Премини към съдържание

Търся рали арт боди кит


SLX

Препоръчано мнение

Колеги, трябва ми цялостен рали арт или шогун боди кит за галант, всъщност предната броня, допълнителните прагове и допълнителната подложка на задната броня. Някои от вас знаят, имам сериозни позиции в една фирма за производство на изделия от стъклопласт, което значи :icon_thumbup: че ми трябват тези 3 артикула временно, за направя матрица и после ги връщам на собственика, ако, разбира се, не иска да ги продава. После с тази матрица мога да произведа достатъчно количество боди китове - 1 към 1 с оригинала от стъклопласт на цена, която със сигурност ще е далеч по-приемлива за членове на клуба, които се интересуват. За начало търся за купя или да заема за 4 часа въпросните неща, за да си направя брони и прагове за себе си, а при наличие на интерес (след като видите снимките :icon_clap: ) можем да направим и за други клубни членове. Не мога да кажа ориентировъчна цена преди да събера всички парчета...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 162
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Леле страхотно ще е, ако успееш да направиш матрици! С голям кеф ще си обзаведа моето :mitsu-smiley: ! Пожелавам успех и стискам палци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле страхотно ще е, ако успееш да направиш матрици! С голям кеф ще си обзаведа моето :mitsu-smiley: ! Пожелавам успех и стискам палци!

Не е за първи път, правено е доста досега, така че нямам притеснения дали ще успеем да направим матрици. Това, което ме смущава е, че не мога да намеря брони и прагове :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра! Скъпо ли е да се направи матрица? Ако не е скъпо - може, да се помисли и за стандартни детайли, понеже на мен примерно моята предна броня ми харесва повече от "Шогун"-ската броня.

Също така характерния проблем при Галантите с ръждясването на задните калници - чудил съм се дали не може да се замени калника с такъв от стъклопласт и дали ще има някаква видима разлика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра! Скъпо ли е да се направи матрица? Ако не е скъпо - може, да се помисли и за стандартни детайли, понеже на мен примерно моята предна броня ми харесва повече от "Шогун"-ската броня.

Също така характерния проблем при Галантите с ръждясването на задните калници - чудил съм се дали не може да се замени калника с такъв от стъклопласт и дали ще има някаква видима разлика.

Няма технологична пречка, но по принцип детайли като калници не е добра идея да се заменят със стъклопласт от констурктивни и причини за сигурност :icon_n_king: Правят се карбонови капаци с основа от стъклопласт, но темата засега е посветена на тези китове...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя и спойлера на задния капак, ако някой има оригинален, също ще съм му благодарен да го даде за няколко часа за общото благо :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея ти е хрумнала SLX - браво!

Ако може и за Каризмичка да се направи нещо такова , ще е супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях тръгнал по твоя път, но това което ме спря тогава, бяха халогените. Трудно се намират и струват доста....Мислех дали могат да се "излеят", тези които са двата двойни, без стъклото отпред....? Иначе без тях, според мен ще изглежда някак неоригинално :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях тръгнал по твоя път, но това което ме спря тогава, бяха халогените. Трудно се намират и струват доста....Мислех дали могат да се "излеят", тези които са двата двойни, без стъклото отпред....? Иначе без тях, според мен ще изглежда някак неоригинално :icon_blush:

Малък ъпдейт от днес. Има вече вероятност, благодарение на един от съклубарите ни в близките няколко седмици да се сдобием с броня, ще продължа с търсенето на праговете, подложката на задната броня и антикрилото... Относно халогените. Въпросът наистина не е без значение, а на този етап нямам решение. Трябва да разглобя оригиналния халоген, за да го разгледам и евентуално да преценя дали ще мога да го копирам, но със сигурност захващане, фасунги и други дреболии НЯМА да мога да направя. Също е извън съмнение, че без халогените работата няма да я броим за свършена, но с настойчивост и методично търсене ще стане... струва ми се :icon_thumbup: Обаче ако съклубарят наистина приеме да стане донор, ще се наложи да му купим завидно количество бира и кебапчета, нали? :icon_clap:

