Премини към съдържание

А сега на къде?


Препоръчано мнение

Няма да се завърне! Врачките казаха, че следващият министър-председател ще е жена!

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 287
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Няма да се завърне! Врачките казаха, че следващият министър-председател ще е жена!

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: Абсолютно си прав. И аз забелязах, че ББ започна да се изпедерастява. Като начала, започна да говори на фалцет. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се завърне! Врачките казаха, че следващият министър-председател ще е жена!

 

 

 

Че те направо са познали тез врачки, то и сегашния е на Сергей Станишев жената ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е къде е това там...

Ако говориш за протестите.. да, бях още на протестите за горивата. Вчера не бях, защото съм почти убеден, че всичко ще стихне като се завърне ББ.

Е, сега поне ти е хубаво, като си избра областен управител от ДПС (Пловдив визирам). Дано просперираш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предишното правителство "падна" заради протести.

Сегешните протестите, след няма и месец Народно събрание,без новото правителство да е успяло да осъществи която и да е от обещаните реални/нереални политики - социални, финансови, административни и пр. /поради липса на технологично време за това/, говори само едно:

КРЕЩЯЩО ПРОТИВОРЕЧИЕ МЕЖДУ ОБЩЕСТВОТО И ЕЛИТА /ако така съвсем условно можем да наречем държавното ръководство и ръководството на едрия бизнес/.

 

Понеже управлението все още не е показало какво може или какво не може, изводът е само един - обществото не понася лицата от така наречения елит. Независимо дали има консервативни идеи, либерални, леви или десни. То, при нас отдавна е известно, че тези понятия са неприложими, защото идеите са така размити, че не знаеш кой какъв е в политиката и към какво се стреми. Освен очевадното лично облагодетелстване.

Затова и "народа" се лута - дай глас за този, дай глас за следващия. Защото е отвратен от предишния. А се все от едно котило и все еднакви.

 

Ето затова смятам, че няма да се оправим /скоро, в обозримо или в някакво бъдеще/.

Защото проблемът е в мисленето на целия ЕЛИТ. Проблемите ще започнат да се оправят с времето /и държавата ни ще тръгне леко нагоре/, САМО АКО СЕ ПОДМЕНИ.

Но като няма с кои други принципни, безкористни или добронамерени лица да заменим елита, проблемът си остава ЗАВИНАГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега поне ти е хубаво, като си избра областен управител от ДПС (Пловдив визирам). Дано просперираш!

 

Все тая как ще се казва куклата, като кукловода си е същия. Само не разбрах как разбра, че ми е хубаво?

От дълго време работя за чужденци и всичко си зависи изцяло на мен, та ако ще областния управител да е от Атака, не ме засяга. Другото което е, не сядам да съдя някого, преди да е дал конкретна причина за това.

Но ако ти кажеш, че ще просперираш като се върне ГЕРБ, ще дойда да протестирам, за да ти помогна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Понеже управлението все още не е показало какво може или какво не може, изводът е само един - обществото не понася лицата от така наречения елит.

Не подценявай така обществото, ;) то много добре знае какво може това управление, а още по добре знае и какво не може, та нали преди ББ сме им сърбали попарата и на тези ..:)

Не могат да заблудят обществото с премиер, който не знае имената на министрите си и ги бърка, а Сергейчо отстрани като ехо повтаря верните имена ..:D Само малко ровене из интернет и ти става ясно, че всичкото министър е от обкръжението Станишеви , та да могат, да могат, колко да могат ..:)

Те ако можеха, щяха да го направят още преди Бойко ..

За това не ги иска обществото и иска промени в конституцията и най вече в избирателната система, за да могат да се появат и нови хора, дето не сме ги виждали какво могат ..

Тези вече си ги знаем, че могат единствено да реват колко зле са управлявали тези преди тях ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все тая как ще се казва куклата, като кукловода си е същия. Само не разбрах как разбра, че ми е хубаво?

От дълго време работя за чужденци и всичко си зависи изцяло на мен, та ако ще областния управител да е от Атака, не ме засяга. Другото което е, не сядам да съдя някого, преди да е дал конкретна причина за това.

Но ако ти кажеш, че ще просперираш като се върне ГЕРБ, ще дойда да протестирам, за да ти помогна.

