Премини към съдържание

10-11 Ноември - среща на клуба


DimitarPan

Препоръчано мнение

Еееххх :icon_bye:

 

Браво че сте стигнали без проблем - Днес към София е било затворено на Ихтиман и на Дупница няколко завъртяли се тира са затворили също пътя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте от Априлци! :)

И тук много се въртяхме... :) 3 часа в едно ТКЗС.... снимки и клипчета по-късно! :icon_thumbup:

Иначе сняг около 40см. но в хотела е топло и 2 прасенца ни чакат на шиш...

Та смятаме да засядаме и да се потим над двете хайванчета...

Айде до утре! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятно :mitsu-smiley: изкарване и умната! Да не вземете да препиете със сок :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_hmm:

 

Абе като така и така има wireless, що не вземете дз пернете една web камера, та да гледаме :)

 

Ще трябва освен за радио да помислим и за клубен видеоканал :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няколко картини, пред които може само да се прехласнем :bowi: :icon_blush:

 

http://images20.snimka.bg/004474684-big.jpg

 

http://images20.snimka.bg/004474686-big.jpg

 

Ето малко снимчици от самото събитие(извинявам се, че са малко :icon_blush:)

Априлци

:good: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пуснете още малко снимки ако е възможно.

Времето беше голям проблем за някои от нас.

Толкова кофти ми стана като разбрах че колеги от южна България няма да успеят да доидат.

Проходите бяга затворени или задръстени.

Срещата обаче беше на ниво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз много съжелявам че неможах да дойда но за следващия път ще направя всичко възможно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките, и клиповете от моя фотоапарат:

http://cynepmeh.data.bg/pictures/2007.11.1...ishi%20Aprilci/

 

Aко има хора от чужбина - могат да видят само снимките, с по-кофти качество (просто автоматично става така при качването), тук:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=...;AlbumId=106745

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма къде, но мога да ти ги пратя на пощата, ако искаш, както и на всеки, който иска снимките с оригинален размер и качество

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

180 км/ч и много емоции на полигончето! Тъкмо стигнах в Сф и помпата на съединителя се скапа, късмет :icon_hmm: !

Радвам се, че този път всички са доволни! Жалко, че ни изгониха от двора, тъкмо го изринахме :drive:!

И най-вече се радвам, че всички сме живи и здрави, че този Пасатник, ако не бяхме объркали пътя щеше да се вреже в някого от колоната!

 

Време е да мислим за следващата среща!!! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Направо красота,много съжелявам,че не можах да присъствам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееехаааа :icon_thumbup:

Разкажете нещо интересно освен двете прасенца :)

Колега много трудно да се разкаже такова нещо /макар че можеше и да е по добре/

в събота се измъкнахме с жената от лапето/малкия е много привързан към нас/ и тръгнахеме посока Априлци пъъуването ма изкефи страшно много поради първия по изтиския сняг и с чисто нови гуми Галанта стоеше като залепен по заснежения асфалт.имайки някаква уговорка не помня с кои колеги да се чакаме на жхода на Троян бях точно в 12.05 на входа НО за съжеление бях единствен "диамант" .Решихме че сме закъсняли и поехме по завоите към Априлци.И като бързам и като изпреварвам и не след дълго съм пред хотела,да а ма не бяхме "първите гости от резервацията на някакъв клуб"-цитат на жената от рецепцията съответно я поправих на какъв клуб и да се отнася с почит към тези хора :icon_rock: настанихме се в стаята която имаше неописуема гледка ,през прозореца се жиждаха двата върха Марагедик и Ботев/ако се не лъжа/.Последва обилен обяд /през това време почнаха да идват и други колеги-приятели/.Персонала в началото беше някакси дръпнат студен и не много разговорчив но в последствие това се промени.По някое си време дойде и атракцията въпросните две малки сладки прасенца които бяха набочени на два огромни шиша и им показаха място на ОГРОМНАТА камина където престояха няколко часа.Започна организацията за вечерята кой какво ще консумира и т.н. .Аз лично бях скиптично настроен за горе описаните животни с думи от сорта"аз ще ям свинска скара понеже прасе на чеверме ще бъде малко сухо" и поради тези си приказки си навлякох нарицателното "сухо прасе няма да е хубаво"после ми го напомняха постоянно /разбирасе в рамките на шегата/.Вечерта беше страхотно организирана на една огромна маса с формата на Г да можем да се съберем всичките/не че от единия край до другия можехме да комуникираме по някакъв начин/ всички имахме общи теми за разговори разбирасе темата :mitsu-smiley: беше основна.и така до 01.30 аз се отеглих.да спиш на такава природа е невероятно просто не ти се става сутринта ,но като се сетих за закуската която бе подготена от персонала бързо си избих от главата да се излежавам още :rolleyes: след самата закуска си направихме страхотни снимки на част от колите и после кой от където :icon_dance:

ще използвам случая да изкажа огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите на това събиране най вече на DANI MG и наистина време е да мислим за следващата среща а защо не и за НАЦИОНАЛЕН СЪБОР на феновете :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма по голям карък от мен, да тръгна за срещата и да не стигна заради затворени пътища :icon_censored: .

