Премини към съдържание

И аз съм тук братя с Lancer Sportback


funiji

Препоръчано мнение

Здравейте, в петък бях на разходка из шоурумите из Бургас. Обиколих ги всичките, уж да разгледам и запълня времето си. КАКВО СЕ СЛУЧИ ОБАЧЕ когато влязох в дарс ауто?

Започнах да оглеждам лансера и наистина си беше голям красавец, дилърката беше много учтива :icon_peace: . след кратък разговор ме покани в подземния гараж да ми покажела нещо много интересно :huh: . Викам си, какво пък ще е толкова интересно долу? Когато слязохме, трябва да ви кажа ,че кон ме ритна в главата като видях тоя красавец Lancer Sportback черен, лъскав, лееелее.. Направо пощурях. Оказа се,че е един единствен в Бургаско и са го доставили предната седмица , още не беше изложен в магазина. Нямаше 2 мнения по въпроса. С 200 до най близката банка и капарирах колата , днес я платих, така че до сряда най-късно трябва да й се метна братя :rijden: Съжалявам че е ръчка, но не ми се чакаха 3-4 месеца, много е красиво, честно ви казвам. Иска само едни 19-ки да му лепна на лято и ще е лудница. Агрегата е 1.8 има и много екстри, така че очаквайте много скоро снимки :icon_smoke:

 

 

Колега, да се надяваме, че правописните грешки са в следствие от еуфорията по новият автомобил. Все пак, Ви обръщам внимание, да спазвате правописните правила, когато пишете във форума - започвайте изреченията с главна буква и поставяйте препинателни знаци. И добре дошъл при нас.

Модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита! Чакаме снимки и да я видим по съборите ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега! Радваме се за теб :) И ако питаш мен , по-добре, че е ръчка ... тази кола си е за яко каране :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :) Хиляди безаварийни!

Моя случай беше подобен.Баща ми се обади един ден и каза: "Ела в Бургас,да видиш един Додж,7+1 места е и ми го дават за 29хил лв".Той беше в сервиза на Мерцедес,пак за някакъв ремонт :icon_n_lol_2: ...веднага тръгнах и взех да си мисля: "Абе,какъв е тоя Додж,Американски кошник,кой знае колко е грозен..." .Та както и да е,отивам аз,влизаме в автосалона и ми посочва Додж Калибър...:blink: ,е такова подобие на джип,не бях виждал...както го оглеждах с отвръщение,от другия край на салона,сякаш ми намигна Лансерчето :wub: .... викам на Баща ми "Я ела,сега ти да видиш нещо" :tooth: .И тва беше,направихме един тест-драйв и оставихме капаро.Следващата седмица,се обадиха да си взема колата и нямаше такъв кеф :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дилърката беше много учтива :icon_peace: . след кратък разговор ме покани в подземния гараж да ми покажела нещо много интересно :huh: ..

 

Понеже си нов , да ти обясня , не се казва дилърка , а свещенно служителка /монахиня/, защото :mitsu-smiley: е религия а тя работи в храма . :icon_dance: /шегичка / :icon_dance: :icon_thumbup: Пожелавам ти много приятни емоции с новото :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и се надяваме да идваш на срещите които правим (от време на време). Можеж да следиш темата за срещите в Бургас тук

:nono: Колеги скоро не сме се събирали, какво ще кажете за едно следобедно към 18.30 някой ден?! :nono:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно дилърка си е колега,то мицките са си наркотик някакъв според мене.

 

Честито и стотици хиляди безаварийни километри:) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и то мен!И аз си чакам ключовете от мойто червено спортбегче, но...От незнам колко време го карат от шоурума в Русе..Мацката от БС, каза, че ако в понеделник всичко се нареди с лизинга, в петък може и да съм с нова кола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и то мен!И аз си чакам ключовете от мойто червено спортбегче, но...От незнам колко време го карат от шоурума в Русе..Мацката от БС, каза, че ако в понеделник всичко се нареди с лизинга, в петък може и да съм с нова кола...

 

Не се коси, аз моето го чакам да доплава до Турция пък после да го докарат до София ... и така към края на годината евентуално ако всичко е наред и с лизинга ще се доредя и аз. Утре ще мина през БС да попитам до къде сме стигнали а и да се повъртя и около изложения спортбак, отново. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дилърката беше много учтива :icon_peace: . след кратък разговор ме покани в подземния гараж да ми покажела нещо много интересно :huh: .

Разказът започва много интригуващо, направо като еротичен комикс ;)

 

Шегата настрана, честито колега, Sportback-а си е лудница!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eеееееееее най-накрая се получи.Ама защо само една :icon_blush:

Защо не се снима с дилърката , защоооооо :icon_n_bash: :icon_wwf: :worthy:

да си поправиш грешката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красавец е голям,честито!

И не го настъпвай много,поне 2-3 хил км,макар от БС да казват,че няма нужда от разработване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, колега ,

 

честито и от мен. Много безаварийни километри и прекрасни моменти с митсубишито и само радост да ти носи :)

 

Редактирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красавец е голям,честито!

И не го настъпвай много,поне 2-3 хил км,макар от БС да казват,че няма нужда от разработване...

Моя като го взех миналата година Балканстар също ми казаха, че от разработване нямало нужда, тъй като в завода е разработен. В крайна сметка те нямат идея да лъжат, тъй като колата е в гаранция и те ще трябва си го поправят после. Аз изобщо не съм внимавал и проблеми нямах (чук-чук на дърво). Освен това вярвам на Иво, той щеше да каже ако не е така ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами,аз докато не навъртях 3 хил км,не я настъпвах до повече от 4хил оборота,за всеки случай...иначе и на мен ми казаха,че няма нужда от разработване.Обаче пък,когато правих тест-драйв на 1.8 ми стана чудно,защо дилъра каза да не я настъпвам много и от там си направих извода сам за себе си,че не е лошо да си я поразработя малко...

 

Както и да е,още нещо към funiji .Когато даваш на задна,трябва да си напълно неподвижен,защото ако се движиш леко по инерция докато превключваш на задна,ще стане лошо изръчкване! Веднъж ми се случи и направо ми се сви сърцето :)

Това ако си с ръчни,разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за пожеланията, дай боже всекиму така да е.

Аз, все още не съм я настъпвал над 130 км., но и това скоро ще стане, та тя само на 200 км. :icon_dance:

Искам да попитам за тая никилирана представка на ауспуха. В магазина ми искат 150 лв. Незнам, но ми се струва, че за тия пари ще си намеря нещо по-сносно. Ако някой има идея за това - да каже, много ще съм благодарен на колегите, ако ме насочат за нещо интересно в Бургас.

 

 

 

Редактирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах, че вече я караш, за това чаках с честитенето. Та нека само хубави моменти да имате заедно, и стотици хиляди безавариини километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охххххххх,абе как се качват тия снимки бе хора.Един път успях-10 неможах.п

ПОМАГАЙТЕ,с тия галерий съм мн. зле. :icon_crying:

Ще ти драсна ЛС да не спамиме тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...