Премини към съдържание

НЕ! На високите цени на горивата!


Препоръчано мнение

  • Отговори 244
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ако може едно запитване към колегите от София:тъй като ми се налага да прекарам няколко дни в столицата и съответно ще се включа в протеста тук-ще има ли някаква организация на клубно ниво,като след това се присъединим към останалите в протестното шествие?

Имаш ми телефона :-)

Живея точно срещу кино Арена и няколко колеги ще дойдат пред нас и ще отидем заедно. Адресът е кв. "Илинден" бл. 60 - на лесно място е и е на 2 мин от протеста. Ползвай бгмапс, или се обади. Ще се радвам да се видим!

И за останалите колеги - който иска - да заповяда. Около 12, че да може към 12.30 да отидем там под строй :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също исках да попитам дали ще се прави някаква организация от форума и ще се чакаме ли на определено място преди началото на протеста, че да сме там заедно от :mitsu-smiley: форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За момента това е единствената организация.... Поне не знам други колеги да се събират някъде. намери адреса в бгмапс и направо идвай при нас..... Тел 0888 538 449 - Роско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живея на 5 мин. от OMV на Г.М.Димитров, Арена Запад ми е на 5лв. път :icon_crying: . Сам или не, аз съм там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ми телефона :-)

Живея точно срещу кино Арена и няколко колеги ще дойдат пред нас и ще отидем заедно. Адресът е кв. "Илинден" бл. 60 - на лесно място е и е на 2 мин от протеста. Ползвай бгмапс, или се обади. Ще се радвам да се видим!

И за останалите колеги - който иска - да заповяда. Около 12, че да може към 12.30 да отидем там под строй :-)

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая и нашите тук се сетиха ... Утре твърдо съм на протест :icon_box: Па дори и нищо да не се промени :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте ТВ7 в момента.

 

ЕДИТ: Имаше предаване по въпроса, и единственото което може да се каже, че само ГЕГАТА ще спре тази наглост и безочие!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ми телефона :-)

Живея точно срещу кино Арена и няколко колеги ще дойдат пред нас и ще отидем заедно. Адресът е кв. "Илинден" бл. 60 - на лесно място е и е на 2 мин от протеста. Ползвай бгмапс, или се обади. Ще се радвам да се видим!

И за останалите колеги - който иска - да заповяда. Около 12, че да може към 12.30 да отидем там под строй :-)

 

 

Здравей колега, за 12ч. и аз съм с вас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предложението да се съберем и да отидем заедно на протеста в Пловдив е още в сила :yes3:

Хайде не се притеснявайте :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предложението да се съберем и да отидем заедно на протеста в Пловдив е още в сила :yes3:

Хайде не се притеснявайте :D

 

В "Тракия" съм,но имам изпит от 9:30 ако се оправя до кам 11.00 щя дойда само кажи къде,ако има организация от Пловдив тъй като не познавам никой от форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В "Тракия" съм,но имам изпит от 9:30 ако се оправя до кам 11.00 щя дойда само кажи къде,ако има организация от Пловдив тъй като не познавам никой от форума.

 

Колега за сега съм сам.. телефона ми е 0883375686. Ако се оправиш ми звънни, Виктор се казвам, ще се срещнем и ще отидем заедно.. ако не можеш да ме потърсиш там на място. Аз съм със сив Галант с монтанска регистрация :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е къде ще се съберат толкова автомобили на ОМВ (в София).

 

Г. М. Димитров има общо 4ри ленти за движение.

Около кръстовището са повече, но примерно 200 коли ще го напълнят доста сериозно!?!

 

Иначе трябва да се протестира!

Търсете си правата, най-вече в съда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Протеста в Пловдив мина добре, имаше доста хора, полицията не ни създаваше неприятности. ОМВ обслужваше клиентите, като зареждаха колите и за стотинки без възражения.

Но какво са думите пред снимковия материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имаше ли някой на ОМВто на Драган Цанков?....аз и колегата Mystikal бяхме там :icon_rock: :icon_rock:

 

Доста хора бяхме на Арена Запад. Нещата куцаха откъм организация, но ентусиазъм не липсваше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна протеста беше доста мащабен така да се каже. Толкова много коли, че движението буквално колапсира :) А от клаксоните ме боли глава :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като бях възпрепятстван и не можах да отида на протеста в Пловдив.., както беше планирано, бих искал да попитам как е минало. Ако някой колега е бил нека сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като бях възпрепятстван и не можах да отида на протеста в Пловдив.., както беше планирано, бих искал да попитам как е минало. Ако някой колега е бил нека сподели :)

 

Колега в предишния ми пост съм показал как мина протеста при мен.

За колегите със фейсбук, там се провежда анкета, за какви са исканията ни с този протест, който иска може да посочи защо е подкрепил протеста: http://apps.facebook.com/opinionpolls/index.php?pid=ABD3RB9n80A

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде Викторе чакаме снимките с нетърпение :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Иво, когато се прибрах ги качих, но поста ми вече отиде на зад :yes3: темата е активна днес :D

Ето отново СНИМКИТЕ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях днес двете :mitsu-smiley: , но като не знам, че сте от "наще" как да заговоря, чудих се, чудих се пък подминах.

Интересно се получи днес, дано има файда! Единственото което не ми хареса при нас, бе пълната липса на ораганизация. До последно не се знаеше къде ще се ходи, какво ще се прави и изведнъж всички се юрнахме към А. Невски. Дано на следващите протести, които със сигурност ще се състоят в близко бъдеще, организацията да е на по-високо ниво!

 

Куриозно или не, аз на 50м от храм паметника Невски умрях за нафта. Както светна лампата за гориво, така след 500м. джипа спря. Интересно, че след това успя да запали, дори стигнах до ЕКО на бул. България без проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...