Премини към съдържание

Бясна кола - прогледнах :)


jacomo

Препоръчано мнение

Сериозно? Ще бъдеш ли така любезен да споделиш с незнаещите (като мен) тази информация :rolleyes: ?

Не знам кой е измислил дизайна, но го е Направил. Много ми харесва ниската предница и въобще цялостния вид на колата. Някой ден ще черпя този човек едно уиски. Ако науча кой е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че дизайна на галанта е правен от италиянци. :rolleyes:

Не си познал обаче..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо на мен 3.0л ми малеят!? :icon_crying:
Ами дай да ти докараме от Щатите, нещо среден клас-5-6литра...... :lol: :drive:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо на мен 3.0л ми малеят!? :icon_crying:

Мисля че и 1.3 литра ще ти са достатъчни ако е Мазда RX8 :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си познал обаче..............

 

Защо, бе бат'Пламене и аз четах някъде, че дизайна е правен на партия от Pini Farina и Оказаки? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо, бе бат'Пламене и аз четах някъде, че дизайна е правен на партия от Pini Farina и Оказаки? :icon_hmm:

 

Mного неща на Мицубиши не са правени от самите Мицубиши, а от хиляди фирми под доставчици.

 

Нищо чудно и с дизайна да е така. И никой потребител или майстор не може да твърди със сигурност, само хора вътре в нещата могат да знаят това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей заради такива изказвания ще взема да продам Еклипса... :icon_thumbup:

Нама, разбира се, защото моята любов към него е аналогична - често ми се случва да спра музиката в колата, само за да се наслаждавам на звука от двигателя... И после като сляза имам нужда да обърна едно малко... :icon_blush: хахаха

 

Аз дори си продадох стария плейър и сеега съм на тихо.. чува се само едно ввруруууммм пшссссс, врууууууум пшсссссс :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това :mitsu-smiley: са с уникален дизайн.

Какво ми се случи на мен. Вярно, че са тичали след колата с GSM да я снимат в движение (карах бавно да не се претрепе момчето), но това надмина всичко.

 

Вадя колата от гаража и я оставям половината на платното, а задницата в двора. Да не вземе някой да ме забърше. Слизам от колата и се връщам да затворя гаража. Когато се доближих отново до колата гледам на улицата спрян един Нисан 350 Z - от ония ниските дето приличат на Порше и са с гуми 305/40/19. Собственика му седи до Мицубишито и го оглежда от всякъде и то в продължение на 5-6 минути. Направо се изпотих от гордост.

Онзи ден съм спрял пред нас и подготвях детето да ходим до Белоградчик и ми звъни комшията, че някой се върти около колата. Поглеждам и какво да видя. На другия комшия (отсреща) му дошли на гости от София с Пежо 307 SW и собственика му се върти около :mitsu-smiley: и оглежда. Цели 10 минути го чаках да свърши с огледа, за да изляза и да се кача на колата, че неудобно да го засрамя човека по този начин. Все пак колата му бе с регистрация преди 2-3 месеца.

И накрая да ви кажа какво ми каза един от колегите, който два месеца преди да взема :mitsu-smiley: -то си докара Мазда 3 от Германия.

Цитирам точно - "Направо ги удари в земята всички колеги!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори си продадох стария плейър и сеега съм на тихо..чува се само едно ввруруууммм пшссссс, врууууууум пшсссссс :D

пшсссссс ще да е блоу оф-а? :icon_thumbup: Много ме кефи този звук и мен, даже значително повече от характерния звук на шестака.... Иначе аз също съм чел, че дизайнът на галанта е съвместна работа с Пинифарина. То, като се замислиш, кой читав дизайн в автомобилния свят в последните 15-ина години не е някак свързан с Пинифарина....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това :mitsu-smiley: са с уникален дизайн.

Какво ми се случи на мен. Вярно, че са тичали след колата с GSM да я снимат в движение (карах бавно да не се претрепе момчето), но това надмина всичко.

