Премини към съдържание

Умишлено пускам темата тук,


Препоръчано мнение

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Бях научил за измамите, но това което колегата tmintov е направил е направо върха. Едно голямо браво за всичко. Като гледам и колко хора са разбрали скоро тези "братовчеди" може да останат извън бизнеса :icon_censored:

Отново ЕВАЛА :icon_clap: :icon_thumbup:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хонорарът ми беше линка към клуб :mitsu-smiley: , който е пуснат (това в обществен план) и приятен разговор с изключително симпатично и интелегентно момиче (това в личен план). :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хонорарът ми беше линка към клуб :mitsu-smiley: , който е пуснат (това в обществен план) и приятен разговор с изключително симпатично и интелегентно момиче (това в личен план). :rolleyes:
:mitsu-smiley: Браво Тишо :icon_thumbup: . Обадиха ми се 2-ма познати да ми кажат за тази публикация. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

браво колега :worthy: :worthy: :worthy: тези момчета явно са прекалили

с филмите :icon_doh: , дано повече хора прочетат за твойте "братовчеди"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хонорарът ми беше линка към клуб :mitsu-smiley: , който е пуснат (това в обществен план) и приятен разговор с изключително симпатично и интелегентно момиче (това в личен план). :rolleyes:

 

 

Поздравления Тишо, тук с един куршум два заека - имам предвид хем реклама на клуба и също така да се дава гласност за този род измами. Браво :icon_clap:

Въпреки че имам чувството че този род престъпници са станали изключително много последно време. На мен лично са ми звъняли много пъти. Най-големия куриоз беше дето - звъни ми някаква жена с определено ромски диалект да ме баламосва и се представя за далечна роднина и то ми се обажда на телефона чийто номер не съм го давал на абсолютно никой. Че нямах тогава време щото бях луднал от ангажименти и я отрязах набързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

:icon_censored:

 

На баба, също и звъняха такива измамници и искаха пари, но тя не се даде :icon_rock:

..

И ние трябва да разчитаме на полицията?! Никога!!

..

Е снощи им звънях!!! Но това не е по темата..

...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tmintov - много си добър! Някои ден искам лично да ти стисна ръката. С удоволствие слушах записите (2-3 пъти) и им се наслаждавах всеки път!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боже!!!

Колега тоя твой "братчед" много прост човек!!!!!

Просто не мога да разбера колко трябва да си прост, че да се вържеш на тоя номер??

 

PS: Tmintov мойте поздравления :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tmintov-много ти се кефя за постъпката и че си се опитал (УСПЯЛ) по някакъв начин да дадеш гластност за тези измами

 

Преди 3-4 месеца и на мен ми се обади "главен редактор на в. Автопазар Георги Иванов" (тогава продавах стария опел и от там са ми взели телефона) Беше неделя по обед, каза ми че от някаква си томбола съм спечелил 32" LCD TV, 500лв. и GSM и няколко си ваучери за телефони, предложи да ми донесат в къщи и монтират ТV на стената (ако искам) и да ми дадат другите награди, от мен се искаше да купя 2 ваучера на Мтел и 2 на Глобул за по 30лв. и да им кажа номерата, който номера щяли да ги кажат само на тези които ще ми донесат наградите в къщи, нещо като идентификация...

Аз ги баламосвах колкото можах по телефона, естествено не си казах адреса и личните данни, те настояваха главно за номерата на ваучерите, казах им че нямам в момента ваучери и да се обадят след 30-40 мин. за да купя, след точно 30мин. по часовник звъни пак "главен редактор Георги Иванов" и аз му казах номерата - просто натисках произволни цифри на клавиатурата и му ги казвах, за Глобул май оцелих че са 12 цифри, но за Мтел май са повече (аз не съм бил на предплатена карта и идея си нямам), усетиха се че ги лъжа и "разговора прекъсна".

В този случай друг от тези тъпаци веднага въвежда номерата на ваучерите които им се продиктуват т.е. на секундата се пробват, звъняха ми от скрити номера говедата.

Главно жертвите им са възрастни хора или наивни замаяни от бърза и голяма печалба, а такава няма, много пари се изкарват с много бачкане, за БГ може да е невъзможно но в чужбина е така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе от тва много бачкане не ми прави впечатление да съм ги натрупал нещо, а не се спираме! За жалост тук пари се правят по-често с измама, отколкото с бачкане, но това си е извън темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 година ...
  • Admin

Колеги, вече ще имаме пари за доживотен домейн и хост! 500 хиляди лири смятам да ни стигнат!

