Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

СЪОБЩЕНИЕ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА КЛУБА


Препоръчано мнение

Опасенията на колегата са за затворено околовръстно, но в този участък, май не го затварят. Има по-голяма вероятност за събота и неделя да го затворят точно в участъка бул. "България" - "Симеоновско шосе". Така че или карай по околовръстното край Овча купел и Люлин или ако не си сигурен, се възползвай от предложението на Сивушка.

Е ми да те околовръсното го затварят точно в този участук в почивните дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Така ми се искаше да дойда.... за съжаление трябва да осигуряваме ралито на отсечка Стара река събота и неделя :( Поне ще направя снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК в 13:30ч. в събота на ОМВ на цариградско в посока центъра ще чакам. Ако има други колеги които идват от Пловдив, Пазарджик и др. и незнаят как да стигнат до това заведение може и те да чакат там. Аз съм със син КОЛТ. Телефона ми е 0896689580 или 0887601676. Преди 13:15ч. не ми звънете защото няма да вдигна(на работа съм).

 

Понеже досега не ми се обади и не ми писа никой от другите , които казаха че ще минават през Пловдив - аз тръгвам в 11.00 часа от Пловдив.

С колегата TAZ не се доуточнихме в колко часа ще се чакаме на ШЕЛ след Пазарджик , но предполагам че към 11.30 ще съм там и мисля е ще сме в София преди 13.30 , така че най-вероятно ние да те изпреварим и ще изчакаме до 13.30 за да отидем заедно .

За всеки случай , телефоните са ми - 0887910671 и 0898519919

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже досега не ми се обади и не ми писа никой от другите , които казаха че ще минават през Пловдив - аз тръгвам в 11.00 часа от Пловдив.

С колегата TAZ не се доуточнихме в колко часа ще се чакаме на ШЕЛ след Пазарджик , но предполагам че към 11.30 ще съм там и мисля е ще сме в София преди 13.30 , така че най-вероятно ние да те изпреварим и ще изчакаме до 13.30 за да отидем заедно .

За всеки случай , телефоните са ми - 0887910671 и 0898519919

Колега преди малко разговарях с едик друг колега от Пловдив, за съжаление непомя имена и забравих неговото, но тои ми каза че ще ме чака на ОМВ-то със тъмно-синя каризма GDI, Ако изкаш му звънни за да се разберете. Телефона му е 0889755500. Още веднъж се извинявам, но не помя имена :icon_blush: Ако искаш му звънни и направете една дълга подобаваща колона за нашия клуб. Аз ще ви чакам в 13:30ч.

 

 

Леле сега като загледах и видях, че имате еднакви аватари (milenjs и КОКИ-ЛАНС) и си викам първо пише, че няма да дойде, а после пише да се чакаме.

Ама и аз съм една блейка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз реших да мина по околовръстното към Люлин, както някой писа дърпам ляв мигач на светофара, където е разклона и за другото околовръстно. Ако има някой в този район пишете, ще се чуем и така, ако ли пък не ще ви намеря. Избистри ми се ситуацията къде се намира срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М да! Хем ми се пие още от сега, хем ми се ида в колата :icon_blush:

Това в кръга на шегата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди малко разговарях с едик друг колега от Пловдив, за съжаление непомя имена и забравих неговото, но тои ми каза че ще ме чака на ОМВ-то със тъмно-синя каризма GDI, Ако изкаш му звънни за да се разберете. Телефона му е 0889755500. Още веднъж се извинявам, но непомя имена :icon_blush: Ако искаш му звънни и направете една дълга подубаваща колона за нашия клуб. Аз ще ви чакам в 13:30ч.

 

Аз ти се обадих, КОКИ-ЛАНС ще ти звънна да вървим заедно. Ако има друг от Пловдив, остана малко време да се обади.

:mitsu-smiley: 0889755500 ми е телефона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако някой среща затруднения с намирането на заведението и влиза от към Магистрала Тракия, ще ви изчакам в локалното на Плиска както се рабрахме с КОКИ-ЛАНС и после отиваме на срещата! :icon_thumbup: Ето и телефона ми : 0887 93 43 44

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти се обадих, КОКИ-ЛАНС ще ти звънна да вървим заедно. Ако има друг от Пловдив, остана малко време да се обади.

