагорска регистрация и десен волан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...