Премини към съдържание

А сега на къде?


Препоръчано мнение

дали щяхме да сме по зле е се тая и тея са същите като тея преди тях, все сме си губещи докато избираме по-малкото загубените :icon_hmm:

 

Аз от кога разправям, че избирането на по-малкото зло не е решение...

Но в крайна сметка, както вика сомалийчето.. остана ми утехата, че Боко е аут

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 287
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

дали щяхме да сме по зле е се тая и тея са същите като тея преди тях, все сме си губещи докато избираме по-малкото загубените :icon_hmm:

Ми що избирате по малкото зло, избирайте като мен всичките ..:lol:

Ръката ми омаля докато сложа 43 кръстчета, :D ама поне да знаят, че всичките ги обичам ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Национализъм трябва момци!!!

Кръщавате си децата с английски имена, пишете на латиница, ми... не става така, се едно някой метиляв ингилизин шси кръсти детето Иван, ай сиктир, а медиите колко са за е#@не не е истина просто :icon_censored:

Не очаквам промяна в статуквото, дано се лъжа и с туй турско/комунистическо правителство :icon_crying:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро турски националсоциализам се е възцарил в парламента и държавата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошото е, че в България по-добре няма да става в рамките на нашето поколение и това на децата. Ако прогнозите за демографското развитие се окажат верни, след още едно поколение белите българи ще са малцинство, и тогава какво да се очаква? Свободно падане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А сега накъде!?Кредита на доверие и търпение към новите управляващи нещо много бързо се изчерпа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сега накъде!?Кредита на доверие и търпение към новите управляващи нещо много бързо се изчерпа!

 

...новите стари измамници......., всичко си има граници

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...новите стари измамници......., всичко си има граници

Затова на площада......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Упражнението е ясно. Българският народ избира правителство и на площада.

Пак сменяме правителство и пак на площада. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Упражнението е ясно. Българският народ избира правителство и на площада.

Пак сменяме правителство и пак на площада. :lol:

 

Така е, защото хората няма за кого да гласуват....все старите муцуни са наредени там, а по-голямата част от тези които гласуват, не гласуват ЗА някой, а ПРОТИВ някой... Докато не се промени конституцията, и да се избират личности, а не партии - промяна ЙОК. А думата политик е станала толкова мръсна, че повечето кадърни и можещи хора бягат на далече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конституцията е задължително да се промени. Трябва да има Велико народно събрание. Тази конституция си е чисто комунистическа :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конституцията е задължително да се промени. Трябва да има Велико народно събрание. Тази конституция си е чисто комунистическа :icon_censored:

Точно така мисля и аз, а и като гледам голяма част от протестиращите в София .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хора повтарят като мантра, че конституцията трябва да се промени.

Но не съм чул досега някой да каже какво трябва да се промени и защо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хора повтарят като мантра, че конституцията трябва да се промени.

Но не съм чул досега някой да каже какво трябва да се промени и защо...

 

Няма и да чуеш, хората просто искат да са срещу някой. Протест против този, протест против онзи, дори когато един протест се направи за нещо, за някаква цел. След 3 дни всеки е забравил за какво е там, едните продължават срещу монополите, другите тръгнали да викат Бойко върни се, трети пък просто опитват да се правят на безцелни водачи.

Сега нещата няма да са по различни, най-много да дойдат нови избори и ГЕРБ да си пробутат бюлетините и хората доволни да се върнат към мизерията и великите приказки за магистрали и инфраструктура.. които я издържали година, я не..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хора повтарят като мантра, че конституцията трябва да се промени.

Но не съм чул досега някой да каже какво трябва да се промени и защо...

Ех, че въпрос точно на място. И аз искам да допълня въпроса:

Като стана въпрос за промяна на конституцията, някой изобщо чел ли я е? За да знаем какво от нея искаме да се промени, би следвало да сме я чели, нали така? Ако не сме я чели, а пък все пак знаем какво от нея е за промяна, значи сме конформисти и слушаме тълпата... Не, че казвам, че конституцията ни е брилянтна и не бива да се пипа, но когато искаме промяната ѝ, трябва да знаем кое, как и защо...

