Премини към съдържание

10-11 Ноември - среща на клуба


DimitarPan

Препоръчано мнение

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Май това беше една от най-готините, приятни и добре организирани срещи! :drive:

Иване, много се радвам, че срещата е протекла на ниво! Емоциите са били на "6" както видях! А щом са ви изгонили от полигина :) съм сигурен, че сте спретнали шоу, което дълго няма да се забрави!

Честно казано, съжалявам, че не успах да присъствам, но все пак кажи с коя среща сравняваш горното сравнение.... не бива да омаловажаваме усилията на организаторите на предишните срещи...

Наистиина нищо лично!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща става все по готина!!! :drive:

 

Това е друго нещо!

Трупаме опит един вид :) :) :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аре стига с тия срещи в Северна България,да ги правим вече в южна.

И без това от севера няма маи много диаманти.А и на повечето от нас ще е много по удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аре стига с тия срещи в Северна България,да ги правим вече в южна.

И без това от севера няма маи много диаманти.А и на повечето от нас ще е много по удобно.

До сега само в южна БГ се правеха............Пловдив, Ракитово и т.н. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

как да ви опиша колко съжалявам, че не дойдох! чаках жената да се прибере от командировка от Солун, пътищата надолу не са били по-различни от тези по планините... а нямаше кой-знае колко сняг... ама така, тя се прибра в 18.30, накъде да тръгвам.... пък и вторник летя за Глазгоу....

поне оттук да ви поздравя!

Поздрави на всички от мистична Шотландия, радвам се, че сте изкарали добре, дано да ми се случи и на мен да дойда! вече не се заричам в нищо, щото бях убеден, че ще успея, въпреки късното ми връщане предната вечер. е, отивам да изпия една шотландска.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аре стига с тия срещи в Северна България,да ги правим вече в южна.

И без това от севера няма маи много диаманти.А и на повечето от нас ще е много по удобно.

колега първо здравей второ мястото на срещите се определя от НАС участниците и трето смея да попитам как ги изчисли че в северната част на страната са по малко диамантите?,но и така да е щом са по малко наща цел да станат повече ,а как?!като се събираме там където можем да "зарибим" някой човечец и да му покажем що за клуб сме :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз винаги последен разбирам за срещите .. и после ме е яд че не мога да присъствам надявам се живот и здраве другия път да съм член на клуба вече и да присъствам на сбирките поздрави :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз винаги последен разбирам за срещите .. и после ме е яд че не мога да присъствам надявам се живот и здраве другия път да съм член на клуба вече и да присъствам на сбирките поздрави :icon_rock:

 

 

Най-отдолу като влезнеш във форума, там където се виждат всички под форуми има един ред - календар, в който пише "предстоящи събития" :) Там обикновено поместваме дните, в които предстои да има сбирка - била тя еднодневна или двудневна! :) Същи така не е нужно да си член на клуба, за да присустваш на среща :) всички са добре дошли. На първото събиране им е малко объркващо с толкова много непознати хора и имена :) , но след няколко срещи вече се познаваме и усещането е още по-приятно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...