Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Преди малко видях тъмно син-зелен Галант с Добричка регистрация във Варна :)

Бензинов, но караше на газ :icon_thumbup: На някой колега от форума ли е? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е от форума ;(

Като идвам към София ще си взема стикери:mitsu-smiley: , за да го облепя и ще стане от форума".:icon_thumbup:

Ако успея да го снимам ще кача и снимки! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се засякох с 1 колега с Еклипс 2Г Сив.На кръстовището на Възраждане 2 :) Да си признае кой беше :)

Ако говорим за един и същ, аз му сложих визитка на клуба под чистачката към 17.00 пред пощата във Владиславово така,че да не се скатава :D :rulez:

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Белия Еклипс 2г Сапидер го засякох два пъти спрян до 2ро районно. Понеже като паркирам на пикадилито и го виждам от среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерете го този човек.

Много искам да се срещна с него :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се съберем и да ги намерим :D

Този бял Еклипс 2г го виждам редовно на автомивката на ул."Подвис" над Хеито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Вчера гледах/минах покрай един галант комби със заден капак от легнум ( пък може да е и легнум, но беше с нормален волан ) на булеварда до Токуда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Преди малко засечка с Галантите с atila на бул. "Рожен" на завоя.

Светкане, свиркане...голяма радост! :rulez::D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко засечка с Галантите с atila на бул. "Рожен" на завоя.

Светкане, свиркане...голяма радост! :rulez::D

 

 

А ти какво праЙш на моЙта територия. :)...............и защо ми е сменен подписа? :icon_hmm:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво праЙш на моЙта територия. :)...............и защо ми е сменен подписа? :icon_hmm:

 

Не ти е сменен подписа, ами нещото дето си пуснал линка от imagesjack нарушавало правилата им, и са го махнали, за това пише forbiden

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е сменен подписа, ами нещото дето си пуснал линка от imagesjack нарушавало правилата им, и са го махнали, за това пише forbiden

 

 

:yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ми разказваха за някакво Мицубиши в Дулово което е било доста тунинговано + лаптоп за настройки и се е дърпало с едно прословуто БМВ от същия регион.

 

Гонката е била организирана така случайно помежду им, защото организацията за пистата в Сливен се е провалила или отложила.

 

За съжаление резултатът е бил отчайващ за :mitsu-smiley: поради редица подобрения по другия автомобил поне на думи с над 370 к.с.

 

Някой дали знае кой е колегата и кой модел на марката притежава ? Нека да се похвали :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой познава ли си галанта?

 

http://img407.imageshack.us/img407/2503/dsc0692oc.jpg

 

Действието се развива днес на Шипка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В неделя към 14:20 часът засякох черен Еклипс 1г между Стара Загора и Нова Загора със Софиска регистрация

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казанлък: http://maps.google.bg/maps?client=opera&rls=bg&q=42.619063%2C25.383267&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&hl=bg&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl; Тъмно сив колт от новите със софийска регистрация. Пасажера ми се стори познат от някъде.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на метростанция "Цариградско шосе" видях едно страхотно сиво Space Star-чe [DID], спрях близо до него и си позволих да го огледам, ако е на някой колега нека да пише! :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд на Шкорпиловци засякох много лачен сив плевенски Галант и един черен Колт Много мицки много нещо ей :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е драго, като из Пловдив се засечем със зелената, учебна Каризма :icon_dance:

Поздрави Тоше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...