 

Направо си умирам от яд като гледам снимките. Поне се надявам да сте си изкарали добре .

 

Живот и здраве на следващата среща се надявам да пресъствам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма по голям карък от мен, да тръгна за срещата и да не стигна заради затворени пътища :icon_censored: .

 

Направо си умирам от яд като гледам снимките. Поне се надявам да сте си изкарали добре .

 

Живот и здраве на следващата среща се надявам да пресъствам.

 

Споко колега, сега разбирам че не съм бил единствения карък. Щото то като моя късмет никъде няма. Че да разкажа с мен какво се случи.

Тръгнах от Бургас малко късничко към 12 ч. докато се намоткам - чаках и да ми се заредят батериите на фотото. Когато тръгнах тъкмо беше почнало силничко да вали дъжд. Бях решил да пресека през Шипка. През цялото време докато стигна там вали и силен северен вятър. Към 14 ч. бях на Шипка и голяма изненада още от подножието на прохода върволица от коли, а бе голяма опашка. Там вече ситуацията с времето беше доста променена - направо беше виелица от сняг. То няма и кой за информация да се пита какво е положението. От време на време по някоя кола слизаше надолу обратно и си мисля може би се преминава. После някой от опашката каза, че нагоре имало аварирал или катастрофирал бус и затова е затворено. Слушам непрекъснато радио и единствено "Хоризонт" и едно местно "Фокус" казват що годе някаква актуална информация за времето. Никой не казва тоя проход проходим ли е или какво - съобщават че положението е сериозно и да се спазват указанията от където си мисля че може би се минава.

По едно време се появи един полицай, човека каза че по рано от на сутринта няма стане да се премине - имало около 10 аварирали Тир-а и са блокирали прохода.

 

Понеже никой не се отказваше да чака и аз бях решил, че може пък скоро да пуснат движението. Да ама не, изтърпях да стоя до към 18 часа. Стъмни се и виелицата се усилваше. След 4 часа чакане желанието ми да продължа тотално се изпари. Още повече че положението беше станало много сериозно на доста места. Така че нямах избор освен да се връщам обратно. Голям късмет няма що.

Ама като си мисля може и за добро да е било. Ако бях стигнал Габрово, не се знае пък нататък какво е положението. Както и да е върнах се, на връщане дъжда беше спрял но си духаше силно. Имаше отнесени билбордове, пътни знаци, пътя осеян с паднали клони.

Това от което се опасявах да не би да стане кофти време, и то така се случи. Ама тъй е било писано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица трябваше да се оперирам от херния и от яд, че не мога да дойда щеше а ми се пукне операцията. А имах голямо желание защото изпуснах и предходното събитие - рожденния ден на клуба.

Сега не, че ме е яд по-малко, но ..... явно е било невъзможно :mad:

Някой от южна България изобщо успял ли е да иде???

 

ПП Като гледам снмките е било много яко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя Шипка беше затворена още в 10.30 , полицая на входа на прохода отсече или през София или по къщите. И с деца на 7 и 2 год. реших да се пребера, за да не убия децата от път.

 

Забравих да запиша телефон на някой колега да кажа, че няма да мога да отида, та поне поне някой колега да ми вземе стаята и без това съм я платил.

 

За да ми е още по гадно нямах два дена интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица трябваше да се оперирам от херния и от яд, че не мога да дойда щеше а ми се пукне операцията. А имах голямо желание защото изпуснах и предходното събитие - рожденния ден на клуба.

Сега не, че ме е яд по-малко, но ..... явно е било невъзможно :mad:

Някой от южна България изобщо успял ли е да иде???

 

ПП Като гледам снмките е било много яко

Ами и с мен се случи същото, тръгнах в събота по обяд..... Опитах се да мина през Елена, но пътя беше запушен от аварирали ТИР-ове, изчаках около час и половина и реших да опитам през Шипка, но там колоната от чакащи автомобили беше още по-голяма. Навъртях около 300 км и се прибрах по живо, по здраво към 19.00 часа у дома. Може би през София бих могъл да мина, но ми идва прекалено далече, освен това си мислех и за връщането. Успокоявам се с факта, че ще има и други срещи на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз бях в Унгария и не можех да присъствам на срещата!

 

Радвам се, че всички, които са стигнали до Априлци са си изкарали хубаво!

 

Хубаво е, че на място сте успели да се организирате и за вечерята, защото във форума не успяхме да се справим може би заради богатия избор, който ни предложи хотелът ;-)!

 

При решение за следваща среща - знайте, че винаги може да използвате услугите ми (В. Корект Туроператор)!

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз бях в Унгария и не можех да присъствам на срещата!

 

Радвам се, че всички, които са стигнали до Априлци са си изкарали хубаво!

 

Хубаво е, че на място сте успели да се организирате и за вечерята, защото във форума не успяхме да се справим може би заради богатия избор, който ни предложи хотелът ;-) !

 

При решение за следваща среща - знайте, че винаги може да използвате услугите ми (В. Корект Туроператор)!

 

Поздрави

 

Благодарности още веднъж, беше страхотно! :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...