Премини към съдържание

10-11 Ноември - среща на клуба


DimitarPan

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Чакам още 3-ма човека да платят и всички записани ще са платили.

 

Все още има свободни места в хотела, така че, ако има желаещи да се включат - не е късно!

 

Има още един въпрос, който няма да е лошо да се реши. Въпросът с вечерята, за да може хотелът да се подготви и да могат реагират адекватно на нашите вкусови предпочитания.

 

Предлагат ни следните варианти за вечеря - моля да ги погледнете и да напишете дали искате да се обединим около едно меню или около няколко менюта.

 

ВЕЧЕРЯ

ВАРИАНТ 1 – 19.80 лв.

1. Овчарска салата - 350 гр. - 3.80

2. Палачинка с кайма и гъби - 250 гр. - 3.00

3. Филе вретено - 320 гр. - 9.20

4. Питка 1 бр. - 0.60

5. Крем кроасини - 180 гр. - 2.00

6. Безалк. н/ка 1 бр. – 250 мл. - 1.20

 

ВАРИАНТ 2 – 18.70 лв.

1.Салата „Снежанка" - 250 гр. - 3.00

2. Чушка бюрек - 220 гр. - 3.00

3. ½ пиле на чеверме със задуш. Картофи - 500 гр. - 7.80

4. Пърленка 1 бр. - 1.20

5. Цедено мляко с боровинки - 180 гр. - 2.50

6. Безалк. н/ка 1 бр. - 250 мл. - 1.20

 

ВАРИАНТ 3 – 25.30 лв.

1. Мешена салата - 350 гр. - 3.80

2. Предястие на плата: - 120 гр. - 4.00

- Телешки език, кашкавал пане

3. Малко прасенце на чеверме - 400 гр. - 14.00

/сервира се със задушено кисело зеле/

4. Хляб - 2 фил. - 0.30

5. Плодове - 120 гр. - 2.00

/в зависимост от сезона/

6. Безалк. н/ка 1 бр. – 250 мл. - 1.20

 

ВАРИАНТ 4 – 15.80 лв.

1. Салата „Ново село" - 500 гр. - 5.20

2. Св. карета със задушени зеленчуци - 200 гр. - 6.20

3. Пърленка 1 бр. - 1.20

4. Печена тиква с мед и орехи - 150 гр. - 2.00

5. Безалк. н/ка 1 бр. - 250 мл. - 1.20

 

ВАРИАНТ 5 – 22.30 лв.

1. Механджийска салата - 400 гр. - 3.50

2. Пил. Филенца със сусам - 140 гр. - 3.00

3. Агнешко чеверме с дробине - 400 гр. - 14.00

4. Питка 1 бр. - 0.60

5. Безалк. н/ка 1 бр. - 250 мл. - 1.20

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здрасти, на мен и приятелката ми, най-много ни допаднаха първи и втори

вариант, но нека и другите да си кажат мненията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мисля не е нужно да правим куверти , по-добре всеки да си поръчва каквото желае, едва ли всеки че консумира цялата вечеря с екстрите ;-) а и не см,е толкова много хора , че да шравим специално меню. мое лично виждане разбира се ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще е удачно всеки да си подбере собствен вариант за меню. От това цялото меню дето си го дал. Мисля че така ще е по добре. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен вариант 1 или 4 .............но е по добре да има някаква комбинация от всички варианти.............примерно ако има сач, бих взел сача, ако има някакъв друг специалитет ,бих взел него и т.н............

Добре е да има някакъв куверт все пак........ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това в никакъв случай не е задължително, въпросът е да са по подготвени, за да няма суматохата, която се получава на всички срещи!! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен , трябва първо да уточним някъкъв приблизителен час на срещата в ресторанта , салати и предястия като за начало , за да се подготвят в кухнята, а след това кой каквото си пожелае да поръчва. В кухнята ще имат мисля достатъчно време за реакция да изпълнят всички поръчки на време. А и предполагам , не всеки ще може да си хапне всичко което включват ковертите предложени от колегата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре, като отидем там на място ще им съобщим какви са ни желанията и те ще имат време да си набавят продуктите! Тези менюта са с цел всеобщо улеснение, а и да се види какво предлагат и биха могли да ни спретнат! Доста вкусни и прилични са! ;)

 

Има още места, така че не се спотайвайте, а идвайте да си направим един як купон!!!

 

Между другото трябва да решим и пътя по който ще мине диамантената колона!!! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото трябва да решим и пътя по който ще мине диамантената колона!!! :drive:

 

 

Аз мисля, че най-добър маршрут е да мина по магистрала А2 после Ловеч и надолу към Априлци.

Ако се събирате кажете къде и кога да видим, дали можем да се впишем с жената, тъй като е на работа до 13 часа в Събота.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е супер елементарен.

Магистралата за Варна и на разклолна за Троян и Ловече (след село Абланица) се хваша пътя за Троян.

В началото на Троян се завива на ляво за Орешак (след безиностанция Genimeks).