Получих мейла на мечтите си! :icon_thumbup:

 

Австралийската международна лотария програма

Ниво 1351 William Street,

Уест Мелбърн, Виктория,

Австралия 3003.

 

Уважаеми Дами и Господа

 

! ЧЕСТИТО!

Ние сме щастливи да ви съобщим, че мейл адреса си спечели £ 500,000.00 (петстотин хиляди Големите британски лири) за месец август, което е организирано от австралийската лотария за насърчаване 2009!.

 

Нашите победители са избрани чрез електронен Balloting система, без победител applying.We са ви поздрави за това, че един от хората, избрани за това второ произволни за 2009 година.

 

Това са твоите Печеливши идентификационен номер ......

 

Етикетен номер ........ 46101836183534667567788

Тото броя ........... 5-16-39-31-40

Сериен номер 8852144102 ...........

Бонус номер ............. 11

 

Как да получат своята награда, просто се свържете с нашия агент доверие,

 

Г-н Джонсън Дюк.

E-Mail: johnsonduke38@gmail.com

Телефон: +447045746292

 

Се свърже с него от понеделник до петък чрез попълване на формуляра по-долу и да го изпратите на него да подаде за вашия иск.

 

Пълно име ...............

Националност ..............

Страна на произход ............

Дата на раждане ...............

Секс ................

Занимание .............

Важни номера ............

Етикетен номер ...........

Тото брой ..........

Сериен номер .........

Бонус брой ..........

 

Забележка: Вие сте силно препоръчва да запази всичките си печелившите числа поверителна, докато спечели награда е била да ви изпрати за да се избегне двойното претендира от всяко нежелано лице.

 

Вашият адрес печели.

 

Честито още веднъж!!

 

С уважение,

Г-жа Карол Сладки,

Финансов директор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече ще имаме пари за доживотен домейн и хост! 500 хиляди лири смятам да ни стигнат!
Айде честито тогава... :icon_thumbup:

Това е прекрасна новина... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, сега да купиш едно ЕВО за форума, да му се радваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Емо, същото писмо получих преди няколко месеца, ако ми дадеш мейла си, ще ти го пратя... Някаква измама се оказа... Бъди предпазлив ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Емо, същото писмо получих преди няколко месеца, ако ми дадеш мейла си, ще ти го пратя... Някаква измама се оказа... Бъди предпазлив ! :mitsu-smiley:

Разбира се, че е измама, че как иначе? Нима очакваш някой да ти даде каквото и да е, без да е взел предварително нещо от теб?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто си продават книгите на доста добра цена. Получила съм всичко което съм поръчала /книги/ ,но до томболата не ме допуснаха :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие изслушах записите, направени и постнати от колегата. ЕВАЛА на него. Добре е направил, че им е отнел от парите и времето.

И аз съм бил обект на опити за измама, а мои по-възрастни познати са били мамени от такива мошенници.

Гледайки нещата отстрани, тяхното си е чиста инвестиция - "вкарват" пари в сим карти и приказват. Ако успеят, парите са им калкулирани. Ако не - пишат ги "на загуба".

Аз обаче в едно съм сигурен - ползват вътрешна информация от ведомствата.

Иначе няма как - на единия от познатите му "сервираха" случката : сина ти в Пирогов, дай пари за спешна операция - бяха му изредили половината рода, за да го вкарат в заблуда.

А в моя случай се обадиха на регистриран на мен стационарен телефон, никъде не обявен. А ме потърсиха по име ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

http://btvnews.bg/kriminalno/telefonni-izmamnitsi-premetnati-ot-nabelyazanite-zhertvi.html

Изгледайте клипчето дето е в линка и ми кажете,само аз ли си мисля,че това е "нашият" човек?

Аз съм 100% сигурен,че е същото говедо!Само,като го чух да казва строго:Ваучерите от къде ще ги купитИе?И щях да падна под масата :icon_doh:

Във третото аудио на колегата от тази тема озаглавено....Vryzka s mnimia kupuvach.mp3,точно когато този хамал казва:Вие със какво количество разполагатИе?Приликата е удивителна!

Изрових темата,защото този репортаж е от 27.08.2012г. Представяте ли си този смешник, толкова години още да си е на свобода и да си лъже навалицата!Върви му бизнеса явно!

Редактирано от FOXO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...