Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

СЪОБЩЕНИЕ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА КЛУБА


Препоръчано мнение

Честито на всички и тук ! Поздравления за целия клуб и за организаторите специално - перфектно беше :-) за мен най-вече, нали станах член на клуба и то на толкова кръгла годишнина :mitsu-smiley:

 

момчета и момичета - ГОЛЯМО евала ви :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Да , прекарахме си чудесно заедно :icon_n_gathering:

Незнам защо така се получава - късмет ли е или вече става традиция - на всяка наша среща да се изсипва такава градушка :icon_n_headache:

Май за другия път трябва да търсим закрит паркинг :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

 

Срещата надмина очакванията ми, всичко беше страхотно! :icon_clap: По въпроса с градушката аз лично се скрих в тунела, секунди преди това Поли и Дани с широки усмивки се спуснаха с пълна газ в обратна посока. Какво да кажа - пожелавам на всеки по едно ЕВО, без значение 6,7,8,9,10. :mitsu-smiley:

Специални благодарности към Юли и Сивушка, които най-учтиво ме съпроводиха до събитието!

Днес ще кача и всичките снимки в Фотогалерия.

 

До нови срещи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами супер е било. И като гледам снимките. Много исках да дойда. Цяла нощ пътувах, за да мога събота сутринта рано да си взема колата от морето и да дойда, но се прибрах в 2 през нощта в София, а цял ден сглабяхме :( Честит рожден ден на патерица от мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колегите, които не дойдоха няма да им пишем отсъствия, ако обещаят да се поправят на следващата среща! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колегите които недоидоха няма да им пишем отсъствия, ако обещаят да се поправят на следващата среща! :icon_thumbup:

 

Аз мисля, че на следващата подобна среща, може да се отделят 10 мин. всеки присъстващ - независимо дали е член на клуба или не, да се представи лично. Аз поне мисля, че се запознах с около 25% от хората, а с някои от вас кореспондираме тук, но на срещата така и не разбрах кой, кой е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Нормално е да се бъркаш, защото това ти е първата среща. Дори всеки да ти се представи лично, едва ли ще запомниш 50-60 човека.

За това има специална тема във форум "За членове", която се казва Галерия на членовете на Mitsubishi Club България и закачена, като 'Важна тема'. В нея всеки се представя със снимка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен на патерици. Току що си дойдохме в София и ме е яд, че не можах по рано, за да минем .. ама айде един път и без мен да мине.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Всичко мина екстра! Дори и градушката :icon_blush: Добре, че бях пеша този път! Организацията беше на ниво и мисля, че си изкарахме чудесно всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ме е яд че не можах да дойда... Но другата година обещавам че яхвам Каризмичката и съм при вас :) Радвам се че сте си изкарали страхотно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Така ме е яд че не можах да дойда... Но другата година обещавам че яхвам Каризмичката и съм при вас :) Радвам се че сте си изкарали страхотно!!!

 

Имаме намерение ние да яхнеме :mitsu-smiley: :plane: и да празнуваме следващия път в Пловдив. Така че живи и здрави до година вие ще сте домакини. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на патерици ! :icon_clap:

Не мога да изразя с думи, колко ме е яд :icon_box: (радвам се че сте изкарали Супер)!

На жена ми и се наложи да пътува и успях чак към 19:00 ч. да мина, но не видях :mitsu-smiley: на паркинга и предположих, че сте си тръгнали вече! До колко стояхте?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...успях чак към 19:00 ч. да мина, но не видях :mitsu-smiley: на паркинга и предположих, че сте си тръгнали вече! До колко стояхте?

 

 

към 18:30 си тръгнахме последните гости от Рождения ден! :icon_thumbup:

... и тениска ти носих! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден на Клуба на патерица! :mitsu-smiley:

Съжалявам, че не присъствах, но не бях в София близо седмица!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз знаех, че няма да мога да дойда. имаме годишнина със съпругата ми и итдавна и бях обещал "малко бягство".... радвам се, че сте си изкарали добре и мъъъъничко съжалявам, но пък и ние се поразходихме с мицко по планини и чукари. няма как, трябва да се обръща внимание на половинката.

Радвам се много, че сте прекарали добре, надявам се следващия път да мога да дойда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и празник на най-добрия :mitsu-smiley: клуб - с малко закъснение. Чета и разглеждам как е било страхотно всичко. Браво :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...