Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

СЪОБЩЕНИЕ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА КЛУБА


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги имам удоволствието да ви поканя от името на всички членове на 3-тия Рожден Ден на клуба. :happybirth:

Събитието ще бъде на 01 Септември - събота от 14.00 часа

 

Точният адрес е както винаги:

Kафе-бар Snake ж.к " Люлин" 7 бул. Царица Йоана N 49

 

За ориентир бул. Царица Йоана е новият път за Люлин, като се идва от центъра минава се по тунела и след това лесно ще се ориентирате по картата, има големи реклами на комплекс "КИРОВ". За паркинга се влиза от към улица 703.

 

http://img370.imageshack.us/img370/8231/snake3uk.jpg

 

Това е самото заведение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

аз както винаги няма да мога да присъствам

"голям съм карък" :bang:

приятно изкарване на всички

И ДА НИЕ ЧЕСТИТО

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е живо и здраво клубчето и ние членовете разбира се. Ще гледам да присъствам ако не изкочи нещо важно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, вече няма да пропусна. Живот и здраве всичко ще е готово по колата и ще присъствам да се запозная наживо с всите ви и да полеем празника както подобава на сериозен клуб като Ми-со-бичи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно съобщение :icon_clap: , разбирасе, че ще направя всичко необходимо за да присъствам. Само че не познавам София и ще трябва някой да ми покаже пътя. :mitsu-smiley: е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само че не познавам София и ще трябва някой да ми покаже пътя.

Това да ти е най-малкия проблем :icon_thumbup:

...

Иначе там сме!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying:

За съжаление обаче датата съвпада с моята лятна отпуска.

Страшно много съжалявам :( за това, единственото ми облекчение е че ще видя снимките от купона и така за момент ще се потопя в атмосферата на празненството.

 

От сега ще ви пожелая приятни емоции и весело настроение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на сватба, но има промеждутък между църквата и ресторанта и ако още празнувате към 17ч., с радост ще се присъединя за малко :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Приятно изкарване и дано се видим!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Относно празнуването на Рождения ден на клуба.

Смятам както всяка година да платим тората от вноските на всички нас, но тази година ще има и безалкохолни напитки включени в сметката.

Това са няколко литра натурален сок и минерална вода. Можем да си позволим и солен бюфет, но мисля да не прекаляваме - нека да бъде по-скромно и съобразено с тези хора, които не могат да присъстват по обективни и субективни причини. Всеки, който иска може да си допоръча алкохол или нещо за хапване за негова сметка.

Тората вече сме я поръчали с Теди - за 40 човека е. Като тази, но вече доста по-голяма.

 

http://img83.imageshack.us/img83/7420/rd15gi.jpg

 

Ще има и други приятни изненади... Надявам се да дойдат повече хора :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ще се наложи да пропусна и тази година. Приятно изкарване на всички! Светлъо тортата изглежда страхотно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Страхотна новина! Ще гледам да не го пропусна!Тъкмо и такива като мен, които искат да станат пълноправни членове на клуба ще си уредят "гражданското състояние" Пожелавам на всички безаварийно приключване на летните отпуски и живио и здрави ще се видим! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми мисля че се подразбира че не, ама нека все пак и Дж-я или Светлъо да кажат че да не се окажа в грешка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на сватба, но има промеждутък между църквата и ресторанта и ако още празнувате към 17ч., с радост ще се присъединя за малко :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Приятно изкарване и дано се видим!!!

 

:rolleyes:

И аз съм на сватба....моята :icon_angel: . Няма да мога да дойда, изпускам първия РД на клуба откакто съм член :icon_crying:

А тортата...ееех тортата :wub: Приятно изкарване на всички :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

И аз съм на сватба....моята :icon_angel: . Няма да мога да дойда, изпускам първия РД на клуба откакто съм член :icon_crying:

А тортата...ееех тортата :wub: Приятно изкарване на всички :drinks:

 

 

добре дошъл в отбора на семейните :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

И аз съм на сватба....моята :icon_angel: . Няма да мога да дойда, изпускам първия РД на клуба откакто съм член :icon_crying:

А тортата...ееех тортата :wub: Приятно изкарване на всички :drinks:

 

 

 

шегичка малка - не я приемай лично ;-)

 

 

:drinks: :icon_rock: :icon_box: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

фен съм Ви от скоро. мисля да направя всичко необходимо да дойда на това велико събитие (дано да успея). A най много ще се радвам aко мога да стана член на клуба :please: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искаааам от тази торта, изглежда страхотно! Моля ви, празнувайте повече и запазете едно парче за 17ч :mitsu-smiley: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! От днес съм потребител и вече съм възхитен от форума и глуба! Бих искал поне да мина да ви видя там, но съм от Пловдив и ще ми е малко трудно! Приятно изкарване на всички фенове!!! Пожелавам ви през целия ден настроението да е над 7x1000 оборота!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е какво, като си от Пловдив- 160-ина км са!!! Айде идвай, не търси оправдание :icon_dance: Има и от Варна, Бургас, от всеки край на БГ, че даже и отатък.. :skara: :icon_drunk: . все пак ще е рожден ден! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, само членове на клуба ли могат да присъстват :icon_blush: ?

Не разбира се.............всички ,които са членове и потребители на клуба могат да дойдат на срещата.............някои ще дойдат с децата си , други с приятелите си и т.н. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Което ме навежда на мисълта, че следващия Рожден ден на клуба може да го направим в Пловдив. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...