Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Момчета и аз съм за срещата....когато и да е ще дойда....Карам един червен галант ....може да сте ме засичали из Бургас....ще бъде супер да се съберат повече :mitsu-smiley: на едно място в този град. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто место е до х-л ,,Парк",малкото бистро до прелеза,зад тенискортовете.По това време паркинга на хотела е почти празен.А и не е проблем около 7-8 коли да паркират направо до бистрото на сянка под тополите.Специална покана за колегата Mitsubishi.

Спрете се с тези предложения, де! Късате ми душата! Там минаха 3 от най-безметежните ми години и сега направо откачам, а на всичкото отгоре по това време, на най-българския празник ще съм в дъждовна Белгия..... Аааааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там сме!!! Ще си пуснем по една брада с теб... ще вземем една китара и "Здравей лятно слънце!"... Та дори това да си е отделно събиране!

Колкото повече, толкова по-весело :)

Сега ме върнахте поне 20 години назад! хайде да посмаля малко.... Джулай не съм посрещал от мноооооооого време, а както знаят хората - това е смъртен грях.

За Стилян - аз много мразя да се бръсна! Колегите сигурно за пръв път ме видяха бръснат в неделя, чак жената изревнува.... За :mitsu-smiley: може, а за мен - не..... Иначе - така си го и планирам - Национална среща и после - Джулай... Нито съм измислил място още, нищо, както дойде! Но смятам да го направя! Жена ми и децата не са го посрещали никога това юлско утро, време им е!

Всъщност за последен път го посрещнах точно на бургаския плаж - мой приятел беше (може и още да е, не сме се чували наскоро, а смяташе да го продава) собственик на Самба бар на плажа и.............................

Имам и лоша новина - с китарата не се справям вече, както преди.... Аз ще съм на скарата :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, след като се видя, че има желаещи предлагам да се съберем на паркинга на Вселена (лятната) от 16:00 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на 25-ти, сега в неделя бройте и мен. Ще се радвам да се запозная с колеги от Бургас. И без това ми се очертава да живея отново в Бургас, така че това е един добър повод да се срещнем.

По всяка вероятност няма да имам достъп до нет, така че, ако има някакви промени, просто нека някой ми дрънне една жица.

Телефона ми е 0895/470-422 - Станимир.

До скоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, след като се видя, че има желаещи предлагам да се съберем на паркинга на Вселена (лятната) от 16:00 часа.

 

Ура-а групичката се заформя :icon_thumbup: , значи на 25.05 в 16.00 часа и мястото е паркинга до лятната Вселена и до всички капани. То по това време там въпреки големия паркинг, пак ще е пълно ама би трябвало да се сместим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя опит и аз момчета, но не обещавам...Ще се радвам да се запозная с колегите от Бургас, и да се видя с тези с които се запознахме вече ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ура-а групичката се заформя :icon_thumbup: , значи на 25.05 в 16.00 часа и мястото е паркинга до лятната Вселена и до всички капани. То по това време там въпреки големия паркинг, пак ще е пълно ама би трябвало да се сместим.

Ами именно поради тази причина продължавам да смятам,че най-практичния вариант е паркинга на ЦУРК-а.Първо - всички коли ще са паркирани една до друга и човек лесно ще може да разглежда,сравнява и дори тества даден автомобил по алеята до прелеза.Второ,ако някой закъснее,по-лесно ще се ориентира къде е групата/аз поне не познавам никого/.В неделя в 16 часа,освен ако не вали,целия паркинг до капаните ще е претъпкан и съм сигурен,че ще има спрели Мицубишита чак до бариерата.Освен ако целта на срещата не е само седене на маса и сладки приказки.Лично на мен ще са ми интересни повече колите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Бройте ме и мен,Аз съм свободен и на 24 и на 25 май.Не знам само как ще се съберем на Вселена.Там в събота и неделя е лудница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами именно поради тази причина продължавам да смятам,че най-практичния вариант е паркинга на ЦУРК-а.Първо - всички коли ще са паркирани една до друга и човек лесно ще може да разглежда,сравнява и дори тества даден автомобил по алеята до прелеза.Второ,ако някой закъснее,по-лесно ще се ориентира къде е групата/аз поне не познавам никого/.В неделя в 16 часа,освен ако не вали,целия паркинг до капаните ще е претъпкан и съм сигурен,че ще има спрели Мицубишита чак до бариерата.Освен ако целта на срещата не е само седене на маса и сладки приказки.Лично на мен ще са ми интересни повече колите.

 

Колега по принцип си прав и това че до Вселена ще е лудница не е много в наша полза. Наистина мястото трябва да е по така и не много натоварено. Иначе хубавото там/за големия паркинг/ е че ако решим да седнем някъде, просто има къде. А пък като предлагаш за Цурк-а, това паркинга точно отпред ли който е. Някой ако идва и не му е познат много Бургас да не се обърка. И там става де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре колеги ЦУРК-А да е няма ядове! Важното е веселба да има :icon_thumbup: :icon_clap:

 

Неделя 25.05.2008 до ЦУРК-А от 16:00 часа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета почти е сигурно, че в неделя ще ви гостувам! Ако може телефончета, като дойда да ме ориентирате, че не познавам града :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите който не познават района, значи маршрута наистина е много лесен - ако от картата дето е дадена не успявате да се ориентирате, ще се опитам да обясня.

Като се влезе в Бургас от Варна се хваща левия път, /втория изход на кръговото/ панорамното шосе и се кара само направо до като стигнете единствения жп прелез. На самия прелез, непосредствено преди него се излиза от този път и се завива наляво - този път ви води до ЦУРК-а, самата сграда е висока и е на 300 м. насреща, като трябва да се заобиколи самата сграда и се стига до паркинга.

Ако някой се обърка и има необходимост от насочване звънкайте - тел. ми е 0888 221737 Велико.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм готов за излитане посока Бургас. :icon_thumbup: Ако ми кажете улица и номер (адрес) на мястото на срещата - GPS-a ще ме доведе до там без проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма улица и номер. Ето от bgmap link или питаш за ЦУРКА.

Другия вариант е да звънкаш. Велико си е дал телефона по-нагоре, а моя е 0885 907 507 - Румен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линка нищо не ми говорим макар да си мислех, че познавам Бургас. Току-що се уговорихме с колегата Brad да се видим на МакДоналдс. Записах си и телефона на Велико за всеки случай.

До утре, колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...