Премини към съдържание

10-11 Ноември - среща на клуба


DimitarPan

Препоръчано мнение

Приятно изкарване на всички! Само мога благородно да завиждам, защото докато вие се забавлявате, аз ще се потя над листа - на 10.11 съм на изпит, дано си е струвало да жертвам срещата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аве хора ние от южната част на България (Хасково,Пловдив,Ст.Загора и др) каде да си бием среща да разцакаме в колона.Аиде кажете някакво място

и час за срещата.Да тргнем всички заедно към Априлци.

 

 

Не би било лошо да вървим в колона до Априлци. Само трябва да разберем откъде ще се минава и да решим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз преведох парите най-после така че ми бройте сигура, само колата да издържи че нещо прави проблеми в това студеното време! Ние от Варна едва ли ще можем да се включим в колоната, защото аз смятам да мина през Севлиево и там през селата, пътя си го знам и ме кефи, иначе голяма обиколка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да питам дали е вазможно да се плати на място.Хайде някой да каже.А ако искате да се срещнем в Шипка.Според мен там е наи добре за юга,само че незнам дали не е затворен прохода.А за час мисля че 13:00 ще е най удобно.Чакам предложения.Май ще трябва да слагам зимните гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може на място само местата трябва да запазим! :drive:

 

Аз ще съм с Галанта, Сигмата чака части! :icon_crying: Ще се радвам ако има сняг и то дълбок :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да питам дали е вазможно да се плати на място.Хайде някой да каже.А ако искате да се срещнем в Шипка.Според мен там е наи добре за юга,само че незнам дали не е затворен прохода.А за час мисля че 13:00 ще е най удобно.Чакам предложения.Май ще трябва да слагам зимните гуми.

 

не се двоуми колега, уикенда го дават леко снежно по високите полета - а Априлци не е от най ниските места ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам едно предложение колегите които държат да сме в колона на нисколетящи самолети да се съберем на входа на гр.Троян на бензиностанция ГЕНИМЕКС(широко е и удобно) в 12.00 и от там бръъъъъъм и в Априлци.Лично аз ще бъда там в 12.00(живот и здраве) и ще чакам :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам едно предложение колегите които държат да сме в колона на нисколетящи самолети да се съберем на входа на гр.Троян на бензиностанция ГЕНИМЕКС(широко е и удобно) в 12.00 и от там бръъъъъъм и в Априлци.Лично аз ще бъда там в 12.00(живот и здраве) и ще чакам :icon_rock: :mitsu-smiley:

Идеята е добра!

Аз ще опитам но незнам дали ще успея защото ще коля едно прасе в събота! :icon_blush:

Квиик!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я да питам аз като идвам от Бургас от къде е най-добре да се мине. И по точно ако се движа към Казанлък и после нататък през Тъжа и нагоре до Априлци - този маршрут ми се струва най-удачен. Че точно от Тъжа до Априлци - някой, който е минавал има ли представа дали е добър вариант. Че тия планински пътища остава и някоя изненада с времето да се случи и ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: А ще има ли някои, тръгващи от София след обяд, след 14 часа? Някаква среща за хора работещи до обяд в събота :rolleyes: . Пишете ако има да се разберем. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съвсем наскоро научих за клуба и се регистрирах :-) С удоволствие ще се запозная с присъстващите на сбирката в Априлци - мой колега (peres) е направил резервация и за мен :-) За съжаление не знам дали ще мога да дойда с Каризмата - доста проблеми имах напоследък с нея. Хайде до скоро ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък (заявени участници до сега 48 човека - включва и децата ;-) ):

Слабоо, хайде колеги какво стана? Защо само толкова малко?

На пролет се замислям да организираме национален събор и като гледам как са срещите на клуба ни трябва от по-раничко да се заема. Имам страхотни идеи, на срещата ще споделя. :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

Редакция: Никога повече не пиши само с големи букви - ставало е въпрос за това многократно. И използвайте препинателни знаци - препоръчително е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте вече да помислим за кувертите! Днес вече е четвъртък! Няма време! Да не останем гладни и жадни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите, които тръгват от София - събираме се на Шел-а на Ботевградско шосе в 9:30! Колоната тръгва оттам в 10:00!

Който закъснее моля да ми се обади, за да го ориентирам къде сме и да ни настигне! :)

Телефона ми е 0887 93 43 44 - Дани! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен се очертава да тръгна следобяда :icon_crying: така, че за колегата pepper може и да не пътуваш сам. Ако по някакво стечение на обстоятелствата (почти невъзможно, но все пак) успея да се вредя за сутринта ще има гонка по магистралта да ви настигна, понеже е почти 150%, че ще закъснея :rolleyes:

П.С. За яденето - аз поне мисля на място да поръчвам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите, които тръгват от София - събираме се на Шел-а на Ботевградско шосе в 9:30! Колоната тръгва оттам в 10:00!

Който закъснее моля да ми се обади, за да го ориентирам къде сме и да ни настигне! :)

Телефона ми е 0887 93 43 44 - Дани! :)

значи можем да се чакаме в Троян към 12.00?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми така като гледам с нормално каране(90-110) и ако неспират ще са там точно по това време та дори и малко по-рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_king: :mitsu-smiley: Току що обух зимните гуми така,че дръж се земьо........................ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Viper, аз ще тръгна не по-рано от 14.00 ч. от Благоевград, тоест 15-15.00 съм в София.

Само едно не разбрах, наистина ли няма да работи околовръстното този уикенд? Ако те устройва може да се разберем по телефона, ще ти звънна утре по обяд.

Dimitarpan, ще водя с мен още 1 човек най-вероятно. Групата от Благоевград 2+1 :icon_thumbup: дано има повечко места хотела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах, наистина ли няма да работи околовръстното този уикенд?

Околовръстното няма да работи до понеделник, 12.11.07 сутринта

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове, сигурно и аз след 14:00, че като гледам колко работа имам :icon_crying: На линия съм :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Viper, аз ще тръгна не по-рано от 14.00 ч. от Благоевград, тоест 15-15.00 съм в София.

Само едно не разбрах, наистина ли няма да работи околовръстното този уикенд? Ако те устройва може да се разберем по телефона, ще ти звънна утре по обяд.

Dimitarpan, ще водя с мен още 1 човек най-вероятно. Групата от Благоевград 2+1 :icon_thumbup: дано има повечко места хотела.

няма страшно хотела е голям ще побере целия китайски народ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...