Премини към съдържание

Търся рали арт боди кит


SLX

Препоръчано мнение

  • Отговори 162
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега намери ли прагове? Имам един, който подарявам за идеята, но моята беше Sport Edition

Ами отказах се от търсенето, но щом си готов да помогнеш, с удоволствие ще го взема. :icon_thumbup: Ще ти звънна. Благодаря ти за помощта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още няколко снимки на колата, намерих и заден спойлер и един праг обещан, поръчах и от новите стопове, проектът продължава :icon_thumbup:

post-1199-1224869861_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Росене, nmizov... в началото на темата се коментираше нещо за спойлерите на комбитата... дали има откъде да се намери и може ли да се направи при теб?!?! Хайде утре ще го коментираме на място... същото важи и за праговете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали си забелязал, но решетката и бронята се закопчават една за друга. Виждам, че не си го направил и има фуга. Умишлено ли е така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали си забелязал, но решетката и бронята се закопчават една за друга. Виждам, че не си го направил и има фуга. Умишлено ли е така?

Не се закопчават, а решетката се завива за бронята с 6 винта. Всичките са си на мястото, надлежно завити. Не съм забелязал да има фуга... Ако имаш предвид предната маска - не съм забелязал да се закопчават една за друга, но ще проверя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя :icon_doh: - именно за маската става въпрос. При мен беше така - днес го забелязах - когато се вгледах, видях че маската се защипва към бронята. Свалих я, долепих я към бронята и приплъзнах докато щракнат щипките. Сега между бронята и маската нямам фуга.

Аз имах проблем с горните крайни щипки - потъваха всеки път, когато се опитах да ги закопчая(знаеш, че са от две части), та затова се наложи да ги сваля изцяло, закопчах ги немонтирани и после стана лесно. Това в случай, че имаш проблеми и ти! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя :icon_doh: - именно за маската става въпрос. При мен беше така - днес го забелязах - когато се вгледах, видях че маската се защипва към бронята. Свалих я, долепих я към бронята и приплъзнах докато щракнат щипките. Сега между бронята и маската нямам фуга.

Аз имах проблем с горните крайни щипки - потъваха всеки път, когато се опитах да ги закопчая(знаеш, че са от две части), та затова се наложи да ги сваля изцяло, закопчах ги немонтирани и после стана лесно. Това в случай, че имаш проблеми и ти! :good:

Благодаря! :icon_thumbup: доста си играх с тези щипки, но няма проблем. Просто ще видя как точно влизат едно в друго...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, твоите стопове, не са ли същите като на снимката?!

Не са, Ники, моята кола е оригинално от преди фейслифта :icon_thumbup: Което вече е трудно да се установи визуално...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другата година през март ще се прибирам в БГ и ако не си намерил задна авансова броня, имаш моята за копие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другата година през март ще се прибирам в БГ и ако не си намерил задна авансова броня, имаш моята за копие!

Ще стане ли за комби?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другата година през март ще се прибирам в БГ и ако не си намерил задна авансова броня, имаш моята за копие!

:icon_clap: :icon_thumbup: Ей това е приказка! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
:icon_clap: :icon_thumbup: Ей това е приказка! Благодаря!

Още малко ъпдейт. Вече имаме прагове, всъщност имаме и матрици. Също имаме и задния спойлер, от този по-ниския. С него ще се позанимаем тази седмица, че е малко повреден, но ще опитам да го възстановя... До края на тази седмица се надявам да остане за правене само задната броня :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко ъпдейт. Вече имаме прагове, всъщност имаме и матрици. Също имаме и задния спойлер, от този по-ниския. С него ще се позанимаем тази седмица, че е малко повреден, но ще опитам да го възстановя... До края на тази седмица се надявам да остане за правене само задната броня :icon_thumbup:

 

Значи ни остана само спойлер за комби да намерим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези работи на моя Галант ще станат ли? Ако стават по натам като се опарича и аз ще искам, ако не са скъпи де. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Росене, аз имам оригинален заден спойлер за Галант, но не зная ти какъв точно търсиш.

 

Ето този, надявам се...

post-654-1226961540_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето този, надявам се...

Не е този, за съжаление. Другият - по-ниският. Такъв вече имам. Не съм ходил до работилницата от събота, но като ида ще го снимам и ще ви го покажа - дискретен и нелош е, но на мен не ми харесва особено. Предпочитам именно този модел, който си показал, но няма...

Косьо, няма да станат тези работи на твоя галант...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Росене, nmizov... в началото на темата се коментираше нещо за спойлерите на комбитата... дали има откъде да се намери и може ли да се направи при теб?!?! Хайде утре ще го коментираме на място... същото важи и за праговете?

Действайте колеги, и за бих отразил спойлер и прагове на комбито :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Действайте колеги, и за бих отразил спойлер и прагове на комбито :icon_thumbup:

За праговете на комбито има отливки. Все още нямаме заден спойлер. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За праговете на комбито има отливки. Все още нямаме заден спойлер. :icon_thumbup:

Както много вярно е посочил Ники имаме отливки от прагове за седан и комби от аванс, както и от спорт модификацията. На ниво прагове покриваме всяка възможна нужда. При праговете е важно да се намерят щипките - те са пластмасови и е задължително да са нови, иначе не държат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както много вярно е посочил Ники имаме отливки от прагове за седан и комби от аванс, както и от спорт модификацията. На ниво прагове покриваме всяка възможна нужда. При праговете е важно да се намерят щипките - те са пластмасови и е задължително да са нови, иначе не държат.

 

Трябва да ми покажеш праговете... може и да се замисля ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Имам отлято едно капаче за предна броня, някой ако му трябва да свирка.

 

:icon_thumbup: Поздравления. Работата ти е отлична. Изключително много ми харесва. Ако можеш ми дай координати на работилницата да дойда на място да разгледам нещата, които правиш. Бих искал да си харесам нещо и за моето :mitsu-smiley: - бебе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...