Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Супер :beer: и аз бих дошъл.

Идвай, ако имаш телефони на други колеги им звънни, че може и да не влизат във форума.

Велико ще се обади на К1К1, аз ше звънна на Иво. Станислав има МНОООООГО уважителна и радостна причина да не дойде, но впоследствие ще почерпи за което ;) Ненко, звънкай на Румбата.... и да се преброим.

Неделя 25.01 19часа, Гролш в морската градина

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Обадих се на Румен.Ако не го извикат на работа ще дойде.

Тез руснаци почват да ме дразнят... Не стига че им дишаме ла***ните миризми от анклава, ами баш като си уговорим среща (след 6 месеца), ще се присетят да извикат Румен на работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, я качи снимки, да си покажем физиономиите. Не че помежду си не се знаем, ами като си бием среща друг път, по-новите колеги да знаят за кой да се оглеждат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, нов съм във форума и от скоро собстеник на Лансер 2008, ако някой има желание и време да направим една мини среща на 21.03.2015 към 11:00, примерно на паркинга на Вселена??? Да дадете малко съвети :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

В неделя, 20 декември, свирим "сбор" в 18 часа в "Гролш" в Морската градина. Поемам ангажимента да проверя, дали ще има свободни места и ще пиша дипълнително.За сега сме 5-6 човека, ако има желаещи за среща - заповядайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Места има и в "Гролш" и в пицария "Рома", така че ще сме на едно от двете места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...