:mitsu-smiley: 0889755500 ми е телефона

 

А аз ми се чу като се обади че каза TAZ , и тъй като каза че си край Панагюрище хептен съм се объркал :icon_doh:

Ако има други пловдичани или които минават оттук за София да се обадят - в 11.00 излитам :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да е честит рожденния ден на :mitsu-smiley: клуба, да пиете и веселите много и от сърце.

 

П.П. Както казват старите хората, нещастието не идва само и ето ме на сега съм на работа :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е Честит Рождения Ден на всички :mitsu-smiley: Специални благодарности на всички за това което са направили за да съществува този клуб :icon_thumbup: :first: :mitsu-smiley: Пожелавам Ви приятно изкарване и веселия на всички, веселете от сърце :mitsu-smiley: :good: :drinks:

П.П. Колега sunnyboy115 не тъжи, и аз съм на работа така, че те разбирам, но съм си весел заради деня - освен Ден Ден на клуба имам и друг празник така че горе главата :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги да знаете дали има голям паркинг пред заведението (колебая се дали да идвам с кола)-аз горе долу знам къде се намира заведението (там в един от блоковете ми беше Военното окръжие - като гледам картата), но нямам спомен за паркинга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги да знаете дали има голям паркинг пред заведението (колебая се дали да идвам с кола)-аз горе долу знам къде се намира заведението (там в един от блоковете ми беше Военното окръжие - като гледам картата), но нямам спомен за паркинга.

 

:D и таз добра, как така среща на феновете на :mitsu-smiley: фен клуб и ще дойдем с трамвая!!! :rolleyes:

разбира се че има паркинг и то достатъчно голям да ни събере... (поне предните пъти ни е побирал) Надявам се и днес да успее! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изкарахме.

:mitsu-smiley: много,компанията супер, тортата също...

Май трябва да го правиме на шест месеца :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре си изкарахме.

Аз дори съм съгласен да е на 3 месеца :)

Сега ще чакаме и снимките.

Май май другия път ще ни трябва по-голям паркинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рождения ден премина прекрасно!!! :)

Членовете, получиха подаръци от Клуба - Хималки с логото на клуба, стикери и визитки! :)

Клубът получи подарък 300 броя клубни визитки от Меги, нашия основен снабдител с този вид рекламни материали, и стикери от нея! Благодарности още веднъж за светкавичната реакция! :icon_clap:

Събрахме се между 40 и 50 човека всички опитаха торта и този път не остана! :)

Поли направи демонстрационно кръгче с Ево-то... ами аз какво да кажа... то до към 3500 оборта си е една нормална кола, ама след това... настъпва УЖАСА! :D

Тия дни ще съм с шина на врата, че нещо ме наболява... :D

Очакваме богат снимков материал от колегите с фотоапарати!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честит Рожден Ден на всички фенове на любимата марка :mitsu-smiley:

Благодаря на всички, които дойдоха и уважиха празника ни, и на тези, който бяха с нас през целите тези 3 години в клуба :bowi:

Изкарването на празника беше незабравимо. Имаше колеги от цялата страна, с особено силно участие от Пловдив, Благоевград и още други градове, на който всички се радвахме за уважението и ентусиазма. Браво :drinks: :icon_clap:

Всички снимки можете да разгледате в подфорум "Фотогалерии". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше на много високо ниво( както винаги де :icon_clap: ) Можехме още хора да дойдат, ноо........ще им пишем черни точки :D

Не можах да покарам чудовището от 400 катъра расови но друг път............Приличаше ми на косачка........... :hysterical: с регулируеми по височина ножове ........тревата трябва да е 10 см. висока , няма проблем :specool: "Асфалта трябва да бъде унищожен" .........няма проблем , палим мотора и газ до ламарината, обаче отзаде трябва да залягат , щото хвърчат късове огромни много далече :hysterical:

Ето и снимките от моя фотоапарат..... :D

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=16...w=1&photo=1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи, тортата и хората са супер. От Пловдив благодарим за гостоприемствато.

Пламене за рожденния ден един волан от ЕВО ще ти приготвя, отива ти . Туй като приказката за копчето и балтона. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...