Премини към съдържание

+ Още един диамант в форума


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. От днес съм собственик на един много дълго търсен диамант. Колата е 1997 с V6 двигател. От както му броих парите, това беше в 16:00 часа следобяд, до сега не съм слизал от него. С чиста съвест си признавам, че му изпразних резервоара. Пускам една снимка, а от утре ще почна с питанията, ако не намеря това което ми трябва с търсачката. 335901_447530438593150_1570187351_o.jpg П.п. Не знам как да намяля размера на изображението ако е прекалено голям за правилата на форума да ме извините.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, красавец е :) Надявам се да покажеш и снимка отзад, защото това антикрило ми хвана окото. Пожелавам ти много радост с новата машина :mitsu-smiley: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е колега. Честито! Стават вече 5 Галанта в гр.Търговище. Твоя е същия цвят като моя. Колега трябва да направим една мини среща на клуба :icon_thumbup:

Редактирано от srusev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, :) много безаварийни километри и само хубави емоции с :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малииии :icon_thumbup: Много лачен :mitsu-smiley: Много да му се радваш и два пъти повече да те слуша машинчето :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,

 

Много лачен :icon_thumbup:

 

Джантата 18-ка ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за топлите пожелания. Относно спойлера , съвсем нормален си е. Вкарах велосипеда в багажника и затова така изглежда. Относно джантите ми не са 18 а 19 :icon_doh: . И тука е и дилемата. Никак не ми харесва тази гума 215/35 отпред. То реално няма гума. Ако изпусне леко и не я осетя край. Че са и за смяна и цените на новите за 2 бр. са колкото половината кола. Е има и разни Чайна опции ама от горчив опит не ми се занимава с евтино производство. Мисля да слизам на 17'' .

 

Относно колата. След 1 ден каране установих следното. Повдигачите леко обаждат и мотора леко притриса на моменти. Предполагам трябва да се ориентирам към смяна на свещи като заначало. Особенно редицата под колектора. 80% си залагам главата че не са сменяни доста отдавна. Другия проблем които установих след четене във форума е счупена гривна на ABS. Рита ми педала като намалям с малка скорост. Други забележки нямам. Остава само да проверя разхода. Сложи ли са му някакво cheap made изпълнение на спортен филтър. Мисля да си върна оригиналния.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смени ли маслото в двигателя? Ако не си, смени си го и компенсаторите (най-вероятно) няма да се обаждат :icon_dance: Карането на дълъг път им се отразява добре.

 

Джантите наистина са готини, ама пък 19-ки. Много бре :icon_doh: . Идеята към 17-ки е добра. Аз свалих 17-ките и сложих 15-ки :icon_blush:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за масло в момента видях че има с намаление Castrol GTX 10-40 A3/B4. Дали ще му хареса на шестака :icon_hmm:

Редактирано от Flexos
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземеш ли Галант, значи робуваш на визията на колата си. Недей слиза от голяма джанта :icon_thumbup: аз лятото съм на 17", зимата на 15" (държа на нови зимни гуми, ама за 17 цола си е дебела цифрата там) :mitsu-smiley: АЙде безаварийни милиони километри и от мен!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко снимки:

 

http://media.snimka.bg/s1/0664/027571666.jpg?r=0

 

http://media.snimka.bg/s1/0664/027571702.jpg?r=0

 

http://media.snimka.bg/s1/0664/027571648.jpg?r=0

 

http://media.snimka.bg/s1/0664/027571755.jpg?r=0

 

 

След огледа отдолу виждам че е с червени пружини отпред и отзад. Не знам колко спортни са освен че колата е снижена, но със сигурност не са твърди. Имам странното усещане че някой си е направил домашен тунинг. Два от амортисиорите са леш другите са напът. Не знам какво да направя. Да си взема 4 бр. нови амортисиори или направи да си потърся coilover. Цената е доста стресираща за нов сет цък . Очаквам вашите мнения. Има още едно нещо което го искам със сигурност. Това е оптитронно табло. Ако на някой му се намира да се обажда .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А таблото има ли кой да ти го преправи,за да можеш да го ползваш? Червените пружини са хубави,ама не и за нашите дупки,ако ще я караш само в Холандия,си смени само амортисьорите,ама ако ще е по прекрасните Търговшки трапове,по-добре се замисли за нормално окачване и за джанти 15-ки,максимум 16-ки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

А таблото има ли кой да ти го преправи,за да можеш да го ползваш? Червените пружини са хубави,ама не и за нашите дупки,ако ще я караш само в Холандия,си смени само амортисьорите,ама ако ще е по прекрасните Търговшки трапове,по-добре се замисли за нормално окачване и за джанти 15-ки,максимум 16-ки.

 

 

За таблото мисля че се сещам за една тема в друг форум където е обяснена схемата с пиновете. Относно пружините дертове няма. Нямам намерение да стъпвам по нашите родни пътища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, Галантерията е много добра!

Пожелавам ти само безаварийно да караш и единствено весели мигове със самолета!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/plane.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. От днес съм собственик на един много дълго търсен диамант. Колата е 1997 с V6 двигател. От както му броих парите, това беше в 16:00 часа следобяд, до сега не съм слизал от него. С чиста съвест си признавам, че му изпразних резервоара. Пускам една снимка, а от утре ще почна с питанията, ако не намеря това което ми трябва с търсачката. 335901_447530438593150_1570187351_o.jpg П.п. Не знам как да намяля размера на изображението ако е прекалено голям за правилата на форума да ме извините.

 

УууууХаааа ,много арна изглежда,със здраве да си я караш колата,дълго и безаварийно!

 

 

 

п.п джантите стоят страхотно-не ги махай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

УууууХаааа ,много арна изглежда,със здраве да си я караш колата,дълго и безаварийно!

 

 

 

п.п джантите стоят страхотно-не ги махай

 

Наложи се да ги махна. Просто нямаше как. Заден десен калник е имал удар. Явно е не добре изпънат и от вътрешната страна е останало нещо недоизпънато. И за да сложат 19-ките с които го купих са променили геметрията( наклона на задните колела или по скоро само на едното. Нещо такова / \ се е получило най вече с дяснато. И като вляза в дупка и колата отскача настрани. Мислех си че е от амортисиорите ама не е понеже ги смених. Смених и биалетките отзад + тампоните на стабилизатора и пак го прави тоя номер с изместването. И обичам да карам а с 19 ките повече трябва да се пазят от колкото да газиш педала. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наложи се да ги махна. Просто нямаше как. Заден десен калник е имал удар. Явно е не добре изпънат и от вътрешната страна е останало нещо недоизпънато. И за да сложат 19-ките с които го купих са променили геметрията( наклона на задните колела или по скоро само на едното. Нещо такова / \ се е получило най вече с дяснато. И като вляза в дупка и колата отскача настрани. Мислех си че е от амортисиорите ама не е понеже ги смених. Смених и биалетките отзад + тампоните на стабилизатора и пак го прави тоя номер с изместването. И обичам да карам а с 19 ките повече трябва да се пазят от колкото да газиш педала. :plane:

Кривината в окачването и промяната в геометрията идват от по-ниското окачване. Сложи си нормални пружини и амортисьори и геометрията сама ще си дойде в нормите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...