Ти си знаеш, щом си преценил, че не те засяга... На мен обаче ми пука - и за Пловдив, и за Благоевград. Без значение, че не живея там, без значение за кого работя - България е - не ми е хубаво като се раздава на турци.

Борба и протести трябват, който и да е на власт - не трябва да оставяме нещата да НЕ ВЪРВЯТ :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш, щом си преценил, че не те засяга... На мен обаче ми пука - и за Пловдив, и за Благоевград. Без значение, че не живея там, без значение за кого работя - България е - не ми е хубаво като се раздава на турци.

Борба и протести трябват, който и да е на власт - не трябва да оставяме нещата да НЕ ВЪРВЯТ :yes3:

 

Съгласен съм, че не трябва да оставяме нещата да не вървят, дори преди години като по БНТ новините бяха на турски не го проумявах... просто спрях да гледам програмата. След това живота стана суров по северозапада по селата българите заживяха с циганите без да се делят и се оказа, че измежду тях има доста стойностни хора. Сега работя и с турци, араби, китайци, французи, германци.. и смело твърдя, че от турчин до турчин има коренна разлика.

 

Трябва протести с ясни искания, който да карат хората в парламента да работят, до сега такова нещо нямаше - всичко беше хубаво само в началото. Както казах по-горе след няколко дни половината не знаят за какво са на протеста.. в началото ходех снимах снимки.. а-у, после спрях да нося апарата и да снимам.. последните пъти просто се чудех за какво съм там.. За какво беше всичкото бутане? На изборите пак да са същите.. и толкова нередности и пак никой не наказан. Ето за това сега си пестя времето, вместо да вися да работя по нощите, бих протестирал, за да се накажат политиците злоупотребяващи с властта си, тези които сключваха скапани сделки, за да грабят народа. Но няма да ходя да протестирам, за да сменям пионки.. от това няма полза.

 

Ето заглавие от преди няколко минути: "ГЕРБ иска нови избори по нов изборен кодекс и призова за оставка на Орешарски". Не искам да съм част от хората подпомогнали това. Ако ще се боря, то ще е горе да се работи, а не само да си играем на избори..

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега поне ти е хубаво, като си избра областен управител от ДПС (Пловдив визирам). Дано просперираш!

Моите уважения, но как стигна до извода че Виктор или който и да е от Пловдив си е избрал

областния управител?

А може би ти също участва в избора на твоя независимо къде, в СФ или Шумен!

Нека малко да мислим преди да пишем щуротии, какво ще кажеш?

Уважавам мнението ти, но издишаш! :rulez:

Дано просперираш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остави го, Искрене, няма да те разбере.

 

Много злоба се натрупа в хората. И като се комбинира с комплекси - това е резултата. Да са живи и здрави /но без уважение/.

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека успокоим малко темата.

Милиони българи са дали гласовете си на изборите, тогава са посели това, което се жъне сега, както бе и с миналото правителство. Не мисля, че моят глас или 4-5 гласа от моето семейство са по важни от милионите гласували. Единственото което мога да направя е да се боря да съм независим от избора на останалите, докато не дойде време изборите и идеите ни да съвпаднат. За момента такива идеи не виждам, затова си се отдавам на моите грижи и проблеми. Мисля, че доста колеги постъпват по същия начин.

Смешно е да съдим останалите, че са различни, затова нека поне тук запазим малко спокойствие и уважение към останалите :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остави го, Искрене, няма да те разбере.

 

Много злоба се натрупа в хората. И като се комбинира с комплекси - това е резултата. Да са живи и здрави /но без уважение/.