 

Вадя колата от гаража и я оставям половината на платното, а задницата в двора. Да не вземе накой да ме забърше. Слизам от колата и се връщам да затворя гаража. Когато се доближих отново до колата гледам на улицата спрян един Нисан 350 Z - от ония ниските дето приличат на Порше и са с гуми 305/40/19. Собственика му седи до Митсубишито и го оглежда от всякъде и то в продължение на 5-6 минути. Направо се изпотих от гордост.

Онзи ден съм спрял пред нас и подготвях детето да ходим до Белоградчик и ми звъни комшията, че някой се върти около колата. Поглеждам и какво да видя. На другия комшия (отсреща) му дошли на гости от София с Пежо 307 SW и собственика му се върти около :mitsu-smiley: и оглежда. Цели 10 минути го чаках да свърши с огледа, за да изляза и да се кача на колата, че неудобно да го засрамя човека по този начин. Все пак колата му бе с регистрация преди 2-3 месеца.

И накрая да ви кажа какво ми каза един от колегите, който два месеца преди да взема :mitsu-smiley: -то си докара Мазда 3 от Германия.

Цитирам точно - "Направо ги удари в земята всички колеги!"

 

Подобна случка - един следобед измивам "звяра" и отивам да се видя с приятели. Точно излизам от заведeнието и гледам - 3-ма младежи се суетят около колата ми. Помислих си : "Оооо е тези сега ще ми пипнат колицата и направо ще ги разпраша" ...... приближих се бавно и точно преди да ги питам какво правят около колата ми , единия вади фотоапарат и тримцата започват фотосесия около нея. Изчаках ги да се нащракат и ги попитах съвсем културно "Искате ли да ви я отворя?" , но те се смутиха и казаха , че нямало нужда имали достатъчно снимки вече. За момент си помислих : "Абе има нещо нередно - толкова ли няма БМВ-та , Поршета и Ферарита , че да се снимат около тях?" , но като си погледнах колицата веднага ми стана ясно , че и аз бих се снимал около нея :)

Галант-оманията е заразителна и неизлечима болест. Наскоро даже ми бяха сложили бележка на чистачките : "Много хубава кола. Ако се продава - тел. 08ХХХХХХХ".

Поздрави на всички фенове - със здраве да си ги карате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един познат с магазин за части за автомобили иска да си купува кола. Още не е решил каква. Ориентирал се е към японска. Видя моята и каза "Бе я да я видя, така и така си тук". Седна вътре и каза, че японските коли от началото на 90-те до не знам си коя година обикновено били с постни табла (не били хубави отвътре) и скучни отвън. Обаче галанта му хареса доста. След няколко дни ме срещна и рече "А дай ми Галанта", а аз отговорих "Не!"... "Е, айде де" ... "- ТЦ!"...

Майка ми веднъж на майтап седна на шофьорското място преди да потеглим от село към вкъщи и каза "Ей, тя била много удобна! Ооо, ще ме учиш да го карам." Сестра ми също казва "Да не си продадеш колата, ей!". Вуйчо ми я хареса, приятели, комшии, на пътя младежи я гледат чат-пат.

Това по повод мнението на колега по-горе, че досега никой не е казал "не ми харесва".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То, като се замислиш, кой читав дизайн в автомобилния свят в последните 15-ина години не е някак свързан с Пинифарина....
Тези дето са дело на Джуджаро..... :tooth: :tooth: :tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

jacomo, човече, ти имаш талант за писател! За стила, ... малко ми идва ... разкрепостен :) да речем. КАРАЙ И ПИШИ! СЪС ЗДРАВЕ! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

jacomo, човече, ти имаш талант за писател! За стила, ... малко ми идва ... разкрепостен :) да речем. КАРАЙ И ПИШИ! СЪС ЗДРАВЕ! :icon_clap:

Колега. Ти май наистина си се захласнал по написаното. Написаното е от преди 2 години, а и автора горе долу от тогава не е влизал във форума :D . Нищо де. Поне ни го припомни. И аз преди да си купя Галанта я четох.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала много готин пост :)

Надявам се да нямаш повече нерви покрай Галанта...със здраве да си го търкаляш и милиони безаварийни км. с :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А спрете се бре, археолози...:icon_wwf: Темата е от преди 2 години, че и повече..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...