Премини към съдържание

Търся рали арт боди кит


SLX

Препоръчано мнение

SLX, какъв цвят е твоята "кочинка", защото прилича на цвета на моята? По талон ми го водят violet (виолетов), ама според мен е минал покрай виолетов. Веднъж до мен спря една джипара на :mitsu-smiley: и тъкмо бях измил. Цветът беше 1:1 на двете :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: .

И друго да те питам? Подлагал ли си на задните пружини или са нови? Вижда ми се доста височка задницата.

Моите 17-ки ги карам на 2,5 атм. предни и задни.

Крилото изглежда много добре, но не предвиждам монтаж на моята. И, благодаря за файла! Няма да експериментирам сега, а когато светне чек-енджина. Искам да съм подготвен.

 

Я да въпросирам аз знаещите - имам парчето по средата на предния спойлер. Изкривила се е пластмасата. Не знам как, но не е надрано или боядисано. Та как да му върна формата и да си го сложа? Без това на в лято ще купувам такава боя за да боядисат капака на багажника (заради една вдлабка с дълбочина около 5 мм и ширина око 20 мм) и двата прага. Ще оформя и пръсна и това парченце.

 

Маслено зелена е кочината. Цялото окачване на колата е ново, включително пружините... Отзад са стандартни, което идва да каже, че на 80% от 10 годишните галанти са им поувиснали задниците... Относнно селф чека - може и изобщо да не експериментираш :icon_clap: Ако парчето е оригинално - то е пластмасово и е почти невъзможно да се изкриви обратно. Сигурен ли си, че се е изметнало? Имам 2 такива капачета, но и двете са правени по моята броня- на чужди не стават...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 162
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Изкривило се е, но не е спукано, само е ожулено отдолу и ще трябва да му бая. Но на мен си ми харесва и така - все едно на акулата й липсва зъб, изгубен в една от многото битки с врага.

И при моя галант материалът отзад е изморен и е приклекнал. Отпред е разстоянието от ръба на гумата до веждата е по-голямо. Положението се влошава наистина когато отзад седнат двама яки българина :icon_blush: При трима не знам, защото не качвам трима човека за нищо на света. Само веднъж ми се наложи и багажника беше фул, едвам го затворих. Гледката на претоварената ми кола беше :icon_crying: ...

Не ми харесва вирната кола с тази визия, но не искам да слагам спортно окачване. Ще го оправя като се затопли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкривило се е, но не е спукано, само е ожулено отдолу и ще трябва да му бая. Но на мен си ми харесва и така - все едно на акулата й липсва зъб, изгубен в една от многото битки с врага.

И при моя галант материалът отзад е изморен и е приклекнал. Отпред е разстоянието от ръба на гумата до веждата е по-голямо. Положението се влошава наистина когато отзад седнат двама яки българина :icon_blush: При трима не знам, защото не качвам трима човека за нищо на света. Само веднъж ми се наложи и багажника беше фул, едвам го затворих. Гледката на претоварената ми кола беше :icon_crying: ...

Не ми харесва вирната кола с тази визия, но не искам да слагам спортно окачване. Ще го оправя като се затопли.

Според мен ти си със спортно окачване или поне с по-къси пружини (скоро беше пуснал снимка на един Спорт Едишън и каза че изглежда точно като твоя, а този беше със ниско окачване и затова си мисля, че и твоя е с къси пружини :) ) Ако е така, то тогава е нормално твоя да е по-нисък от на SLX. А това, че отзад имаш по-малко разстояние между гумата и калника, в сравнение с отпред, е съвсем нормално. Така трябва да е!

 

А за пластмасовото капаче от предната броня - пробвай да го изправиш след хубаво нагряване, примерно със сешоар или друг такъв уред. Но внимавай да не го стопиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Вижда му се краят. Благодарение на колегата GT Power вече имаме наполовина готова матрица и за задната броня и праговете на задните калници.Много му благодаря! Другата събота, живот и здраве ще слагам задната броня и спойлера, заедно с добавките по задните калници. Ето и две снимки от днес. Егати тая кола върви зверски с педал на газта, натиснат наполовина :icon_clap:

http://img254.imageshack.us/img254/9417/dsc00350x.th.jpg

http://img102.imageshack.us/img102/564/dsc00352l.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Привет на всички.Чудя се дали някои не знае къде мода да видя или да си взема предна броня но за Галант Е57.Търся нещо по-интересно като модел.Така и така ми помляха предницата поне да я направим малко по добра.Благодаря ви предварително.

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново.Чудя се дали някои по запознат може да ми каже дали това http://www.aerotrends.com/eMerchantPro/pc/...;idproduct=6828 си заслужава и дали има някакви особености които трябва да се знаят.Някое компетентно мнение...

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

SLX галанта е супер :) имам сенник за задното стъкло като тези http://galantforums.com/phpbb/viewtopic.php?f=109&t=8480

Когато го вкарвах преди 2 години от щатите тъпите германци не ми дадоха да си го кача на самолета с мене, ами го пуснаха през товарното и там го посчупиха мако :icon_hmm: ....но все още го пазя (99% или поне така си мисля :ph34r: ) :icon_dance: мога да ти го подаря....ако искаш го възстановявай....ако искаш го копирай и пускаи за продажба после.... избора е твой :) Гледам добре се справяте със стъклопластиката.... имам едно проектче....за друга марка кола е обаче :ph34r: което съм оставил за догодина....боди кита е налице..... сигурно ще трябва да се пипне тук-там да се донапасне.... да се подготви за боя....Твоите хора биха ли се наели само за монтажа.... :rolleyes: Идеята за копиране на елементи ми допада... оферта само за Галант-ни ли важи...

Поздрави

James

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX галанта е супер :) имам сенник за задното стъкло като тези http://galantforums.com/phpbb/viewtopic.php?f=109&t=8480

Когато го вкарвах преди 2 години от щатите тъпите германци не ми дадоха да си го кача на самолета с мене, ами го пуснаха през товарното и там го посчупиха мако :icon_hmm: ....но все още го пазя (99% или поне така си мисля :ph34r: ) :icon_dance: мога да ти го подаря....ако искаш го възстановявай....ако искаш го копирай и пускаи за продажба после.... избора е твой :) Гледам добре се справяте със стъклопластиката.... имам едно проектче....за друга марка кола е обаче :ph34r: което съм оставил за догодина....боди кита е налице..... сигурно ще трябва да се пипне тук-там да се донапасне.... да се подготви за боя....Твоите хора биха ли се наели само за монтажа.... :rolleyes: Идеята за копиране на елементи ми допада... оферта само за Галант-ни ли важи...

Поздрави

James

 

Добре си дошъл, то всъщност напасването е истинкото предизвикателство... Аз лично ще го пропусна това спойлерче, но ако някой го иска, може да се копира безпроблемно на цената на производствените разходи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре си дошъл, то всъщност напасването е истинкото предизвикателство... Аз лично ще го пропусна това спойлерче, но ако някой го иска, може да се копира безпроблемно на цената на производствените разходи.

 

OK :dirol:

Значи като му дойде времето може пак да разговаряме :drinks: :victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно сполерче, харесва ми. По конкретни оферти имали ?Колко ли би ми излязло в пари?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя ако си взема една предна броня (понеже имам някой идеи за леко модифициране - искам да направя Галант-а да прилича на Ево 10) дали може тук там да се среже и да се дозалепи или трябва наведнъж да се излива цялата броня?

Редактирано от dan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...