Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

СЪОБЩЕНИЕ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА КЛУБА


Препоръчано мнение

Заедно с "rallyart7" сигурно ще дойдем, че е срамота от 2005 да съм се регистрирал и все още да не съм присъствал на среща :(

Само трябва да измисля как да докарам "Colt"-а, че без книжка е малко рисковно :) Доскоро !

 

Карай и не се тормози!!! Имаш 2 пъти право да ти пишат АКТ, 3-тият става кофти!!!

 

 

p.s. аз ще дойда но с какво... нямам идея! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Имах голямото желание да присъствам на рожденния ден на клуба но снощи жената ме сюрпризира с новината че чичото и жена му пристигат от Испания и през уйкенда щели да ни бъдат на гости, ей така просто на минаване щели да отседнат :icon_n_dunno:

Не обещавам, че ще мога да дойда но винаги има едно "НО".

Приятно изкарване на рожденния ден. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да пропусна точно рождения :mitsu-smiley: ден и мисля да долятя от Слънчев Бряг специално за събитието. Мога да взема някой от Пловдив ,ако има желание и вечерта да го върна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да пропусна точно рождения :mitsu-smiley: ден и мисля да долятя от Слънчев Бряг специално за събитието. Мога да взема някой от Пловдив ,ако има желания и вечерта да го върна.

 

Може да се разберем и да отидем една по-голяма група по магистралата, а аз не знам и как да стигна до мястото :icon_hmm: , така че ако има желаещи да споделят мнение. Ако сте навити ще чакам на Шел Пазарджик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да дойда жена си и детето. То е още малко и няма да яде много торта :icon_baby: Надявам се, че не е проблем?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да дойда жена си и детето. То е още малко и няма да яде много торта :icon_baby: Надявам се, че не е проблем?!

Не е проблем естествено............ :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми то се кара само направо когато влизаш по Цариградско шосе. Минаваш покраи народното събрание и само направо. Ако иска някои които незнае как да стигне заведението към 13:30 може да се чакаме на х-л Плиска примерно. Аз и без това ще тръгна от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми то се кара само направо когато влизаш по Цариградско шосе. Минаваш покраи народното събрание и само направо. Ако иска някои които незнае как да стигне заведението към 13:30 може да се чакаме на х-л Плиска примерно. Аз и без това ще тръгна от там.

 

Аз съм "ЗА"! От Благоевград съм и Люлин не ми кой знае колко познат, дано да не е затворено околовръстното в събота. Ще мина през Плиска и ще почакам 15 мин., ако няма никой все някак си ще стигна.

Но и къде точно при х-л "Плиска"?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да пропусна точно рождения :mitsu-smiley: ден и мисля да долятя от Слънчев Бряг специално за събитието. Мога да взема някой от Пловдив ,ако има желание и вечерта да го върна.

 

Ей т'ва е фен! :icon_clap: :icon_thumbup: :icon_rock: :first: :D

Някои колеги от Пловдив мисля, че нямаха възможност да пътуват сами и ако се организират добре бихте могли да се съберете и да пътувате заедно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път и аз мисля да доида. Двама сме и има три свободни места, приемам стопаджии . :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА"! От Благоевград съм и Люлин не ми кой знае колко познат, дано да не е затворено околовръстното в събота. Ще мина през Плиска и ще почакам 15 мин., ако няма никой все някак си ще стигна.

Но и къде точно при х-л "Плиска"?

Колега много ще заобиколиш през хотел Плиска. Иначе може в локалното преди хотела в посока центъра. Другя вариант е на Шела или ОМВ на цариградско в посока центъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам да дойда, от две седмици имам Мицу Колт (Колтчето от Стефан ( Silveria)) и имам желание да се запозная на живо с колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам да дойда, от две седмици имам Мицу Колт (Колтчето от Стефан ( Silveria)) и имам желание да се запозная на живо с колегите.

 

 

Добре дошъл и честито! :icon_thumbup:

Хубаво е като се разраства така семейството ни и се запазват автомобилите в клуба, дори и със сменени собственици! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам да дойда, от две седмици имам Мицу Колт (Колтчето от Стефан ( Silveria)) и имам желание да се запозная на живо с колегите.

Само това да се чува. Мойто Colt-че досега рядко е пропускало среща, и занапред трябва да е така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега много ще заобиколиш през хотел Плиска. Иначе може в локалното преди хотела в посока центъра. Другя вариант е на Шела или ОМВ на цариградско в посока центъра.

 

Ами нека е на ОМВ, но за всеки случай ако искаш ми прати мобилния ти номер, като наближа да ти звънна да не се разминем. Може и на лично съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление май ще пропусна. Eclipse-а е с боядисани таванни панели и ще трябва да карам кабрио, а прогнозата беше за дъжд. Пък и имам ангажимент в Пловдив към 18:00. Все пак ако прогнозата е за слънчево време може и да се изсипя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей т'ва е фен! :icon_clap: :icon_thumbup: :icon_rock: :first: :D

Някои колеги от Пловдив мисля, че нямаха възможност да пътуват сами и ако се организират добре бихте могли да се съберете и да пътувате заедно! :)

 

В последния момент ми се отвори едно прозорче и ако не ми мине котка път ще дойда и аз на :hpbr:

Така че моето предлжение е да се съберем една колонка от Пловдив - примерно към 11.00 часа и да пътуваме заедно :drag: , тъй като и аз не знам как да стигна до мястото на срещата :icon_n_headache:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз до последно се надявах, че ще мога да дойда, но явно няма да стане :icon_crying:

Приятно изкарване на всички, които ще присъстват.. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека е на ОМВ, но за всеки случай ако искаш ми прати мобилния ти номер, като наближа да ти звънна да не се разминем. Може и на лично съобщение.

