Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

След като предният път не се получи нищо, реших да опитам пак да се съберем фенове на :mitsu-smiley: в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

След като предният път не се получи нищо, реших да опитам пак да се съберем фенове на :mitsu-smiley: в Бургас.

 

Е тогава за предния път се дублираше предложението с една друга среща тая в Ст. Загора. Ама сега става да се съберем само че в Бургас изглежда сме доста малко колегите или поне не толкова като във Варна. Който чете темата и има желание и е от наблизо да се включва иначе аз съм ЗА. :icon_thumbup:

 

ПС. Сега да те питам - с тебе май се познаваме и ще припомня, ама като не помня имена. Видяхме се на една автомивка, докато чакахме да ни чистят колите. Ти току що беше си взел Галанта - дори ти подарих един стикер, бъркам ли или правилно се сещам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега започваме големия бач, и все пак ако ми се отдаде възможност може да се опитам да дойда и аз ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О, ами какво по хубаво от това, тъкмо ще сме по вече - колеги който има пътуване за насам дори и случайно да е по негова работа, обаждайте се все ще се намери време за по кафе или биричка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега започваме големия бач, и все пак ако ми се отдаде възможност може да се опитам да дойда и аз ;)

Това ще е приятна изненада.

Е сега почваме да мислим и за вашата следваща среща във Варна. Ама то по закона на всеобщата обърквация, точно когато трябва и се каниш да ходиш някъде - напук ще ти излезе нещо непредвидено. Ама ще я смятаме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една черноморска среща :) Това е добра идея ;)

 

Идеята е супер и за такова изпълнение и за да е по справедливо трябва да е някъде по средата примерно. Лятото поне има много красиви места. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мда, долу-горе посредата е Камчия (няма да мерим със сантиметъра, де)

Та за лятна срещичка през юли - ще се пробвам да се влкюча. Ама на вас сега ви започва сезона, така че.... каквото - такова!

Ах, морето... Идва време да помисля и за него....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,време е и ние да направим нещо.Аз съм за :icon_thumbup: .Трябва да уточним датата и мястото.Естествено всички колеги са добре дошли.Времето вече става и за плаж,така че който има възможност да заповяда.А идеята за една черноморска среща по нататък е супер :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не направите един Джулая Морнинг на Мицубиши? Аз така или иначе ще ходя до морето да си спазя традицията... пък и мисля, че няма да съм единственият... Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПС. Сега да те питам - с тебе май се познаваме и ще припомня, ама като не помня имена. Видяхме се на една автомивка, докато чакахме да ни чистят колите. Ти току що беше си взел Галанта - дори ти подарих един стикер, бъркам ли или правилно се сещам.

 

Не колега, напълно си прав :icon_thumbup:

За дата и място на срещата нищо не съм писал - оставам това на вас. Може една анкетка да се спретне, всеки да си каже мнението !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак анкета едва ли трябва, то ще сме малко хора - като гледам до тук как е. Примерно става за другата събота на 24.05, ама пък почват абитуриентските балове и някой може да е ангаже. Казвайте предложения. За място става на големия паркинг на капаните, че после там на биричка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....... Ама сега става да се съберем само че в Бургас изглежда сме доста малко колегите или поне не толкова като във Варна. Който чете темата и има желание и е от наблизо да се включва иначе аз съм ЗА. :icon_thumbup:

Велико, изобщо не сте малко в Бургас.

Като ходих в Поморие по празниците видях толкова много :mitsu-smiley: , дори 2 визитки съм сложил на един Лансер и Каризма....

Пожелавам Ви приятна срещичка......

Пък ако имам път на там и аз може да се включа.... :icon_blush:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак анкета едва ли трябва, то ще сме малко хора - като гледам до тук как е. Примерно става за другата събота на 24.05, ама пък почват абитуриентските балове и някой може да е ангаже. Казвайте предложения. За място става на големия паркинг на капаните, че после там на биричка.

И що ме дразниш сега.... Учих на времетп в ЦУРК-а и на тези капани съм прекарал.... доста време... Служих в Бургас.... Гаджето ми беше от Славейков.... Срещу поделението ми.... Екстри разни....

Ееееех, Бургас........ Младини...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не направите един Джулая Морнинг на Мицубиши? Аз така или иначе ще ходя до морето да си спазя традицията... пък и мисля, че няма да съм единственият... Какво ще кажете?

Ето, че се захипари положението - след националната среща - тъкмо смятах да си посрещна Джулая на другия ден..... Май няма да съм сам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто место е до х-л ,,Парк",малкото бистро до прелеза,зад тенискортовете.По това време паркинга на хотела е почти празен.А и не е проблем около 7-8 коли да паркират направо до бистрото на сянка под тополите.Специална покана за колегата Mitsubishi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета какво ще кажете сега по баловете? Повече хора се пребират към Бургас ? Примерно да пием по една бира на 24и ? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Специална покана за колегата Mitsubishi.

 

Благодаря за поканата, там съм, само уточнете датата и часа на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че се захипари положението - след националната среща - тъкмо смятах да си посрещна Джулая на другия ден..... Май няма да съм сам :icon_thumbup:

Там сме!!! Ще си пуснем по една брада с теб... ще вземем една китара и "Здравей лятно слънце!"... Та дори това да си е отделно събиране!

 

Аз на 01.07 рано сутринта ще пътувам за морето Така че нямам нищо против да посрещнем Джулая заедно

Колкото повече, толкова по-весело :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, изобщо не сте малко в Бургас.

Като ходих в Поморие по празниците видях толкова много :mitsu-smiley: , дори 2 визитки съм сложил на един Лансер и Каризма....

Пожелавам Ви приятна срещичка......

Пък ако имам път на там и аз може да се включа.... :icon_blush:

Поздрави!

 

Тошко не сме малко и има доста Мицубишита в Бургас, но хората които знаят форума не са много. Съдя по профилите, който си отбелязва мястото си личи де. А пък за вас останалите вече като се стопли времето и всеки започва да си прави планове за кога да идва насам към морето. За тебе знам прескачате по на често. Ето подхвърлих дата 24 -ти, но няма отзиви. Или не е удобна или не знам какво.

Аз лично практически мога да отделя време почти по всяко време за среща, ама да е удобно за другите. Така че колеги давайте - активност и предложения за време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам 25, тъй като е почивен ден и се надявам повече хорица да се посъберем. Давайте сега вие :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравийте колеги,

Аз съм нов в клуба, също и нов собтвеник на прекрасна Каризма GDI и имам желание да участвам на такава среща.

С удоволствие ще дойда да се запознаем и да си побъбрим на по сокче. Мога и на 24 и на 25, така че ще чакам

само час и място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...