Премини към съдържание

Молба за съвет


Stefan Naydenov

Препоръчано мнение

Колега, "удари" едно рамо и сподели къде мога и аз за 20 лв да си поизправя малко дисковете :)

В село Доброславци, Делчо се казва момчето .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 173
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, тази кола с новия автомат ли е?

http://www.cars.bg/u249714

Моторът е GDI... Газова изобщо ли не трябва да се споменава? Какво му е толкова специфичното на този мотор?

 

На път ми е към тази, която съм харесал, та реших все пак да ида да я погледна..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази кола с новия автомат ли е?

http://www.cars.bg/u249714

Моторът е GDI... Газова изобщо ли не трябва да се споменава? Какво му е толкова специфичното на този мотор?

 

На път ми е към тази, която съм харесал, та реших все пак да ида да я погледна..

 

 

101 Мнения за тази тема !!! Написани хиляди страници за Галант и накрая на път ти е тази .

 

Газ и ГДИ е немислимо а камо ли да сложиш ... Извинявай какво искаш да купуваш ???

 

Това ли ?: или кола за една месечна евр. заплата

 

http://suchen.mobile...e&pageNumber=60

 

 

п.с. Мятай се на тази която ти е на сърцето , която и да купиш пак ще влизаш сервиз.В тази ценова категория която се целиш, не мисли и за перфектен Галант :good: но не се притеснявай ,сега авточасти имаме много и то почти без пари. :yes3:

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Моторът е GDI... Газова изобщо ли не трябва да се споменава? Какво му е толкова специфичното на този мотор?

 

ГДИ мотора е с директно впръскване, т.е. дюзите пръскат директно в цилиндъра вместо във всмукателния колектор, подобно на дизел комон рейл, поради което газ не можеш да сложиш или ако се изхитриш да сложиш, след това на бензин умира тотално. Освен това си силно ограничен от към специалисти по този мотор - не са много в Бг. Това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

101 Мнения за тази тема !!! Написани хиляди страници за Галант и накрая на път ти е тази .

 

Газ и ГДИ е немислимо а камо ли да сложиш ... Извинявай какво искаш да купуваш ???

 

Това ли ?: или кола за една месечна евр. заплата

 

http://suchen.mobile...e&pageNumber=60

 

 

п.с. Мятай се на тази която ти е на сърцето , която и да купиш пак ще влизаш сервиз.В тази ценова категория която се целиш, не мисли и за перфектен Галант :good: но не се притеснявай ,сега авточасти имаме много и то почти без пари. :yes3:

Стефане, Алекс ти го каза...

Ти май не си зорлия за кола.

За да оцениш един Галант, какъвто и да е, трябва да го покараш известно време и преди това да си карал други марки.

А за 3-5 000 лв. нова кола, особено Галант не може никой да купи.

Решавай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, Алекс ти го каза...

Ти май не си зорлия за кола.

За да оцениш един Галант, какъвто и да е, трябва да го покараш известно време и преди това да си карал други марки.

А за 3-5 000 лв. нова кола, особено Галант не може никой да купи.

Решавай!

Чак да съм зорлия, не съм. Искам да огледам каквото има наоколо, това е. Много се двоумях за Галант от самото начало, но и доста голямо разубеждаване падна от всички около мен. То даже още не е престанало... Виждам, че почвам да изнервям някои от вас, но нали за това е тоя форум, или не?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, ако си карал колата и не ти е харесала, ако няма тръпката под диафрагмата като го гледаш отвън (това важи и за всяка друга кола, която можеш да купиш към момента), най-добре не купувай.

Когато купих моя галант бях сядал в два плевенски "аванса", черни, лачени, с всички екстри. Вътрешният ми глас каза "браво, моето момче, най-сетне откри търсения модел". Понеже нямах 13 000 лв (тогава бяха по толкова, ма и сега ги нямам де) си рекох "ще търся модели 97-98 г. До този момент нямах шанс да карам такава кола, нито да ме повозят. Единствено седях вътре и бръмчах малко на място. Отидох ***** си лелина да се сдобия с галант и взех от Германия единствения, който намерих с V6 двигателя и се включих в цената дет се вика с последния влак. До ден днешен този автомобил ме радва много. Удобен ми е, достатъчно мощен ми е, харесва ми чувството да го управлявам ... и дори от време на време поглеждам през прозореца от работа да го зърна. Спрял съм го под моя прозорец точно.

Имало е моменти когато съм му се ядосвал, но само когато трябва да дам определена парична сума за него, а я нямам. Бих казал че ядът е бил 80% за факта че нямам парите и 20% на колата (която не ми е виновна всъщност).

С 4000 лева мисля че си на долния праг да вземеш запазена кола. Ще имаш разходи по нея, но ще има такива за всяка една друга, която вземеш. Наистина за всяка друга. Включително ауди, бмв и мерцедес. Мани ги `ората, дето викат че няма друга кола, освен МВ. Има и тя се казва ЛЕКСУС GS :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: , но засега ще я гледаме на картинки. Ако вземеш една от тия три марки, те първа ще почне голямото даване на пари, защото като се счупи, трябва да знаеш че наистина се е счупило и боли.

