Премини към съдържание

С какво да сменя Галант-а


Препоръчано мнение

  • Отговори 517
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

http://www.cars.bg/c581629 :icon_rock: :icon_rock:

 

И този го е карала само една бабичка сигурно,:D по 10 к на година и забележи, напълно го е обслужила само хиляда километра преди да го продаде ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не търси икономичност в такова субару.

Хубаво е за този период от годината (ноември-март). През останалото време все нещо ще е в тежест.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докато сме разбутали темата, усетих се, че сме пропуснали една съществена и престижна марка автомобили :)

Единственото комби от марката, което намерих по БГ сайтовете ТУК. То пък се падна и дизел, пущината :D

Иван сигурно вече се радва на някое Пасатче...

Иначе съм за Субаруто твърдо, само да не е автомат, което изключва и да е Н6.

 

А за конкретното Субару пише, че е V6, ама то където V6, там и Н6... 60 градуса има няма :D

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не търси икономичност в такова субару.

 

 

А, икономичност :icon_dance:

Поне някаква нормалност.

Ако иска ламя има по-добри варианти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Пасат не се радвам, вчера най-накрая ми се обади собственика, че колата може да се види. Нямаше как да мръдна от работа обаче, днес му звъннах и колата беше продадена. На този етап търсенето се замразява за месец. Благодаря на всички! Все пак се получи добра тема за колегите търсещи живот след Галант-а.

 

 

P.S. Ще продължавам да следя темата, така че ако попаднете на нещо, което ви харесва, не се притеснявайте да го предложите. Изискванията остават същите-

 

бензин( за предпочитане с газ)

ръчни скорости

след 2001

с климатроник

от частно лице

до 7500 лв.

 

Вече без значение- седан, комби или купе( стига да е поне с размерите на БМВ 3-та серия)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Пасат не се радвам, вчера най-накрая ми се обади собственика, че колата може да се види. Нямаше как да мръдна от работа обаче, днес му звъннах и колата беше продадена. На този етап търсенето се замразява за месец. Благодаря на всички! Все пак се получи добра тема за колегите търсещи живот след Галант-а.

 

 

P.S. Ще продължавам да следя темата, така че ако попаднете на нещо, което ви харесва, не се притеснявайте да го предложите. Изискванията остават същите-

 

бензин( за предпочитане с газ)

ръчни скорости

след 2001

с климатроник

от частно лице

до 7500 лв.

 

Вече без значение- седан, комби или купе( стига да е поне с размерите на БМВ 3-та серия)

Дай волвото да спазарим, тази седмица съм набрал скорост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай волвото да спазарим, тази седмица съм набрал скорост.

SLX, ако запазиш тази равноускорителна скорост, айде и на мене едно мобилче. Но ще те изчакам поне две седмици, понеже бюджета ми е наполовина :lol:

Но да бъда сериозен, и аз съм за Волвото от самото начало...

...началото на 15-та страница ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX, ако запазиш тази равноускорителна скорост, айде и на мене едно мобилче. Но ще те изчакам поне две седмици, понеже бюджета ми е наполовина :lol:

Но да бъда сериозен, и аз съм за Волвото от самото начало...

...началото на 15-та страница ;)

Глей сега. Отиваме миналата седмица в Балканстар да купуваме грандиса. След три разговора уточнения колата по протокол няма недостатъци, дори визуални. Гледам, слушам, на задната броня пукнатина. Търкам, търкам със сняг, седи си... Викам "странно разбиране за без недостатъци", та айде 600 лв. надолу :icon_thumbup: След 15минути момчетата там го изтриха с препарат, но отстъпката остана, естествено. Та обслужването и две гуми дойдоха подарък от БС :icon_thumbup: . Лансеристи, отмъстени сте, макар и твърде частично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Глей сега. Отиваме миналата седмица в Балканстар да купуваме грандиса. След три разговора уточнения колата по протокол няма недостатъци, дори визуални. Гледам, слушам, на задната броня пукнатина. Търкам, търкам със сняг, седи си... Викам "странно разбиране за без недостатъци", та айде 600 лв. надолу :icon_thumbup: След 15минути момчетата там го изтриха с препарат, но отстъпката остана, естествено. Та обслужването и две гуми дойдоха подарък от БС :icon_thumbup: . Лансеристи, отмъстени сте, макар и твърде частично.

.........двете гуми му ги подарих аз бре....... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Глей сега. Отиваме миналата седмица в Балканстар да купуваме грандиса. След три разговора уточнения колата по протокол няма недостатъци, дори визуални. Гледам, слушам, на задната броня пукнатина. Търкам, търкам със сняг, седи си... Викам "странно разбиране за без недостатъци", та айде 600 лв. надолу :icon_thumbup: След 15минути момчетата там го изтриха с препарат, но отстъпката остана, естествено. Та обслужването и две гуми дойдоха подарък от БС :icon_thumbup: . Лансеристи, отмъстени сте, макар и твърде частично.

