Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Lancer - добри и лоши страни


na4о

Препоръчано мнение

Някой има ли представа, защо все още не се предлага Лансер Ралиарт в България?

Предлага се бе. 65000-69000лв. Ама е по поръчка. На този дето Тшко го показа, не знам как му е такава цената. Това е акцизна кола. 240 коня като се умножат по 90 и се добави 700 се получава цената за България. Има нещо. Цената според мене не е реална.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 544
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Предлага се бе. 65000-69000лв. Ама е по поръчка. На този дето Тшко го показа, не знам как му е такава цената. Това е акцизна кола. 240 коня като се умножат по 90 и се добави 700 се получава цената за България. Има нещо. Цената според мене не е реална.

 

Васко, ако говориш за онзи за 44 000 лв. даже цената му е нормална, при стойност от около 12000 $ или казано може да се намери за около 17000лв и транспортни разходи за около 2500лв, мито 1950 лв, акциз 10588 лв, ДДС 6408 лв се получава една сума 38446 лв и някаква печалба и ето на цената, м/у другото пича е готов да го даде и на 40000 лв, поне така ми казаха хора говорили с него, но аз предпочитам да си внеса от USA, след 01.01.2010 без акциз и на всичкото отгоре и нов за тази цена даже и по-малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... но аз предпочитам да си внеса от USA, след 01.01.2010 без акциз и на всичкото отгоре и нов за тази цена даже и по-малко.

 

Стига да успееш до тогава да вкараш и USA в EU :)

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига да успееш до тогава да вкараш и USA в EU :)

 

Това не го разбрах, или ако го разбирам правилно, защо да вкарвам USA в EU, той акциза си пада, митото и ДДС остават, но има но, вкарвам колата в държава от UE и плащам по-малко мито и ДДС, и после в БГ нищо не се плаща, защото колата вече е в UE и е платено всичко, и като отпадне и акциза :)))))))))))))))))))))))))))))).

Ае че нещо много се разприказвах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама - ама да споделя :) Говори се, че след като махнат акциза ще дойдат такива времена, че ще плачем да ни го върнат :) Защото акциза е веднъж - а таксите ще са постоянни ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, ако говориш за онзи за 44 000 лв. даже цената му е нормална, при стойност от около 12000 $ или казано може да се намери за около 17000лв и транспортни разходи за около 2500лв, мито 1950 лв, акциз 10588 лв, ДДС 6408 лв се получава една сума 38446 лв и някаква печалба и ето на цената, м/у другото пича е готов да го даде и на 40000 лв, поне така ми казаха хора говорили с него, но аз предпочитам да си внеса от USA, след 01.01.2010 без акциз и на всичкото отгоре и нов за тази цена даже и по-малко.

Колега акциза отпада само за коли от EU,така че за коли от щатите акциз ще се плаща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега акциза отпада само за коли от EU,така че за коли от щатите акциз ще се плаща

 

А кой е казъл, че колата ще е директен внос от USA.

 

Колега, като внеса колата в Европа и после в Бг няма акциз, сега откъдето и да е внеса акциза си го има.

Затова един приятел си кара ML 63 AMG с немска регистрация, а колата е внос от USA, след 01.01.2010, ще си я регистрира в Бг без акциз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега акциза отпада само за коли от EU,така че за коли от щатите акциз ще се плаща

Акциза отпада за всички автомобили! Имай предвид, че много от колите изобщо не се правят в Европа и по-специално Мерцедес GL, ML и R класата се произвеждат само и единствено в САЩ, но и за тях акцизът отпада. Друг е въпросът, че ще бъде заместен с ежегоден екоданък.....може и наистина да ни се прииска да го върнат както каза колегата Modrus!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Акциза отпада за всички автомобили! Имай предвид, че много от колите изобщо не се правят в Европа и по-специално Мерцедес GL, ML и R класата се произвеждат само и единствено в САЩ, но и за тях акцизът отпада. Друг е въпросът, че ще бъде заместен с ежегоден екоданък.....може и наистина да ни се прииска да го върнат както каза колегата Modrus!

 

Бих казал, че ще бъде заместен с ревизиран размер на еднократната екотакса... Така че не мисля, че някой ще плаче за връщането на акциза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах, или ако го разбирам правилно, защо да вкарвам USA в EU, той акциза си пада, митото и ДДС остават, но има но, вкарвам колата в държава от UE и плащам по-малко мито и ДДС, и после в БГ нищо не се плаща, защото колата вече е в UE и е платено всичко, и като отпадне и акциза :)))))))))))))))))))))))))))))).

Ае че нещо много се разприказвах.

Мисля че не си прав , но ако си , ще черпя :drinks: И аз имам малка Американска мечта :icon_angel:

 

ПС. При вноса в Германия , например , не се ли плаща акциз ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не си прав , но ако си , ще черпя :drinks: И аз имам малка Американска мечта :icon_angel:

 

ПС. При вноса в Германия , например , не се ли плаща акциз ?

 

 

Защо си избра точно Германия, Румъния е по-близко.

 

Но и Германия става, ае казвай къде ще се черпим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо си избра точно Германия, Румъния е по-близко.

 

Но и Германия става, ае казвай къде ще се черпим.