Това със злобата е много успешен сценарий на всички управляващи. Настройвайки отделни части от обществото едни срещу други (работници срещу интелигенция, българи срещу турци, лекари срещу учители и т.н.), управляваната маса става по-лесна за манипулация. Енергията на обществото се насочва в друга посока, различна от правилната (например защо всяка година живеем все по-зле, защо не спира злоупотребата с нашите пари, защо контрабандата расте и т.н.). Съществуването на ДПС, Атака, РЗС и пр., пък разделя обществената енергия на воюващи един с друг потоци, което допълнително намалява интензивността на въпросната обществена енергия. Те и затова са създадени, това им е основната функция. Да не се връщам много назад, но лицето ББ преди година и нещо нагло попита: а къде бяха лекарите, когато се даваха парите за Белене (или Цанков Камък), все едно, че работата им е да са ревизори, а не да лекуват хората. Когато се повишиха здравните осигуровки от 6 на 8% всички "журналисти" говореха, че увеличението е с 2%. НЕ, увеличението беше с 33.3%, колкото са 2 процентни пункта. Оправданието беше, че хората не си плащат здравните осигуровки, затова се повишава процентът на тези, които си плащат :icon_doh: . А аз разсъждавам така: моето задължение е да си плащам осигуровките, задължение на лекарите е да лекуват, за което получават заплата, а задължение на правителството, чиято глава е премиерът е, да следи и да осигури всички да си изпълняват задълженията. Затова всички ние им плащаме. И резултатът какъв е? Аз и такива като нас си спазваме задълженията, лекарите- също, а правителството- НЕ. И на всичкото отгоре пак ние сме му виновни. Това е само един дребен пример.

Преди години дерегистрираха сума ти фирми от ДДС, с което увеличиха % на сивата икономика с единственият мотив, че видите ли данъчните нямали капацитет да си вършат работата, т.е. да следят документооборота, т.е., защото са некадърни на разбираем език :icon_doh:. При по-предишно правителство започнаха да обучават общински служители на езици с НАШИТЕ пари, очевидно, защото не са инвестирали в себе си да учат езици преди време. А те бягаха като ученици от урок... Питам: толкова ли е трудно да се каже след 1 година трябва да покриваш еди какъв си минимум по един западен, или източен език, иначе чао. И кой ще възстанови средствата на нашите родители и нашите усилия, които сме се напънали да поучим език?!? Колко млади хора с образование и с език стоят безработни??? Но пък за 300 BGN кой ли ще им иде, но това е друга тема.

Хайде да свършвам, че май ме хвана логореята.

 

Идеята ми е: не бива да позволяваме някакви псевдо социални инженери да ни делят на различни по пол, раса, религия, сексуална ориентация, предпочитани питиета :) и пр., защото ставаме по-слаби и по-наведени.

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите уважения, но как стигна до извода че Виктор или който и да е от Пловдив си е избрал

областния управител?

А може би ти също участва в избора на твоя независимо къде, в СФ или Шумен!

Нека малко да мислим преди да пишем щуротии, какво ще кажеш?

Уважавам мнението ти, но издишаш! :rulez:

Дано просперираш!

Стигнах до този извод, тъй като останах с впечатление, че е гласувал за БСП (заради изказванията му срещу ГЕРБ, да ме извинява ако греша - от последвалите му постове май излиза, че не е гласувал?!), а всеки от вас, гласувал за БСП, индиректно е избрал съответния областен управител (турчин, в случая). Защото тези, които избрахте, са го издигнали, нали. (издишване)

Колкото до мен - разбира се, че участвах.. отделен е въпроса, че не спечелиха тези, за които съм гласувал.

Peter G, също като един от върлите противици на ГЕРБ, сигурно е доволен от случилото се напоследък. С уважение, Peter!

Дано България и всички просперираме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, не исках да гласувам, защото не подкрепям практиката "гласуване за по малкото зло" или "гласувам против някой". Иначе ненавиждам ГЕРБ, заради това, че през 4-те си години смачкаха тотално по-малко населените места и по-конкретно северозапада.

Някак си недопустимо ми се вижда да забавят там социалните, който са основните пари на някои семейства с по 20 дни, а през това време Миро да си върти мръсните поръчки. И защо не разследваха тройната коалиция, защо отново няма виновни.. Ако сегашните глупаци съумеят да осъдят Миро, Цецо.. Боко, биха ми се издигнали в очите. Но и те са същата сган, а гарван на гарван око не вади..

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Peter G, също като един от върлите противици на ГЕРБ, сигурно е доволен от случилото се напоследък. С уважение, Peter!

Дано България и всички просперираме!

 

Не, не, не - докато сме разделени на герберасти, червени боклуци, еничари и докато скандираме "Вън" и "Оставка"/без да знаем кого гоним и защо/, никога няма да се оправим.

 

Да, аз гласувах за БСП, защото това беше единствения начин да бъде спрян ББ.

 

Хмм, според твоята теория, индиректно си виновен за всички беди, които ГЕРБ причини на България.