Не знам за кой път го казвам - галантът е подценена на пазара кола. Хората я избягват защото:

1. е японка = скъпи части

2. прекалено мощна = висок разход и висок данък

3. не е на 5-6 години и не струва 3-4 хил. лева. Еми не струва, нова е била към 30 000 долара.

Тук ще има какво да се смени, но знай че колата е направена много добре и смениш ли нещо с хубава част и кадърен монтаж, забравяш. Повтарям - забравяш.

И не се сърди на момчетата. И аз искам сега да си купувах галант, защото моя го взех за над 2 пъти повече. Не съжалявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак да съм зорлия, не съм. Искам да огледам каквото има наоколо, това е. Много се двоумях за Галант от самото начало, но и доста голямо разубеждаване падна от всички около мен. То даже още не е престанало... Виждам, че почвам да изнервям някои от вас, но нали за това е тоя форум, или не?!

 

Не става въпрос за изнервяне :D

Още десет страници мнения да събереш, докато не я купиш и не се качиш в нея, няма как да се убедиш.

Галанта не е масова кола и няма как да бъде. Тя е за ценители и разбирачи. Не се троши лесно, но си иска обслужване. И най-вече да си отваряш очите при покупката /както и за всяка друга кола/.

От 1995г. до сега съм прекарал четири Галанта. Е15, два Е33 и последния ЕА6.Два пъти ми се застъпваха по два. Купувам новия и тогава продавам предния. Никакви ремонти. Акумулатори два, дребни ръждици по корема и подкалниците, задни спирачни маркучета и два шарнирни болта на единия Е33. Масла и бензин. Вярно е, че карам внимателно по дупките и минавам сравнително малко километри за разбиранията на форума, предимно градско. Лятото до морето. Всичките са купени във Врачанско, но от лично познати джамбази.

Личното ми мнение е, че Галанта има душа образно казано. Трябва да я усетиш.

Редактирано от Krasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази кола с новия автомат ли е?

http://www.cars.bg/u249714

Моторът е GDI... Газова изобщо ли не трябва да се споменава? Какво му е толкова специфичното на този мотор?

 

На път ми е към тази, която съм харесал, та реших все пак да ида да я погледна..

 

Колега, аз живея близо до тази автокъща и когато си търсих кола загледах и аз този модел. Моя Галант си го купих средата на януари, така че сметни от колко време стои и защо никой не я купува. Само вметвам, не искам да те отказвам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде хаирлия!

 

...админите може да трият темата, или поне да я почистят от излишното, ако решат, че има нещо полезно в нея.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз не знам как да го разбирам. Идва ми нещо наум (друга марка)

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде хаирлия!

 

...админите може да трият темата, или поне да я почистят от излишното, ако решат, че има нещо полезно в нея.

:icon_thumbup:

Колега недей така ни оставя в невидение:шест страници тема и близо 120 постта,а ти трийте...

Няма защо да се трие темата-има доста полезни мнения,но ти сподели все пак на какво си се спрял-форума е доста толерантен така че не се притеснявай ако си взел кола от друга марка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се хваля преди да е пред блока! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взема си Фолкцваген Голф 4 ,много наточена ,бега яко,отзад на капака има всички буквички на азбуката, всяка една значеща нещо и показват с колко коня е качил мотора.......... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ, колега, честита народната кола бате, да си жив и здрав да си я караш със здраве...Се пак галант и голф...нямат нищо общо откъдето и да ги погледнеш...Евала, много смях падна тука. Нявга кат те пореже някое мърляво комби да си спомняш с умиление за японските бангии и да не се ядосваш :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ, колега, честита народната кола бате, да си жив и здрав да си я караш със здраве...Се пак галант и голф...нямат нищо общо откъдето и да ги погледнеш...Евала, много смях падна тука. Нявга кат те пореже някое мърляво комби да си спомняш с умиление за японските бангии и да не се ядосваш :icon_n_king:

Мисля че,колегата се шегува-незнам защо но имам чувството че си е взел :mitsu-smiley: -то.

Все пак той ще каже!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много як спорт едишън ..:) Я дай сега снимките на Пернишкото комби ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нявга кат те пореже някое мърляво комби да си спомняш с умиление за японските бангии и да не се ядосваш :icon_n_king:

 

Що така за комбитата...аз толкова ги обичам :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що така за комбитата...аз толкова ги обичам :plane:

Е, пошегувах се, нали и аз съм комбатура... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взема си Фолкцваген Голф 4 ,много наточена ,бега яко,отзад на капака има всички буквички на азбуката, всяка една значеща нещо и показват с колко коня е качил мотора.......... :D :D

Пламене, хората отдавна са казали, че който много избира, винаги гризва дръвцето... Да му е честит Голф-а!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голфа е специален,тунинг изработка, като го прехвърли ще го покаже тук да видим кой ще гризне дръвцето....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе издавате се, тоя голф няма как да му е в бюджета (до 5000лв)... освен ако толкова не го е грабнал, че да е заложил апартамента на техните и на жената колието :icon_thumbup:

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...