Като тръгна да си сменям колата, няма да пускам тема тук, а просто ще те взема с мен и ти ще ми я спазариш :), аз не го умея хич този занаят :(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами! На Росен далаверата не е нищо! Аз успях да сваля 30% от цената, и то само с поглед :lol:

Предполагам е било заради внушителния ми външен вид. Нещата протекоха така:

Влизам аз в една автокъща, в джоба нося кеш 2 бона. Питам Джанго има ли евтини коли, той ми показва една малка лилава кокетна количка. Колко можеш да дадеш - рече той, 2 бона - отсякох аз! Стиснахме ръце с тънко изразена усмивка по лицата.

Сега реално що се оказа:

Колата обявена за 2650лв по всички възможни сайтове. На стъклото гордо написани с маркер: 145000км, 99 година, 1.3 90кс...

В действителност - колата 1.3, но 75 кс, 98 година, пак на 145000км, но х2. Все пак я спазарих за 2100лв, но не е било заради погледа, а заради утвърдена методологика по тези географски ширини. Правилно, за Горубляне говоря, при най-утвърдените джамбази. Късмет, кво да праиш :). В крайна сметка не знам кой излезна прецакан, но аз съм доволен от колата :)

Иначе, до БалканСтар не бих припарил, а не да се надявам на пазарлък :D

 

Разбира се, забравих да кажа, че след ръкостискането, се чудех цял ден (буквално цял) дали да я купувам тази кошница, или не. Замръкнах там, на полето :D. Даже си тръгнах в един момент, в знак на отказ, и после се повърнах. За добро е било :D

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък моите си ги набелязвам отдалеч, оставям ги да престоят и ги купувам на половин цена - 2 ранъра вече - все така. Като му поседи поседи - сам я сваля, аз го наблюдавам и после - в гръб :-)

 

Тези номера минават при нашите коли, на по ..... години. В БС и при грандисите - ТЦ... Иначе да съм се обзавел вече с някое върнато от лизинг АSX.... :-) на половин цена от обявеното и ако може 4х4, 1,8 МIVEC 150 коня.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ауди също е добър вариант А6 до 2003година. На тях всичко им е 1 : 1 с Passat, можеш да намериш и от по новите A4 до 8 000 - 8 500лв. Ама А4 е доста тясна в сравнение с А6 и Passat колите са хубави. Не бих ти репоръчал BMW това е много трошлива и гнусна кола. Toyota не е лош вариант, но я гледай за проблеми в скоростната кутия защото там ремонта започва от 1200лв нагоре :). Също може да се разгледаш и за Primera P12 2.2dci или бензинова ама горките са изключително грозни :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като тръгна да си сменям колата.....

 

Я, за първи път някой с Каризма да иска да я смени! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я, за първи път някой с Каризма да иска да я смени! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Това като удари милиона, след няколко години:-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поредният ъпдейт по темата.

 

Утре ще се гледа тази кола

 

http://www.cars.bg/c578273

 

Руснака от Бургас вече е свалил Волво-то на приемлива цена

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11378056993420430&f1=details&slink=5o61uy

 

Засега това е положението с автомобилите, колеги. Ще видим, дали една от двете ще излезе добър екземпляр. :)

 

P.S. За V-70 то от София, приятелката ми орева света, че това е най-грозната кола, която някога е измислена.

Редактирано от Ivan1984
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........

P.S. За V-70 то от София, приятелката ми орева света, че това е най-грозната кола, която някога е измислена.

Което е още една причина, да вземеш онова Волво :)

Аз, ако имах приятелка, бих постъпил точно така, може би затова нямам приятелка :D

Добре, че поясни причината, иначе щяхме да се чудим що така избираш по-смотаното Волво (лично мнение) :)

Аз по-горе бях писал за един случай: С един познат с Волво В70 по-старото, за което жена му и дъщеря му не спряха да опяват през целия път. А пък аз не спрях да се кефя на готината кола :)

В крайна сметка - избери по-малкото зло :).

За коли говоря, и все пак се надявам приятелката ти да не чете тези редове :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Руснак" и "свалил на приемлива цена" - две взаимно изключващи се понятия. Само внимавай да не изревеш като отидеш да регистрираш в КАТ или този който после я купува от теб....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поредният ъпдейт по темата.

 

Утре ще се гледа тази кола

 

http://www.cars.bg/c578273

 

Руснака от Бургас вече е свалил Волво-то на приемлива цена

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11378056993420430&f1=details&slink=5o61uy

 

Засега това е положението с автомобилите, колеги. Ще видим, дали една от двете ще излезе добър екземпляр. :)

 

P.S. За V-70 то от София, приятелката ми орева света, че това е най-грозната кола, която някога е измислена.

Това настоящата или вече бившата? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...