 

 

===================================================================

Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света:

- Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето.

- Тате, тате, ама то бил много хубав този свят.

- Ами хубав е...

- Тогава защо стоим в тази смрадлив дърт гъз?

- Ех, какво да се прави - родина сине ...

===================================================================

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, не - докато сме разделени на герберасти, червени боклуци, еничари и докато скандираме "Вън" и "Оставка"/без да знаем кого гоним и защо/, никога няма да се оправим.

 

Да, аз гласувах за БСП, защото това беше единствения начин да бъде спрян ББ.

 

Хмм, според твоята теория, индиректно си виновен за всички беди, които ГЕРБ причини на България.

Да, съгласен съм, че също имам вина за всички беди, които ГЕРБ са причинили. Но не съжалявам, че съм гласувал за тях. Ти, наблюдавайки случващото се, би ли подкрепил БСП и турците отново? Да речем при евентуални предсрочни избори сега?

 

Жалко обаче, че няма как да сравним точно - ако можеше като при игрите да save-нем през 2009-та, след това да изкараме до 2013-та начело с ГЕРБ, после да load-нем и да изкараме до 2013-та начело с Гнойната коалиция. Мисля си, че от 2-та save-ва всички щяхме да изберем 1-вия (по-малкото зло). Но няма как да знаем със сигурност.

 

Иначе и аз разочарован, че, както каза TASSO, нямаше "виновни" от 2005-2009 управлението... Искам да има осъдени и от последното правителство, при доказване на вина, но не знам това кога можем да го чакаме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, аз гласувах за БСП, защото това беше единствения начин да бъде спрян ББ.

 

Хмм, според твоята теория, индиректно си виновен за всички беди, които ГЕРБ причини на България.

 

 

Ай ,ай.........а какво направиха комунистите ,заедно с турците и царя преди това? Пак същото ,а още преди това - пак същото,а още по преди това, отново същото, само че тогава народа излезе на улицата ,правеха се барикади,долара стигна до небесата и т.н. ........сега ще стане същото ,то вече почна........

Само да поясня, че моя глас не съм го давал от...........1997 година и сега пак няма да го дам, просто не виждам за кого........

С уважения към всички колеги тук,независимо от цвета.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още едно интересно клипче за феновете

http://bnt.bg/bg/news/view/103231/ima_li_plateni_agitki_razsledvane_na_bnt

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали никой не си мисли, че предложените до сега хора от рода калинки, като Пеевски, Иванов и още двама, за чийто имена не се сещам, са плод на грешка?!

Политици като Станишев и Местан с 20+ години в политиката не правят такива "грешки" току така. Още първата издънка с номинирания за министър на министерството за инвестиционно проектиране, показа че някой тества обществото. Медиите реагираха светкавично и Орешарски се коригира. Може да приемем за грешка тази номинация. Когато обаче промениха закона за специалните служби ми светна лампичката, но си помислих, че тия си взеха поука и коригираха закона, за да може шефа на ДАНС да е някоя обществена личност с високо обществено доверие. Назначаването на Пеевски обаче окончателно ми стабилизира мнението, че това правителство с нищо не е по-добро от предишното. Дори напротив! Ако въпросната Калина ... бе наследена в съответната структура от правителството на ГЕРБ и бе издигната на висок пост, въпреки липсата на стаж и капацитет, то Пеевски бе спуснат с парашут като марсоход. Пак от инсектите, но доста едър за да го наречем калинка. По-скоро прилича на торен бръмбър. На народа вече му писна да го правят на стадо и излезе на улицата, за да покаже, че много добре разгадава стъпките на правителството. Това вече не може да се класифицира като грешка. Това си е чиста проба наглост, целяща да се получи това което се получава. Каква е целта ще разберем скоро.

И срещу Бойко е имало митинги и стачки, но никога в Брюксел не е бил посрещан от демонстранти с викове оставка. Никога в други държави българи не се протестирали срещу правителството. Склонен съм да се доверя на усета на народа, от колкото да вярвам на глупостите на Станишев и Местан. Умишлено не споменавам Сидеров, защото при него нещата са за освидетелстване и излизат извън рамките на благоприличието.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

А сега на къде? натам : http://www.youtube.com/watch?v=205y0UVkK9s

Ако има кой да чуе !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...