Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Аз съм за :mitsu-smiley: :icon_rock:

Само не знам дали кафето в зала "изгрев "ще работи.И от колко часа ще е срещата :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:mitsu-smiley: Аз съм за :mitsu-smiley: :icon_rock:

Само не знам дали кафето в зала "изгрев "ще работи.И от колко часа ще е срещата :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

 

Понеделник 22.09.2008

18:00 часа

Спортна зала " Бойчо Брънзов " / зала "Изгрев"/ ж.к. Зорница гр. Бургас

паркинга е голям , кафето работи

Аз съм на линия , само да не сте забравили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай ...:icon_censored:.... му май.. :icon_censored:..та. Вчера цял следобяд до 1 часа посред нощите съм се занмавал с наводнения. Нали правя ремонти и апартамента ми е разбит като бейрутска колиба. Майсторите какво чуали, какво къртили и....... Комшийката от долу ревна, че и течал тавана като душ, а в къщи сухо. Излезе че някъде в стената има пробита тръба. Направо съм болен и бесен :argue:

Какво стана? Събрахте ли се?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай ...:icon_censored:.... му май.. :icon_censored:..та. Вчера цял следобяд до 1 часа посред нощите съм се занмавал с наводнения. Нали правя ремонти и апартамента ми е разбит като бейрутска колиба. Майсторите какво чуали, какво къртили и....... Комшийката от долу ревна, че и течал тавана като душ, а в къщи сухо. Излезе че някъде в стената има пробита тръба. Направо съм болен и бесен :argue:

Какво стана? Събрахте ли се?!

 

 

4 човека обичайните заподозрени : lentqq , mali , rumen и Аз

айде другия месец 24 октомври 18:00 на залата , ако някой иска промяна да пише и да уточняваме .

Извинявам се на колегите , че тръгнах по рано , но трябваше да помогна на един приятел за колата му.

Благодаря на Lentqq / за почерпката / и да му е честита булката и поне 100 години щестлив семеен живот.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4 човека обичайните заподозрени : lentqq , mali , rumen и Аз
Ами като не си следите темата, и не отговаряте на колеги, така е.....Иначе и Станислав от Поморие щеше да дойде, а и брат му се беше наканил......Другият път пишете по редовно..... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Напомням за срещата : всеки последен петък от месеца този път се пада 24 октомври

петък 24.10.2008

18:00 часа

Спортна зала " Бойчо Брънзов " / зала "Изгрев"/ ж.к. Зорница гр. Бургас /кафето/

Ако някой иска промяна на датата да пише , ако не остава тази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво за последния петък от месеца е така, ама преди това към за 18-ти - дали не е добре да спретнем една уговорка. За представлението в "Дарс ауто" става дума. Пък ще е добре и ти да си тогава с нас.

Колеги какво мислите по въпроса - точно тогава и през деня да се организираме групичка за представянето на Лансерите.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7828

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво за последния петък от месеца е така, ама преди това към за 18-ти - дали не е добре да спретнем една уговорка. За представлението в "Дарс ауто" става дума. Пък ще е добре и ти да си тогава с нас.

Колеги какво мислите по въпроса - точно тогава и през деня да се организираме групичка за представянето на Лансерите.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7828

Разбира се до обед ще съм с вас , а после на сватба.

В петък има голяма вероятност да съм в Сливен , там ще има по малко хора и ще се кара по спокойно.

Ще се обадя като пристигнат поканите за "тест-драйва" да се видим да ви ги дам или да уговорим за час и място на срещата за 18-ти и направо там да ви дам поканите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 24.10 си тръгвам към Смолян и 18ч ми е късно. Ако може по-рано към 14-14.30ч да стане тва събиране ще дойда поне за час. Все пак 350км ме чакат да ги минавам. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се обадя като пристигнат поканите за "тест-драйва" да се видим да ви ги дам или да уговорим за час и място на срещата за 18-ти и направо там да ви дам поканите.