И аз не съм я чел :)

И Библията не съм чел, и ако ще чета някое от двете, ще започна с Библията.

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че въпрос точно на място. И аз искам да допълня въпроса:

Като стана въпрос за промяна на конституцията, някой изобщо чел ли я е? За да знаем какво от нея искаме да се промени, би следвало да сме я чели, нали така? Ако не сме я чели, а пък все пак знаем какво от нея е за промяна, значи сме конформисти и слушаме тълпата... Не, че казвам, че конституцията ни е брилянтна и не бива да се пипа, но когато искаме промяната ѝ, трябва да знаем кое, как и защо...

И аз не съм я чел :)

И Библията не съм чел, и ако ще чета някое от двете, ще започна с Библията.

Не си спомням в кой клас точно (но беше в гимназията), имахме предмет "Конституция" (забравил съм точното име на предмета). Единственият учебник беше една книжка от 33 страници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече има още една алтернатива. На моста Видин - Калафат от българска страна няма нищо, което да спира хората или превозните средства! Със скорост от 120 км/ч за една минута преминавате моста и сте извън страната. Няма бариери, няма митничари, няма гранична полиция! До края на месеца за леките коли не се взема такса, а за пешеходци и велосипедисти ще е винаги безплатно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням в кой клас точно (но беше в гимназията), имахме предмет "Конституция" (забравил съм точното име на предмета). Единственият учебник беше една книжка от 33 страници.

 

Казваше се "Морал и право"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което хората искат да се промени в конституцията, и което повтарят както казвате е в България да се въведе мажоритарна избирателна система. Хората да гласуват за отделни личности, изявени и с качества, а не за партии. Не да гласуваш за партията на Един, а покрай него да влязат в парламента още 50 неизвестни индивида.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което хората искат да се промени в конституцията, и което повтарят както казвате е в България да се въведе мажоритарна избирателна система. Хората да гласуват за отделни личности, изявени и с качества, а не за партии. Не да гласуваш за партията на Един, а покрай него да влязат в парламента още 50 неизвестни индивида.

Всяка системи има плюсове и минуси.

Аз се питам от отдавна, дали ако се въведе мажоритарна система, в парламента може да си имаме фолк "звезда", например Азис, избран от феновете.

Те и сега се опитват да пробутват разни спортисти... те сигурно са свестни хора, но избирането им за НП е най-малкото неуместно по други причини.

Не че ми е много мила сегашната система, кусурите й са ясни, но е хубаво преди да се променя нещо, хубаво да се помисли. Защото ние българите обикновено мислим след това :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е в областта "витаенето в облаците", но ако зависеше от мен, щях да поставя детектор на лъжата на входа на Парламента. Отговаря депутата на въпросите:

- Днес по съвест ли ще гласувате?

- Днес ще защитите ли интереса на българските граждани?

- Днес ще лобирате ли за частни и/или партийни интереси?

 

При скъсване, лицето не се допуска в парламента и се излъчва по TV да се види кой е този продажник. При определен брой такива издънки за месеца(2-3), вън от чадъра...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е в областта "витаенето в облаците", но ако зависеше от мен, щях да поставя детектор на лъжата на входа на Парламента.

Тия са професионалисти (без значение от коя партия) и без проблем ще излъжат и детектора на лъжата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да чуеш, хората просто искат да са срещу някой. Протест против този, протест против онзи, дори когато един протест се направи за нещо, за някаква цел. След 3 дни всеки е забравил за какво е там, едните продължават срещу монополите, другите тръгнали да викат Бойко върни се, трети пък просто опитват да се правят на безцелни водачи.

Сега нещата няма да са по различни, най-много да дойдат нови избори и ГЕРБ да си пробутат бюлетините и хората доволни да се върнат към мизерията и великите приказки за магистрали и инфраструктура.. които я издържали година, я не..

А ти беше ли там за да знаеш кво точно искат ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти беше ли там за да знаеш кво точно искат ?

 

Интересно ми е къде е това там...

Ако говориш за протестите.. да, бях още на протестите за горивата. Вчера не бях, защото съм почти убеден, че всичко ще стихне като се завърне ББ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...