Премини към съдържание

За цените на горивата


Препоръчано мнение

Подкрепям те напълно Атила,ББ трябва да си ходи вече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Който и да е след него няма да се оправим в близко бъдеще. Просто в България няма истински политици, които ги е грижа за хората. Всичкото е с цел облагодетелстване и далавери и за в бъдеще ще е така. Този проблем се задълбочава и от избирателната система. Аз виждам България да се пооправи поне след 15-20 години, ако се направят някакви промени. Тогава ще теглим и от последствията от демографския проблем, но това отива вече към съвсем друга тема.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който и да е след него няма да се оправим в близко бъдеще. Просто в България няма истински политици, които ги е грижа за хората. Всичкото е с цел облагодетелстване и далавери и за в бъдеще ще е така. Този проблем се задълбочава и от избирателната система. Аз виждам България да се пооправи поне след 15-20 години, ако се направят някакви промени. Тогава ще теглим и от последствията от демографския проблем, но това отива вече към съвсем друга тема.

 

Стига да има България след 15-20 години, защото от година - година и половина на сам положението става все по криво. Още 6-7 годинки и Бойко ще сътрие всичко, ще станем просто магистрала за европейците..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си представям понятието България след 15-20 години малко по-различно, но не му е тук мястото да го обсъждаме. Но за това няма да е виновен само бат Бойко. Колкото за пътищата и магистралите е крайно време да се построят. Въпроса е че покрай тях останалите пътища не се поддържат. Станали са по цялата си дължина на вълни с кратери по тях. Не съм видял тук в района да са реконструирали или правили скоро сериозен ремонт на някой път. А за цените на горивата - като искаме да сме в Европа такива ще са ни и цените. Може да има някакви леки намаления надолу, ако се либерализира пазара, но "проблема" е решен с данъчните складове. И аз съм на мнение, че за цените на горивата не трябва да се стачкува. Трябва да се стачкува за законодателни и избирателни промени, намалящи привилегиите на депутатите, партиите и т.н. и за повишаване на стандарта на живот в краткосрочен план по някакъв начин.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига да има България след 15-20 години, защото от година - година и половина на сам положението става все по криво. Още 6-7 годинки и Бойко ще сътрие всичко, ще станем просто магистрала за европейците..

 

 

Кви 6-7 годинки бре, ти полуде ли нещо, кой ще го търпи толкова тоя боклук. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си представям понятието България след 15-20 години малко по-различно, но не му е тук мястото да го обсъждаме. Но за това няма да е виновен само бат Бойко. Колкото за пътищата и магистралите е крайно време да се построят. Въпроса е че покрай тях останалите пътища не се поддържат. Станали са по цялата си дължина на вълни с кратери по тях. Не съм видял тук в района да са реконструирали или правили скоро сериозен ремонт на някой път. А за цените на горивата - като искаме да сме в Европа такива ще са ни и цените. Може да има някакви леки намаления надолу, ако се либерализира пазара, но "проблема" е решен с данъчните складове. И аз съм на мнение, че за цените на горивата не трябва да се стачкува. Трябва да се стачкува за законодателни и избирателни промени, намалящи привилегиите на депутатите, партиите и т.н. и за повишаване на стандарта на живот в краткосрочен план по някакъв начин.

Напълно съгласен само с една забележка, не навсякъде е така с пътищата .. и аз пътувам много по северна Бг и има места по над 100 км направени и то наистина прекрасно .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай да минат няколко години и да почнат да се отварят кратерите (големите имам предвид) и да почнат пропаданията по реконструираните пътища. То веднага няма да си проличат далаверите от евтиното и бързо строителство с некачествен материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай да минат няколко години и да почнат да се отварят кратерите (големите имам предвид) и да почнат пропаданията по реконструираните пътища. То веднага няма да си проличат далаверите от евтиното и бързо строителство с некачествен материал.

"Поживем, увидем "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кви 6-7 годинки бре, ти полуде ли нещо, кой ще го търпи толкова тоя боклук. :mad:

Ти недей, щото матр'Яла слаб..... Ще се юрне да гласува за Кунева, тя пък ще се коалира ако не с него, то с тройката и....... Ей ти още един мандат....

 

Владимиров, за Канзас сити не реви, подбалканската я направиха много добре, далеч по-добре е от АМ Тракия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там скоро не съм минавал (последно още се правеше). Може и да не са си оставили ръцете. Ама има второкласни и третокласни пътища, където са с нов асфалт и кратери и пропадания колкото цялото платно. А другия път през Стара Загора до към Чирпан някъде е станал още повече на вълни, ремонт не е виждал, уж е първокласен. А голяма част от акциза върху горивата и винетките уж трябва да отиват за републиканската пътна мрежа...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък ремонтираха вторкласни и третокласни? Аз не съм виждал скоро такива ремонти.... А не се оплаквай за Канзас сити, щото ще влезе някой колега от РезерватО и ще те набие! При вас си е баш добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/64917_336257709760378_190311954354955_999396_1381552009_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/419077_335513689834780_190311954354955_997692_1747940181_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428681_337970039589145_190311954354955_1003550_1538968611_n.jpg

 

СТАНИ, СТАНИ ПРОСЯКО ТИ БАЛКАНСКИ,

ОТ СЪН ДЪЛБОК СЕ СЪБУДИ.

