Премини към съдържание

Търся рали арт боди кит


SLX

Препоръчано мнение

SLX, този профил го имам, така че нямай грижи! Лесно ли се демонтира?

 

andi, търси се този спойлер: http://mitsubishibg.com/forum/uploads/monthly_07_2008/post-654-1217260958_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 162
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

andi, търси се този спойлер:

 

Допреди малко рових в ebay и търсих точно този от същата снимка... Намерих в USA, но излиза 69$ + 89$ за shipping... което е около 250 лв по днешния курс, не знам много ли е, малко ли е.

Ето го един, но не се изпраща до БГ..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mitsubishi-...sQ5fAccessories

 

 

Всъщност ако имате малко време, разгледайте ги :

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на вкус - почти всеки модел на спойлер може да се направи, след като се намери оригинално изделие...

Снощи обаче установих нещо, което малко ме разочарова, защото профилът на тези добавки след праговете за комби е малко по-различен от този на седан, въпреки че на първо четене изглеждаха еднакви.... Лошо.

Бате, няма никакъв проблем, но трябва да се премери на колата. Защо? Защото спойлерът се захваща с болтове за багажника, но реално част от него покрива и калниците - това е много важно да се адаптира точно, за да изглежда добре колата. Ако разстоянието между болтовете се събира в дължината на багажника, това не е достатъчно да се постигне добър вид, защото оставащата (стърчаща над калниците) част може да се окаже къса или дълга и да развали впечатлението. Затова се премерва точно на колата и се преценява да се удължи/скъси и точно с колко...

Като идвам към Софийско-градско, ще ти пиша. Да видим дали може да обзаведем Американеца, ОК?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових няколко немски форума и намерих спойлера! Цената му е доста солена: http://www.giacuzzo.com/shop/product_info....eckspoiler.html

Какво мислите?

Като го гледам, май не се дупчи нищо, а посредством планки се захваща за капака на багажника. :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових няколко немски форума и намерих спойлера! Цената му е доста солена: http://www.giacuzzo.com/shop/product_info....eckspoiler.html

Какво мислите?

Като го гледам, май не се дупчи нищо, а посредством планки се захваща за капака на багажника. :icon_n_dunno:

 

Солена е, но ако се посъберем повечко хора, мисля, че няма да е проблем... Май сме трима до момента.

За захващането и идея си нямам, да каже някой, който е притежател на крилце :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових няколко немски форума и намерих спойлера! Цената му е доста солена: http://www.giacuzzo.com/shop/product_info....eckspoiler.html

Какво мислите?

Като го гледам, май не се дупчи нищо, а посредством планки се захваща за капака на багажника. :icon_n_dunno:

Няма вариант с планки. Всички спойлери се монтират с дупчене... Сега има едни много интересни вакуумни помпички, често използвани за закрепване на сватбени украси на колите - нещо на тази база може да се измисли, ако не искате да се пробива багажника. Ако се дупчи обаче, си трябва химическа обработка, грунд, силикон, гумени маншончета и няма проблем. Относно цената - това че сме трима или повече няма никакво значение - безумна е! То тук в официалния вносител е по-приемлива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма вариант с планки. Всички спойлери се монтират с дупчене... Сега има едни много интересни вакуумни помпички, често използвани за закрепване на сватбени украси на колите - нещо на тази база може да се измисли, ако не искате да се пробива багажника. Ако се дупчи обаче, си трябва химическа обработка, грунд, силикон, гумени маншончета и няма проблем. Относно цената - това че сме трима или повече няма никакво значение - безумна е! То тук в официалния вносител е по-приемлива.

Ето и с новите прагове снимка... малко кофти, че е в гаража, но си личи. Също и спойлера, но според мен може да се вдигне с още 2 см.

post-1199-1233151990_thumb.jpg

post-1199-1233152004_thumb.jpg

post-1199-1233152023_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това крило от дъска ли е изрязано, вижда ми се прекалено голяма разликата с търсения резултат. Май ще е по-добре без крило, докато не се намери въпросното...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това крило от дъска ли е изрязано, вижда ми се прекалено голяма разликата с търсения резултат. Май ще е по-добре без крило, докато не се намери въпросното...