Моля ако някой нещо му изникне от списъка, включително халогени (но не за шогунската, а за другата броня) да даде сигнал. Все пак е за общото благо. Ако не съм споменал, държа да отбележа... Нямам намерение да печеля, цената на кита ще е равна на разноските за материали, нали се подразбира този момент... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бавен, но сигурен прогрес. Благодарение на трима от съфорумците имаме готовност да копираме броня...В близките седмици ще го направим! Въпреки това аз намерих една броня, както и една маска днес, които мисля да експлоатирам..... засега се заемам с възстановяването им, че и двете са счупени, а по-нататък ще мислим. Все още издирваме праговете, подложката на задната броня и спойлер за багажника... Ако някой има информация, да се обажда. Особено важно се оказа намирането на халогени, моля ако някой види от тези двойните халогени, да даде знак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК има едни халогени, ама са малко скъпички. Мисля, че са от тея които търсите. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малее дано се намерят :icon_naughty: .То ако сложиш всички тези неща няма какво друго да и правиш на колата.Тунинга е на 100%.Пиши ме за броня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Зак, точно за тези се пазарихме, но, оказа се, с още трима тарикати, та не можах да ги взема аз... Ще се намерят халогени, няма драма... Иначе бронята е почти готова, днес преди обед и посветих 2 часа :icon_thumbup: Иначе ето откъде започнахме, в близките два дни ще ви пусна снимки на крайния резултат... Обаче моля помагайте със задната, праговете и оригиналното антикрило. Матрицата ще е готова във вторник...

http://www.picvalley.net/u/802/301851209_s.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз мога да ти дам оригинален спойлер за капака на багажника.Слаган е допълнително в Германия ,но на него си пише Митсубиши.Има вграден стоп.Проблема е че в единия край е счупено малко парче и не знам дали като го няма ще може да се отлее калъп.Мисля че с малко играчка ще стане,така че ако те интересува,дай знак и съм насреща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз мога да ти дам оригинален спойлер за капака на багажника.Слаган е допълнително в Германия ,но на него си пише Митсубиши.Има вграден стоп.Проблема е че в единия край е счупено малко парче и не знам дали като го няма ще може да се отлее калъп.Мисля че с малко играчка ще стане,така че ако те интересува,дай знак и съм насреща.

Звучи добре. Отново ти благодаря за помощта и отново ти честитя новия змей... Ако не те затруднявам, да ми пуснеш една снимка да го видя спойлера кой точно е и направо.... ми знаеш адреса от последното пращане :icon_thumbup: Нещо такова съм срещал, струва ми се, че ще отива... http://www.picvalley.net/u/815/2048525483_s.JPG Ако успея да намеря една идея по-нисък и по-малко масивен, ще съм много доволен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази задна броня, заедно със спойлера ми харесва много.http://www.picvalley.net/u/1240/45748603_s.JPG Що се отнася до спойлери, ние имаме поне 20-ина модела, които са правени досега, така че изборът няма да е много труден...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко ще излезе целия боди кит? И дали ще пасне на комби, защото мене малко ме съмнява, че ще си паснат но.. аз да попитам :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко ще излезе целия боди кит? И дали ще пасне на комби, защото мене малко ме съмнява, че ще си паснат но.. аз да попитам :P

Предната броня ще стане на комби, но само тя... Колко ще струва кита ще кажа, когато събера всичките парчета. Ако се наложи да платя 200 долара за халогени, моят кит ще излезе скъпичък, но ориентировъчно цяла предна броня без халогени и решетката, прагове, добавката за задната броня и спойлер за седан ще са около 450 лв. с материли на 3М. ИЗползвам темата да кажа, че търся още оригалните решетки, вградени в шогун бронята. Нямам абсолютно никакъв проблем да ги заместя с нещо, но само ако не се намерят оригинал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази маска и броня става въпрос . Сорка , че тука пускам съобщението ,но неможах да разбера от къде да прикрепя снимка на привейт. И евентуално ако избера 3-тата броня от посочените 4-тири , май ще има проблем с пасването на халогените или ?

 

http://media.snimka.bg/0204/006664220.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази маска и броня става въпрос . Сорка , че тука пускам съобщението ,но неможах да разбера от къде да прикрепя снимка на привейт. И евентуално ако избера 3-тата броня от посочените 4-тири , май ще има проблем с пасването на халогените или ?

 

http://media.snimka.bg/0204/006664220.jpg

Такава броня имам налична, барабар с халогените. Но имай предвид, че точно тая на снимката е с някакво допълнително парче отдолу. Цялата тема съм посветил на шогун бронята - последната на Този линк, каквато искам да направя за себе си. Иначе моята сегашна броня е аналогична на тази, чиято снимка си пуснал ти... В твоя случай, ако се интересуваш от първата или четвъртата броня, няма проблем да се направи.

А ето тези http://www.picvalley.net/u/1266/1955334170_s.JPG халогени търся за себе си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...