ОК в 13:30ч. в събота на ОМВ на цариградско в посока центъра ще чакам. Ако има други колеги които идват от Пловдив, Пазарджик и др. и незнаят как да стигнат до това заведение може и те да чакат там. Аз съм със син КОЛТ. Телефона ми е 0896689580 или 0887601676. Преди 13:15ч. не ми звънете защото няма да вдигна(на работа съм).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА"! От Благоевград съм и Люлин не ми кой знае колко познат, дано да не е затворено околовръстното в събота. Ще мина през Плиска и ще почакам 15 мин., ако няма никой все някак си ще стигна.

Но и къде точно при х-л "Плиска"?

ЕЕее

Как от Благоевград ще ходиш до Плиска. Няма смисъл да ходиш в обратната посока. Ние с Юли можем да те чакаме някъде на влизане в София-около околовръстното ;):)

Ако си съгласен пиши ЛС или дзънни на 0888 70 96 96 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE(pepper @ 30.08.2007 - 15:37) *

Аз съм "ЗА"! От Благоевград съм и Люлин не ми кой знае колко познат, дано да не е затворено околовръстното в събота. Ще мина през Плиска и ще почакам 15 мин., ако няма никой все някак си ще стигна.

Но и къде точно при х-л "Плиска"?

 

Ами нека е на ОМВ, но за всеки случай ако искаш ми прати мобилния ти номер, като наближа да ти звънна да не се разминем. Може и на лично съобщение.

Колега, къде ще ходиш от Благоевград до ОМВ на Цариградско, че от там в Люлин? :icon_crying: Ако не е затворено околовръстното си мини по него. Ако е затворено има много прав маршрут : Вход на София -следваш маршрута по бул "Цар Борис ІІІ" - въртиш на кръговото на Руски паметник и тръгваш по Опълченска после на светофара на Опълченска и бул "Тодор Александров" където видиш знак за метростанция завиваш на ляво. Караш само направо по Т.Александров и в един момент започва бул "Царица Йоана", стигаш тунела и хоп в заведението. Ако работеше функцията за прикачване на файлове бих ти пуснал ти една импровизирана карта за да се ориентираш по-лесно. Ще пробвам на ЛС да ти я пусна, дано да стане.

Лек път!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Мерси за загрижеността, ако съм съвсем честен, няма начин да не намеря срещата навъртял съм из София доста километри карам кола вече 10 години. :icon_blush: Но сега ме раздвоихте направо, естествено че ми е по-пряко на влизане да завия на ляво на светофара където се разделя към околовръстното, наляво към другото околовръстно, или да си карам към руски паметник. Но досега само Пилота Коко беше писал, затова мислех да долетя по алтернативния път, където излиза направо при Младост 4 (като че ли) и от там да излеза на цариградско. Спира ме единствено факта, че точно преди София пътя там е доста дупчест и покрай Искъра. Така че по-удобно ще е някъде там като направя ляв завой на въпросния светофар, където се трупат хиляди коли :D . Само вие кажете къде по-точно, аз ще съм с каризмата от снимката Е7262ВМ, надявам се да не мине друга по това време от Благоевград пък и не съм виждал вишнена, иначе досега съм преброил 7 с моята. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм дочел хубаво, кажете направо при руски паметник завивам на ляво, в посока централна гара има една спирка, направо там или където е удобно за паркинг в близост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, къде ще ходиш от Благоевград до ОМВ на Цариградско, че от там в Люлин? :icon_crying: Ако не е затворено околовръстното си мини по него. Ако е затворено има много прав маршрут : Вход на София -следваш маршрута по бул "Цар Борис ІІІ" - въртиш на кръговото на Руски паметник и тръгваш по Опълченска после на светофара на Опълченска и бул "Тодор Александров" където видиш знак за метростанция завиваш на ляво. Караш само направо по Т.Александров и в един момент започва бул "Царица Йоана", стигаш тунела и хоп в заведението. Ако работеше функцията за прикачване на файлове бих ти пуснал ти една импровизирана карта за да се ориентираш по-лесно. Ще пробвам на ЛС да ти я пусна, дано да стане.

Лек път!

На колегата ще му е наи направо като стигне околовръсното набива един ляв мигач в посока Люлин и после завива на първата отбика за Люлин. От там се спуска покраи кооперативния пазар на долу и излиза точно на BOSH КИРОВ и се озовава на точното място. А дори и да неможе да го намери, всеки човек от този квартал знае къде е BOSH КИРОВ.

 

pepper наистина няма смисъл да се обикаля софия. Аз предложих там ако има някои колега които идва откъм Филибето и незнае как да стигне до уреченото място. Най-удачният вариант за теб е да се разбереш със Сивушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опасенията на колегата са за затворено околовръстно, но в този участък, май не го затварят. Има по-голяма вероятност за събота и неделя да го затворят точно в участъка бул. "България" - "Симеоновско шосе". Така че или карай по околовръстното край Овча купел и Люлин или ако не си сигурен, се възползвай от предложението на Сивушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...