Премини към съдържание

10-11 Ноември - среща на клуба


DimitarPan

Препоръчано мнение

Приятно изкарване и от мен! Така се наредиха нещата, че за първи път няма да присъствам на нац. среща, но да се надяваме, че другата ще е скоро... :icon_bye: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Приятно изкарване и от мен. Аз не се записах, щото ме досрамя, че карам Хонда :icon_blush:

ееееее ти пък,!!!идвай няма значение с каква кола важното да си ФЕН на :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я да питам аз като идвам от Бургас от къде е най-добре да се мине. И по точно ако се движа към Казанлък и после нататък през Тъжа и нагоре до Априлци - този маршрут ми се струва най-удачен. Че точно от Тъжа до Априлци - някой, който е минавал има ли представа дали е добър вариант. Че тия планински пътища остава и някоя изненада с времето да се случи и ...

 

На никой ли не му е позната тази отсечка от пътя. Питам защото пътищата който прекосяват планината не са ми познати. Ако някой е наясно да казва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятно прекарване и от мен от морето.За жалост съм на сватба и ми е много гадно,че няма да присъствам.Надявам се на пролет да не пропусна това уникално събитие :drinks:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен приятно прекарване и ще чакаме снимки после. Предполагам е назначен и човек да снима в движение колите. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На никой ли не му е позната тази отсечка от пътя. Питам защото пътищата който прекосяват планината не са ми познати. Ако някой е наясно да казва.

mali повечето, които познавам казват че ставал пътя :icon_hmm: но не съм минавал по него и незнам в какво състояние :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я да питам аз като идвам от Бургас от къде е най-добре да се мине. И по точно ако се движа към Казанлък и после нататък през Тъжа и нагоре до Априлци - този маршрут ми се струва най-удачен. Че точно от Тъжа до Априлци - някой, който е минавал има ли представа дали е добър вариант. Че тия планински пътища остава и някоя изненада с времето да се случи и ...

Най добрия вариант поне според мен е Казанлък от там посока Шипка-Габрово и посока Априлци

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От южна България никой ли няма да пътува за срещата?

 

И от коя страна на Троян, ще е срещата на бензиностанцията в 12.00 часа .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Start your engines...... :bounce8:

 

Viper ще ти звънна към 12.30 да ми кажеш докъде си стигнал с работата.

 

П.П. Тук вали сняг бре хора...... честито!!! Подгответе се хубаво! Обожавам снега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване на всички :drinks:

Съжалявам че ще пропусна тази среща , но ще наваксам другия път :icon_dance:

Да направите много :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има сняг УРА!!! Вземете вериги, ако някой закъса- да звънка да го дърпам :icon_rock: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На никой ли не му е позната тази отсечка от пътя. Питам защото пътищата който прекосяват планината не са ми познати. Ако някой е наясно да казва.

 

колега, Република е затворен, значи Шипка или Троян - Кърнаре . аз лично не бих рискувал Тъжа - Априлци. не е ясно в какво състояние е , а вече вали сняг ...

 

лек път :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега, Република е затворен, значи Шипка или Троян - Кърнаре . аз лично не бих рискувал Тъжа - Априлци. не е ясно в какво състояние е , а вече вали сняг ...

 

лек път :-)

 

Троян - Кърнаре се очаква да го затворат всеки момент , ако не е затворен вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Троян - Кърнаре се очаква да го затворат всеки момент , ако не е затворен вече.

 

значи твърдо Шипка тогава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи твърдо Шипка тогава

 

честно казано не ползвам много другите проходи освен Шипка в момента. Оттам минават всичките ни тежки коли. Това е и най - големия проблем на практика - постоянно има тежкотоварен трафик. Просто карайте по-спокойно :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прясно инфо от Пътна обстановка (02 / 9521605):

 

вече вали в цялата страна , основните пътища се почистват посточнно, зимни гуми задължително ! колегите от Пловдив - минавайте смело през Шипка

 

лек път , ще се видим в Априлци :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕХХХ на добър час пичове,аз ще съм на пролетната сбирка най-вероятно,

еееехххх трагнаха,яко ще си изкарат. :mitsu-smiley: :skiing: :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Априлци. Хотелчето е много хубаво и както се досещате вече има и Wireless :) . Та софийската група пристигнахме преди малко. Вали яко сняг, което направи пътуването доста забавно. Пътищата от София са добре - като за зимно време. Карайте все пак внимателно - имаше 2 завъртяли се и блъснали в мантинелата коли. За съжаление си забравих четеца за картата, та няма да мога да пусна някоя друга снимка.

 

Поздрави на всички колеги от всички, които сме на Априлци и приятен уикенд :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване на всички в Априлци и дано се приберете безпроблемно, че каквото време настана - със сняг и виелици... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...