Не е от дъска колега, това е същото нисанското крило... Ти откъде знаеш какъв е търсеният резултат? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не си решил да го правиш отделно, "на степени", да се лепи нещо отдолу или варианта с планките. Аз доколкото разбрах се търси резултат да заприлича "рали арт" крило...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Хопала, имаме си вече спойлер от ВР4. След дълъг размисъл, гледане, мерене и умуване дойдох до извода, че на черни, тъмно сини или маслено зелени галанти ВР4-ското крило си стои чудесно. Изглежда високо само на бели или светли коли. Този е с трети стоп, масовото производство ще може и без трети стоп... :icon_clap: За да се получи характерност обаче, реших да не слагам задната броня от аванс, а да използваме малко по-различна и по-тунингована. Не твърде много, но малко повече от скучноватата авансова. Чакам отговор от Германия за една такава броня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви плода на доста дълги усилия... Имаме варианти със или без трети стоп. До 10-ина дни ще си го боядисам. Лично аз предпочитам без трети стоп, но този е със, за да посрещне по-разнообразни нужди. Могат моие хора лесно и без особени усилия да преправят матрицата за без стоп. Коментари и заявки на лични...

post-1199-1236717025_thumb.jpg

post-1199-1236717045_thumb.jpg

post-1199-1236717066_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Убиец е ;) и спойлера е доста добре ;)

Е, на тези снимки не се вижда нищо както трябва, но наистина е убиец. Трябва да измия кочинката, пък тогава. Обаче е доста подрусване, надух гумите на 2,5 азот - летни дънлоп спорт. Още ми е терсене возията. Разлика във височините практически няма! Пак излизам със зор от гаража. Сигурно защото конито отпред съм го сложил на най-ниския режим... Честно казано разликата между 16-ките и 17-ките е много, много сериозна. На 16-ките комфортът е страшно добър, визията почти прилична. Сега за едната гъзария да се друсаме.... Този ОЗ е ултралегера - сиреч супер леки, дали са супер здрави ще видим. На хондата издържаха. Абе вие на какво налягане си карате 17-ките? Ако тази събота е топличко, ще взема да пробвам как стои галантът на магистралата с по-широчките гуми. Миленски, да пием по бира? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина изглежда перфектно, може би ако цвета на джантите беше по-светъл (по-ярък) за да контрастира на тъмната перла :mitsu-smiley: , ще е неотразимо (но това е мое мнение).

Аз ги карах на 2,7-2,8. Возията се усеща, но е по-сигурно за джантите. :icon_blush:

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Viper,пусни някоя снимка на хубавицата.

:icon_thumbup:

Още съм със зимните ;) нека се стопли и трябва с SLX да пооправим малко бронята и халогените ;) и тогава ще има сесия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нископрофилните гуми си искат повече атмосфери. Гумите 215(225)/45/17 наистина трябва да са напомпени на 2.7-2.8, иначе ще се износват неравномерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 2.2 и 2.0 са твърде малко за 17-ките. На моят стикер, ако не се лъжа, пишеше нещо като 2.4 до 2.6. Аз имам два стикера на колоната на колата. Единият е за 15-ки, а другият за 17-ки. Ще го погледна довечера и пак ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 2.2 и 2.0 са твърде малко за 17-ките. На моят стикер, ако не се лъжа, пишеше нещо като 2.4 до 2.6. Аз имам два стикера на колоната на колата. Единият е за 15-ки, а другият за 17-ки. Ще го погледна довечера и пак ще пиша.

Моите ги помпах на 2.5-2.7, гумите бяха Йокохама 225/45/17 RV

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на стикера:

 

http://img511.imageshack.us/img511/6193/dsc00285.th.jpg

 

 

Аз лично, гумите си ги държах на това налягане, докато бях в Белгия, но тук е немислимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са отделни графи - отделно са дадени гумите и налягането според натоварването, но за 17ки това налягане е малко. По-скоро както пише за скорости над 160 км да се увеличи с 0.4 - така за 17ките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX, какъв цвят е твоята "кочинка", защото прилича на цвета на моята? По талон ми го водят violet (виолетов), ама според мен е минал покрай виолетов. Веднъж до мен спря една джипара на :mitsu-smiley: и тъкмо бях измил. Цветът беше 1:1 на двете :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: .

И друго да те питам? Подлагал ли си на задните пружини или са нови? Вижда ми се доста височка задницата.

Моите 17-ки ги карам на 2,5 атм. предни и задни.

Крилото изглежда много добре, но не предвиждам монтаж на моята. И, благодаря за файла! Няма да експериментирам сега, а когато светне чек-енджина. Искам да съм подготвен.

 

Я да въпросирам аз знаещите - имам парчето по средата на предния спойлер. Изкривила се е пластмасата. Не знам как, но не е надрано или боядисано. Та как да му върна формата и да си го сложа? Без това на в лято ще купувам такава боя за да боядисат капака на багажника (заради една вдлабка с дълбочина около 5 мм и ширина око 20 мм) и двата прага. Ще оформя и пръсна и това парченце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...