Премини към съдържание

Нов Галант 2008


Препоръчано мнение

  • Admin

Премиера в Токио.

Още е концепт (Concept ZT), но се очаква това да е новия Галант. :rulez:

 

 

 

http://img.worldcarfans.com/US/2007/10/25/3071025.004/1012big.jpg

 

http://img.worldcarfans.com/US/2007/10/25/3071025.004/1015big.jpg

 

http://img.worldcarfans.com/US/2007/10/25/3071025.004/1014big.jpg

 

http://img.worldcarfans.com/US/2007/10/25/3071025.004/1016big.jpg

 

 

Инфо от сайта ни

 

http://www.mitsubishibg.com/do.php?page=4&...&id_rec=203

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Boss, това е като космически кораб!

 

Наямам думи просто! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда :icon_rock:

Но дали ще влезе до 1 г. в производство или ще е Галант 2009 :rolleyes:

 

P.S. И аз поръчвам, ако има отстъпка :shades: мислех си за Лансер, но може и да изчакам :icon_n_licklips:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поръча от сега ще има ли намаление или отстъпка :icon_angel: :rolleyes: простоооо ............. без думи и без дъх :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вътре е отврат (лично мнение), иначе предницатта е агресивна, както винаги.

 

Мене ме кефи вътре. Галанта е кола за пътешествия и трябва да създава уют и спокойствие. Този интериор на снимката е супер релаксиращ, като посещение в СПА център :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ,докато не го видя на живо,не смея да кажа нищо :rolleyes: Но колата на този етап изглежда добре :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно,

дано да стане реалност скоро и повече от нас да имат възможност да му се радват!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Много ми харесва отстрани и отзад, но решетката го прави да изглежда като все едно е тромав. Отвътре е супер. Аз съм съгласен с lubenti - докато не излезе наяве нищо не се знае. Много ми е интересно къде е монтирана камерата, която дава подглед отгоре на колата??? Или това е някаква нова технология? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Много ми е интересно къде е монтирана камерата, която дава подглед отгоре на колата??? Или това е някаква нова технология?
Ами то в съобщението си пише колега - информацията от страничните камери дава и погледа 'отгоре'.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то в съобщението си пише колега - информацията от страничните камери дава и погледа 'отгоре'.
:mitsu-smiley: "...или системата от камери даваща възможност да се види цялото пространство около колата, включително и с поглед отгоре, (така наречения top-down поглед към колата)."

Пише система от камери, а не странични. На мен ми е интересно как точно се получава този изглед отгоре. Ясно е, че не е директно от камера, какъв ли точно е принципа за получаване на "top-down" поглед???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: "...или системата от камери даваща възможност да се види цялото пространство около колата, включително и с поглед отгоре, (така наречения top-down поглед към колата)."

Пише система от камери, а не странични. На мен ми е интересно как точно се получава този изглед отгоре. Ясно е, че не е директно от камера, какъв ли точно е принципа за получаване на "top-down" поглед???

Вероятно някаква система свързана с GPS с точност до 2-3 метра плюс снимка в реално време :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише система от камери, а не странични. На мен ми е интересно как точно се получава този изглед отгоре. Ясно е, че не е директно от камера, какъв ли точно е принципа за получаване на "top-down" поглед???
Виж Concept-ZT Press Release:
New All-Around Multi-Monitors: In addition to a nose-view camera and a rear-view camera, cameras with extremely wide-angle lenses are positioned at the left and right sides. Optical distortions of the images from the four cameras are corrected, and the information is converted into a display of the situation all around the car as seen from the top — thus enabling clear confirmation by the driver. The nose camera is also part of the proximity-detection function for approaching objects.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A какви ли ще са вариациите на двигателите? И защо така прилича на Ауди???

Иначе отвътре е невероятна,а отвън линията дори може да бъде много по-типична за Галант.Мисля,че с външния вид са постъпили компромисно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е много добра версия,но Lancer Evo X като 4е ли повече се доближава до излъчването на любимия ни модел Galant.Ако наистина това пуснат в продажба като нова версия на Galant ще почна да си мечтая за Evo X.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_rock: Един ден и такова :mitsu-smiley: ще си взема, но ако държавата ни я кара по същия начин ще бъде втора ръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тоз модел малко дразни, че малко заприличва на познатите ни Audi и VW :icon_crying: Убийствения вид и муцуната на стария Галант като визия мисля, че доста повече ще му подхождат :icon_hmm: или поне да вкарат малко повече агресия като в предишните модели или като Evo X :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

явно модната тенденция достигна и :mitsu-smiley: почва да заприличва на всички останали ,НО ако това ще новия ГАЛАНТ така да бъде ще събирам кинти за него(не смея да помисля колко ли ще струва :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ми харесва в тази кола,особено решетката брутална е просто. Нищо общо с vw-ните.А интериора леле маико мила pure spaceship.Bраво на mitsu :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа... ще спестявам няколко седмици от закуски и ще събара пари за нов галант :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...