Премини към съдържание

Честит рожден ден!


Препоръчано мнение

Абе днес някой нямаше ли празник? :happybirth: :beer: :icon_drunk: :concert: :hpbr: :drinks: :friends:

 

P.S> Понякога съм ненадминат в наглостта си, не можете да ми отречете! :mersi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Има имааааааааа :)

Ха Честит да е Рождения ти ден! :)

Галант вече си имаш, жив и здрав да си го караш!

Щастие, берекет и пари да имаш, късмета е зад някой ъгъл...

Друго, друго... късмет в картите освен, ша пуснем една игра с Милен какво да правим! :rolleyes: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ти е честит и от мен, с пожелание за всичко най-най :) и още 5 пъти по толкова :mitsu-smiley: да караш и да им се радваш.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен Стиляне.......Бъди жив и здрав, и все такъв какъвто те познаваме.........То тия дни да се чуди човек, кое по напред да ти честити.........Абсолвент, рожденник,собственик на Галант с вече нова броня............Абе изобщо пълно щастие........Само дето Дани нещо спомена за карти ... :icon_hmm: ....А ти беше казал че биеш, в една друга тема........ :lol: ...Ама нищо, на следващият събор ще проверим.......... :hpbr: ... :drinks: .. :concert: .. :icon_thumbup: .........П.П . Щях да забравя да честитя и на астралната ти близначка - колежката mira 1358- честито и на нея.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста поводи ти се събраха.. :icon_angel:

Честит Рожден ден :hpbr:

Бъди ЗДРАВ, винаги усмихнат и много щастлив :happybirth: (галанти и еклипси - много и винаги можеш да си купиш)

 

Поздрави и весел празник!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен, много да си здрав и много късмет, другото ще го постигнеш сам :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен и разумно с алкохола, че утре пак е ден :)))

Ох, аз по традиция се подпуках от 00:00 часа на 12 срещу 13 и ще продължи до днес в полунощ... само не знам кой утре ще отиде на работа вместо мен.

 

Благодаря ви на всички за пожеланията - вие сте невероятни хора и за мен е гордост, че ви познавам и че съм част от този великолепен колектив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни само на празници си го ударил...

Онзи ден изкласи, днес рожден ден...

Горкото ти черно дробче - няма спасение от този алкохол...

Ха, честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен. Пожелавам ти на депутатите парите, на Хю Хефнър жените и на Mitsubishi колите! :beer: :happybirth: :hpbr: :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Понеже егоцентризмът ми не отминава с времето, нито пък скромността... та реших да си изровя една тема и да я възродя в своя чест, като феникс от пепелта :) Честит ми Ден Ден... тамън 24-ти подред. Винаги, когато имам рожден ден, все се намира някой, който да ме попита каква е равносметката за изминалата година... истината е, че за изминалите 365 дни ми се случиха изключително много неща - някои силно негативни, други много хубави, красиви и емоционални... имах тежка раздяла, бях кум, дипломирах се, записах магистратура, открих нова половинка в живота си, счупих си скоростната кутия... въобще - направо сякаш цял един живот ми се случи за една година.

 

Но най-важното е, че през всичкото това време, до себе си имах истински приятели, които да споделят хубавото и да ми помагат в трудното... имах най-вече Дани, който, колкото и абсурдно да звучи, е най-добрият ми подарък за тази изминала година... защото да имаш истински приятел е като да имаш втори - по-добър живот :) А за това, че се познаваме... както с него, така и с още десетки други мои приятели, единствена и водеща заслуга има този клуб! Така че - с голямо удоволствие смятам да се самопоздравя в първата минута от рождения си ден, именно тук!

 

Пожелавам си през следващите 12 месеца да ме чакат значително по-малко лоши мигове и поне толкова хубави емоции, колкото ме сполетяха напоследък :)

 

Е, хайде... вие сте наред с пожеланията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне, пожелавам ти никога да не оставаш без мечти и без приятели!!!

Човек без приятел е като мечта без мечтател!

 

И да не забравя - ЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!

 

 

Поздрави!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже егоцентризмът ми не отминава с времето, нито пък скромността...
Е те това е, скромен но от сърце... :lol:

Жив и здрав да си Стилянки, другото ще си го купиш... :hpbr:

Пожелавам ти догодина равносметката да е още по голяма, без раздялата и скоростната кутия разбира се... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове


×
×
  • Създаване...