В Орешак пак се завива на ляво (при безиностанцията на Petrol) и от там нататък има табеле за Априлци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам да се почва мисленето от къде и как да тръгват колоните и дали ще се събираме всички :mitsu-smiley: на едно място преди да кацнем в Априлци :icon_blush: Понеже има колеги от Пловдив, Варна, Бургас и други места на родната ни страна, с тях как ще се съберем и къде? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам да се почва мисленето от къде и как да тръгват колоните и дали ще се събираме всички :mitsu-smiley: на едно място преди да кацнем в Априлци :icon_blush: Понеже има колеги от Пловдив, Варна, Бургас и други места на родната ни страна, с тях как ще се съберем и къде? :icon_hmm:

За колегите от Бургас и Пловдив най-направо е през Беклемето, обаче незнам дали няма да има сняг.

Други вариант е през Шипка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам най добре е да се мине през главния път за В.Търново .............т.е. от София по Ботевградската магистрала до Ябланица, от там продължаваме към В.Търново по осн. път до разклона за Ловеч/Троян непосредствено след Абланица ( не е Ябланица) ............от там в дясно за Троян, после отбивката за Орешак, и дирекно към Априлци........ :icon_rock:

Има и друг път и той е през Тетевен - Рибарица -Троян, но е по бавен и с тази колона от коли.............. :icon_hmm:

Мястото на срещата за колегите които идват от към Софийско ще е на бензиностанция Шел на изхода на Ботевградско шосе след детелината с околовръстното шосе........( След Гуми центъра Диана) за час - вие предложете , ако искате в 9:30 часа.............??? :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам най добре е да се мине през главния път за В.Търново .............т.е. от София по Ботевградската магистрала до Ябланица, от там продължаваме към В.Търново по осн. път до разклона за Ловеч/Троян непосредствено след Абланица ( не е Ябланица) ............от там в дясно за Троян, после отбивката за Орешак, и дирекно към Априлци........ :icon_rock:

Има и друг път и той е през Тетевен - Рибарица -Троян, но е по бавен и с тази колона от коли.............. :icon_hmm:

Мястото на срещата за колегите които идват от към Софийско ще е на бензиностанция Шел на изхода на Ботевградско шосе след детелината с околовръстното шосе........( След Гуми центъра Диана) за час - вие предложете , ако искате в 9:30 часа.............??? :icon_angel:

Аз мисля, че 9,30 часа е много приемлив!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен! Запазвам една двойна нереновирана, сега отивам до някоя банка да преведа кинтите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен! Запазвам една двойна нереновирана, сега отивам до някоя банка да преведа кинтите.

 

 

И чакаш последния момент. Тъкмо си мислех че няма да видим новата придобивка - новичък Лансерчо. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа , не знам дали ще се класирам за 9,30 на Шел. Детенце спи до по - късно в събота ( а и ние ;-) а и не знам жена ми дали няма да е на работа .. май ще се чакаме в Априлци директно ..

 

един въпрос - на чие име са резервациите - според както сме плащали или на името на клуба ? или , ако някой от организаторите даде тел. за връзка и да е наличен на место ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам най добре е да се мине през главния път за В.Търново .............т.е. от София по Ботевградската магистрала до Ябланица, от там продължаваме към В.Търново по осн. път до разклона за Ловеч/Троян непосредствено след Абланица ( не е Ябланица) ............от там в дясно за Троян, после отбивката за Орешак, и дирекно към Априлци........ :icon_rock:

Има и друг път и той е през Тетевен - Рибарица -Троян, но е по бавен и с тази колона от коли.............. :icon_hmm:

Мястото на срещата за колегите които идват от към Софийско ще е на бензиностанция Шел на изхода на Ботевградско шосе след детелината с околовръстното шосе........( След Гуми центъра Диана) за час - вие предложете , ако искате в 9:30 часа.............??? :icon_angel:

Това е същия път който съм описал аз.

Пътища има много, но този е най-удачен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам най добре е да се мине през главния път за В.Търново .............т.е. от София по Ботевградската магистрала до Ябланица, от там продължаваме към В.Търново по осн. път до разклона за Ловеч/Троян непосредствено след Абланица ( не е Ябланица) ............от там в дясно за Троян, после отбивката за Орешак, и дирекно към Априлци........ :icon_rock:

Има и друг път и той е през Тетевен - Рибарица -Троян, но е по бавен и с тази колона от коли.............. :icon_hmm:

Мястото на срещата за колегите които идват от към Софийско ще е на бензиностанция Шел на изхода на Ботевградско шосе след детелината с околовръстното шосе........( След Гуми центъра Диана) за час - вие предложете , ако искате в 9:30 часа.............??? :icon_angel:

Колеги ако смятате че ще ви е по лесно нямам нищо против да ви изчакам на разклона за Орешак при бензиностанцията на генимекс и от там ви водя директно в Априлци

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе на Шела на Ботевградско кадето предлагате да се чакаме, има ли места за колите както на ЛукОйла на Тракия? По мои спомени няма щото ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора ние от южната част на България (Хасково,Пловдив,Ст.Загора и др) каде да си бием среща да разцакаме в колона.Аиде кажете някакво място

и час за срещата.Да тргнем всички заедно към Априлци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да вкарам едно предложение на "самолетите" - какво ще кажете за среща на всички "ниско летящи самолети :mitsu-smiley: " в околоноста на Троян и от там да потегли цялото войнство към Априлци :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея! Но тези които са от Юга ;) ще минат май два пъти през Априлци :rolleyes:

 

За резервациите аз ще ви ориентирам утре или в други ден! Ама споко аз ще съм на линия! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...