 

Не знаех за поканите, ама така или иначе мисля да съм свободен тая събота и да сме там. Който иска от колегите да казва и да се разбираме. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой бил ли е на тест драйв до сега? Интересува ме колко време продължава (долу-горе) защото ми се налага да пътувам, а много ми се ще да присъсътвам - поне до обяд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой бил ли е на тест драйв до сега? Интересува ме колко време продължава (долу-горе) защото ми се налага да пътувам, а много ми се ще да присъсътвам - поне до обяд.

Ами избран е някакъв маршрут, който се минава за 10-15 минути, преди да се качите да караш колата се попълва един формуляр и си готов. Общо взето по 20-25 минути на човек идват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако до обяд ще е тест драйфа Ще доЙда и аз ......докъм 13:30.....Mali кажи кЪде ще се сЪбираме....(Еvo Powaaaa..... :mitsurally: :mega_shok: :vsurprise: :bang: :shock:)

 

Модераторски контрол: Колега, вашият пост наистина ме разсмя. С образователна цел:

 

drive (EN)= драйв (BG жаргон): карам (превозно средство), карам, управлявам, движа, привеждам в движение (машина), карам, закарвам, откарвам, докарвам (с превозно средство), возя (се)

 

Драйф (драйфам), BG жаргон: повръщам, най-често при препиване

 

Поради комичността на една от грешките, се въздържам да поправя точно нея :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех за поканите, ама така или иначе мисля да съм свободен тая събота и да сме там. Който иска от колегите да казва и да се разбираме. :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Велико, аз съм насреща :icon_rock: .Трябва да уточним само час, а също така да се уговорим и с Иво за поканите. Иво, а ще можем ли да получим покани и за ЕВО-то? Ако искате може да се видим на по кафе преди 18.10? :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Велико,аз съм насреща :icon_rock: .Трябва да уточном само час,а също така да се уговорим и с Иво за поканите.Иво,а ще можем ли да получим покани и за ЕВО-то?Ако искате може да се видим на по кафе преди 18.10? :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

За поканите ми казаха , че утре ще са в Бургас надявам се до ранния следобед да са тук.

Аз ще драсна няколко реда като ги взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да се видим на по кафе преди 18.10?

На 17-ти (петък) към 18.30 пред залата става ли??! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 17-ти (петък) към 18.30 пред залата става ли??! :icon_blush:

Аз съм "за". Нека се видим в петък в кафето на залата. Хем ще си поприказваме, хем ще се разберем за съботата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "за". Нека се видим в петък на кафето на залата. Хем ще си поприказваме, хем ще се разберем за съботата.

 

Добре значи среща: 17-ти петък 18:30 в кафето на залата.

Аз сигурно ще съм на тестдрайва в Сливен , но до 18:30 ще гледам да се прибера в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре значи среща: 17-ти петък 18:30 в кафето на залата.

Аз сигурно ще съм на тестдрайва в Сливен , но до 18:30 ще гледам да се прибера в Бургас.

 

Добре и аз ще съм там в петък 17-ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз съм на работа през деня,но смятам че до 18ч ще ме сменят колегите.Така че в 18,30ч съм там :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поканите са в мен.

Който иска да заповяда от 8:30 до 17:00 всеки ден в спортната зала при мен

или в петък 18:30 на кафето

или на тел: 0887 861 161

за Метрополис ,Ники , Велико и Румен съм ги запазил със сигурност / други не са се обадили /

А и за Сивков съм запазил макар , че не се обадил дали ще идва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е в такъв случай - благодаря ти Иво :icon_clap: , почерпката ще е от нас. Аз мога да мина по всяко време, ама нека да е за петъка както е уговорката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням за срещата, ако на някой му е убягнала темата

Петък 17.10.2008 18:30 часа

Бургас спортна зала "Бойчо Брънзов"/Изгрев/ в кафето.

 

Допълнение: спортна зала "Изгрев" се намира в к/с "Зорница", а не в "Изгрев"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Благодарско човече.Ще се видим в петък на срещата.Почерпката както казва Велико е от нас.

Лека вечер :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е този път ще съм на линия и аз :icon_rock: Сезона свърши колиците понамаляха така че ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...