Премини към съдържание

Свестни сервизи за газови


Препоръчано мнение

Здравейте, споделете някои свестни сервизи за газови инжекционни. Трябва ми някой сериозен майстор който да постави такъв на 2.0 16V и да не си го бия в главата после. Гледах няколко човека са си сложили на зверовете такива : ) цената не ме притеснява, искам 101% качество : )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите хвалят Армянов.

Аз си сложих моята в сервиз Арсеналски, намира се по посока басейна Спартак от х-л Хемус, малко преди голямото кръстовище от лявата страна.

ГИ или вакуумна ще слагаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....

Аз си сложих моята в сервиз Арсеналски, намира се по посока басейна Спартак от х-л Хемус, малко преди голямото кръстовище от лявата страна.

....

 

Миналата година едни приятели ходиха при тях. Един да си слижи бутилка, а другия беше за някакво дребно ремонтче и двамата бяха доволни.

 

А иначе сервиза се намира на 20 на метра преди пишеходния сфетофар от Хемус към Спартак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми монтираха ГИ Фобос в сервиз в Орландовци. Контакта ми го дадоха от Фобос Плевен. Не съм на ясно как да определя дали са монтирали ГИ-то качествено или не. За сега проблеми нямам. Минал съм около 6000 км с нея. Колата ми е Спейс Вагон с двигател 2000 к. 16 клапана - 4g63 ако не се лъжа. Маааалко по-зле е като ускорение. Градско около 13/100, извънградско 9-10 според скоростта. Ако си се насочил към ГИ Фобос, скоро ще отварят или вече са отворили собствен сервиз в София (трябваше на 1 май да е готов, ама нещо строителите са се забавили). Можеш да провериш за контакти на WWW.FOBOS.BG. Цената преди 3 месеца беше 1170 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя ГИ го слагаха във Фобос - Плевен, специално ходих само за тази цел. Цялото удоволствие (без пътните) ми се хвана 1195 лв (с 10 лв за газ, за теста) и едно много приятно запознанство в Плевен :). Доволен съм от работата на хората, изключително услужливи и ме търпяха да им дишам във врата докато слагаха ГИ. Колата върви перфектно и харчи 8л газ извънградско. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих ГИ в Севлиево. Нямам абсолютно никакав проблем, човекът е монтирал на Галант моят мисля че му беше 4 или 5-ти. Сложи ми авансатори всичко няма разлика в движение , дава гаранция кножки абсолютно всичко. На брат ми му е монтирал ГИ и на служебните ни коли е монтирал същия човек Метан и ГИ. Най-стария ни бус който е правил е преди 2 години, досега никога не се е връщал при него за оплаквания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Ул. "Българска авиация" № 1

тел: 064/804-773

gsm: 0897/921-620

 

Така поне излезе като питах чичко Гугъл.

 

цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ул. "Българска авиация" № 1

тел: 064/804-773

gsm: 0897/921-620

 

Така поне излезе като питах чичко Гугъл.

 

цък

До шивашко предприятие "Мизия", в двора на бившият сладкарски цех "Свобода". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

В сервиза на BRC в Пловдив също работят много добри професионалисти и виждам много хора от други градове, които пътуват до тук за газова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Кажете някой добър сервиз в Стара Загора, където имат нужната диагностична апратура.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а бихте ли ми обяснили за какво служи "Нивомер"? Както и защо никъде не го включват в цената на газовата система? И каква е разликата между Евро нивомер и Стандартен нивомер, освен 50 лева?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нивомерът показва количеството газ в бутилката. Какво е стандартен и Евро - идея нямам. Ако ти кажа, че никога не съм поглеждал нивото на газта по колите си (трета кола карам на газ, години са това) - не знам дали ще ми повярваш. Въпрос на преценка. Но задължително питай за защита на бутилката - все си мисля, че може да е свързано с нивомера. Защита е задължително да има....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така наречения "евро" нивомер е с електрически клапан, който прекъсва подаването на газ от бутилката към двигателния отсек.

Повечето пъти има и електронен нивомер, който може да се свързва към превключвателя на горивата за да показва нивото в бутилката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нивомерът показва количеството газ в бутилката. Какво е стандартен и Евро - идея нямам. Ако ти кажа, че никога не съм поглеждал нивото на газта по колите си (трета кола карам на газ, години са това) - не знам дали ще ми повярваш. Въпрос на преценка. Но задължително питай за защита на бутилката - все си мисля, че може да е свързано с нивомера. Защита е задължително да има....

И аз никога не съм гледал ниво на газта :)

Когато ходих на преглед за газовата ми обясниха че имало някаква нова сонда за бутилката с клапан който при определено налягане отварял и изпускал малко газ за да не става :icon_n_blowup:

Това определено е полезно като защита срещу препълване и поле от горещината ......................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички сонди имат клапан за свръхналягане, с някой малки изключения при много старите сонди :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ли ви е тази газ, като цените на петрола падат, а на газта се вдигат???...... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ли ви е тази газ, като цените на петрола падат, а на газта се вдигат???...... :lol:

Винаги така се получава - когато едно гориво започне да се търси повече от друго и цената му се вдига. Така беша с нафтата, същото става и с газта в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ли ви е тази газ, като цените на петрола падат, а на газта се вдигат???...... :lol:

Аз със батко си мога да споря само за едно нещо - за газта. В момента литъра е 92 ст. А бензина е към 1.70...... Пък нека няма разлика после

В момента падат цените на абсолютно всички енергоносители. И дано това е някакъв шанс за икономиката да не се издъни по време на криза......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз със батко си мога да споря само за едно нещо - за газта. В момента литъра е 92 ст. А бензина е към 1.70...... Пък нека няма разлика после

В момента падат цените на абсолютно всички енергоносители. И дано това е някакъв шанс за икономиката да не се издъни по време на криза......

:good:

Друго си е да минаваш 100 км в София с 8.50лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те паднаха, ама времмено. Друг е въпроса че ако газовата не е правилно регулирана и не е каквато трябва, просто няма сметка да се кара на газ. Така чакам някой да каже къде могат да оправят BRC-то (на другата кола) и да му сложат регулатор на запалването? Става дума някъде из Стара Загора и региона, може и да е към Пловдив, ама тогава няма да е скоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good:

друго си е да минаваш 100 км в София с 8.50лв.

Ти да не си с метанова уредба бре ???.....Ще ги минеш с тея пари, ама преди 5 години...... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...