 

 

Тони, като се виждате елате в София, аз ще дойда да почерпя, че рейлиарта на тази цена е доста привлекателна кола! :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, ако говориш за онзи за 44 000 лв. даже цената му е нормална, при стойност от около 12000 $ или казано може да се намери за около 17000лв и транспортни разходи за около 2500лв, мито 1950 лв, акциз 10588 лв, ДДС 6408 лв се получава една сума 38446 лв и някаква печалба и ето на цената, м/у другото пича е готов да го даде и на 40000 лв, поне така ми казаха хора говорили с него, но аз предпочитам да си внеса от USA, след 01.01.2010 без акциз и на всичкото отгоре и нов за тази цена даже и по-малко.

Имаш грешка в цената...за 12000$ Ралиарт няма...както споменах и преди, цените почват от 22000$...

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш грешка в цената...за 12000$ Ралиарт няма...както споменах и преди, цените почват от 22000$...

 

 

Има, има и сега даже следя един търг и още сме на 6000$ а остават само 3 часа до края, е може и да надхвърлим 12000$, но онзи ден изтървах една за 11600$ само за 3 минути, но майната му, ще почакам да падне акциза и тогава, ако трябва няма да спя 2-3 нощи но ще си намеря и на по-ниска цена.

Преди около месец за 13000$ се взе даже и EVO 10, така че не ми говори че няма такава цена, не гледай цената на новите или в сайтове за доставка на коли до Бг, следи USA сайтове за търгове на коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тони, като се виждате елате в София, аз ще дойда да почерпя, че рейлиарта на тази цена е доста привлекателна кола! :) :icon_thumbup:

 

Дани, не че някога ще сляза от Мерцедеса, но имам и мерака да си купя една бегачка 4х4 и да :mitsu-smiley: и да Лансер поне с 240к.с.

 

След нова година ще му мисля по задълбочено, досега от USA и Канада сме докарали 4 ML и ако ти кажа цената ще паднеш, но пустия му акциз ги оскъпява, единя още е с Канадски номера и много рядко се намира дизели, затова аз си взех от Германия.

 

Като го взема ще почерпиш разбира се :)

Редактирано от krasch
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, не че някога ще сляза от Мерцедеса, но имам и мерака да си купя една бегачка 4х4 и да :mitsu-smiley: и да Лансер поне с 240к.с.

 

...

Като го взема ще почерпиш разбира се :)

 

Насреща съм! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаахах. Антоне, и ти се разболя бе. :hysterical: Поне 240 коня. Засърбяха те и тебе петичките за пъргава количка. :icon_doh:

Аз харесвам 3000GT. Хем 4х4, хем над 250 коня, хем купе, хем японец. :icon_dance:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги не знам дали пиша в правилната тема ако не моля предварително да ме извините. Лансърът ми е на година и като цяло нямам забележки, но от известно време се появи едно ужасяващо тропане, което е почти непрекъснато - дори на прилично асфалтирани улици. Ще се обадя в сервиза за Балкан Стар, но първо ми се искаше да питам тук - знам, че по това описание е трудно да ми кажете каквото и да е но колата тропа само от моята страна и се чува доста ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не знам дали пиша в правилната тема ако не моля предварително да ме извините. Лансърът ми е на година и като цяло нямам забележки, но от известно време се появи едно ужасяващо тропане, което е почти непрекъснато - дори на прилично асфалтирани улици. Ще се обадя в сервиза за Балкан Стар, но първо ми се искаше да питам тук - знам, че по това описание е трудно да ми кажете каквото и да е но колата тропа само от моята страна и се чува доста ясно.

 

Това е сигурно същия проблем като при колегата Vasil Sivkov-Noby. На него мисля че му смениха тампоните и всичко по негови думи се е оправило. Ако погледнеш миналата или по-миналата страница на тази тема ще видиш точно какво беше написал ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните на задната стабилизираща щанга. Сменят се по гаранция. Искай да сменят и двата, а не само по-хлабавия. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бе попадна ми едно списание с някакви допълнителни аксесоари за новия lancer , като 19 джанти , лайсни за вратите , някакво фолио за огледалата , лайсни за фаровете , метални натписи за праговете и прочие , някой дали знае дали ги има в балкан стар и дали са на що годе разумни цени. :giggle:

http://www.foto.bg/data/2890/medium/Untitled-Scanned-1.jpg

http://www.foto.bg/data/2890/medium/Untitled-Scanned-015.jpg

Редактирано от dimy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бе попадна ми едно списание с някакви допълнителни аксесоари за новия lancer , като 19 джанти , лайсни за вратите , някакво фолио за огледалата , лайсни за фаровете , метални натписи за праговете и прочие , някой дали знае дали ги има в балкан стар и дали са на що годе разумни цени.

 

Погледни този сайт: http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/cms/...or-fata/44.html

Тук има аксесоарите, които се предлагат за автомобила от :mitsu-smiley:

Цените мисля, че са същите като БГ с някакви минимални разлики. Ако си решил да слагаш или сменяш нещо - потърси в амазон или ибей (по-добри са цените там). Този каталог май може само да се ползва като някакъв източник за информация за това което се предлага (в официалните представителства). Някъде във форума се споменаваше за каталог от БС и още някакъв файл с ценова листа към него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуваха тези неща.

Благодаря .

http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/acce...e/47-261-2.html

http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/acce.../44-1428-2.html

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуваха тези неща.

Благодаря .

http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/acce...e/47-261-2.html

http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/acce.../44-1428-2.html

 

 

 

 

Колега, вложи малко усилия в писането.

Виждаш, че се стремим форума ни да е прегледен!

Моля, ползвай препинателни знаци и главни букви в началото на изреченията.

Лайсните за праговета са около 200 кинта, а ринговете за халоените са гадни и към 150лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...