И СРЕЩУ ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ОЛИГАРСИ

ЮМРУКА СИ ВДИГНИ.

ОКОВИТЕ Е ВРЕМЕ ДА СВАЛИ МЕ,

ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОСВОБОДИМЕ!

17.03.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак имало картел :link: и сега какво...вероятно нищо...

 

{style_images_url}/offtop.gif
Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак имало картел :link: и сега какво...вероятно нищо...

 

 

Ми да ти кажа кво ще стане...

Ще докажат картел...

Държавата ще ги глоби по 200 - 500 000 лева...

Компаниите ще вдигнат още цените, защото трябва да избият глобите...

Ний ще платим и глобите...

Те ще си раздадат бонуси...

 

Е, това е....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ще ви разкажа една приказка:

Имало едно време един велик народ.Преди много,много лета,той властвал над три морета.До годината в която над него надвиснал мрачен византийски облак,който го засенчил 167г.След това облакът бил прогонен,за някакви си 211г.За да се настани на негово място огромен тъмен гръмотевичен отомански облак,който задушил този бивш велик народ и го превърнал в робска рая.Така мрака тегнал 482 дълги лета,в продължение на които,този народ,се изродил до предателско-робска-безволева паплач.Благодарение на интереса на великите сили,в частност на Русия,този мрачен облак бил отблъснат,за да се намести на негово място,руският суров северен вятър.Малко слънце което изгряло след отминаването на северните ветрове,не могло да стопли българските бивши героични души.Понеже Слънцето се оцветило в червено през лето 1944-то,с което изгорило и последният,достоен да се нарече велик син на майка България!Няма да влизам в допълнителна хронология,за да ви припомням кога Слънцето пак изгря над страната ни.Спомнете си всичко това,този гнет над България и българите!!!Сега ще ви обясня и за науката наречена "генетиката".Как с гените предавани от родителите ни,а те получили ги от техните,ние сме се от части онази по-горе спомената "предателско-робска-безволева паплач",та аджеба,питам ви ВАС,ВИЕ,които четете:Как мислите ще се оправим сега,в това отново тежко време за българският народ.Знаете ли как?Аз ще ви отговоря как?НИКАК,НИКОГА и ако нямаше в историята ни такива ВЕЛИКИ БЪЛГАРИ,като Левски,Ботев,Караджата,Хаджи Димитър,кап.Петко войвода и всички геройски загинали за майка България,щеше да ме срам да се нарека българин.Тежко ми е,но това е самата истина за мен,тяне ангажира никой.Ако някой се почувства засегнат,нека се обърне и види около него кой стои,не вижда ли онази "паплач"....която търпи всичко безропотно....да ТЯ е!

Дано не се окажа лош пророк и някой ден за България и великият и народ изгрее онова истинско слънце,което дава живот на живите организми и което ще стопли душите и сърцата ни.За епилог ще си позволя,със срам в душата да цитирам великана на българската нация В.Левски: "Всичко се състои в нашите задружни сили! "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Новите цени на горивата. :D

 

http://www.picvalley.net/u/2342/181119521117896429491334177803sYWmc42Q3acDQQq51KFU.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цъ, от времето на "Калин - орела".....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се учих на времето на Моско си спомням бензина А92 на 75 стотинки, ако не ме лъже паметта е било около 98година :rolleyes:

Сега да беше така, нямаше да слизам от :plane: ама не е :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Изгледах го цялото, накара ме да се замисля за пореден път... :icon_hmm:

Клипчето е направено с много нюх и засяга повечето важни наболели теми... Аз май съм от песимистите (на края на филма са засегнати)... или поне приемам средното положение. Наистина смятам че апогеят на икономиката отдавна премина и следва... гибел :ban1:

Но, да не бъдем черногледи, докато слъчице грее :sun: , главата е на раменете и пищова е в кобура, ще се оправим, пък :mitsu-smiley: ще ги пригодим на вода (топла) да вървят... или в краен случай ще си купим по едно колеленце :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го лекарството срещу цените на горивата - Бъги Ролинг!

 

http://www.youtube.com/watch?v=NXWK8FE5kuw

 

Само дето има няколко неудобства:

Спирачния път не е от най-добрите, управлението също не е много прецизно :lol:

Освен тва по нашите пътища много ще друса, а и не е за дебели хора :lol:

Иначе, бих си взел такова...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...