Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Да, видях и линка в предните страници, не обещавам със сигурност че ще дойда, ако стигне времето съм там марак и за малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, предлагам срещата да е на 15.05.11 в Южен Полъх, както говорихме по-нагоре и за час предлагам - 17:00 часа. Хайде ако някой не му е удобно да каже и също така, който мисли да идва да каже, за да можем да запазим места.

Часа и мястото са добри :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги :icon_bye: Аз да Ви пиша, че местата в Южен Полъх за 17:00 днес са запазени и остана само да вземем да се съберем повечко хора и да си полафим хубаво ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и още 1 приятел ще присъстваме, но е възможно малко закъснение. Закъснението не е сигурно, но все пак е възможно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре колеги, малко остана :mitsu-smiley:

Айде отивай и разчисти паркинга, ние по късно ще дойдем ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление преди 10 мин. се прибрах от Бургас и намаше как да дойда, дано сте си изкарали супер и да качите някоя снимка :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като споменахте снимки, нека да покажа няколко: Снимчици

Срещата мина нормално, както обикновенно. Имаше и нови лица на срещата, дано ги виждаме и за напред :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! :icon_clap:

 

Абе Тоше, напълнял ми се видиш бре, добре те гледат май :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! :icon_clap:

 

Абе Тоше, напълнял ми се видиш бре, добре те гледат май :)

Абе нещо съм се заседял, май :icon_blush: .

Чавето слуша и не ме тормози вечер :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер, колеги :) След като разговарях с колегата Виктор ( TASSO ) решихме да предложим 29.05 (неделя) за следваща дата за среща. Може би ако по-често спретваме срещи, ще можем да се събираме повече хора всеки следващ път ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е този път и аз искам да дойда......29.05....къде,кога/.час.?/

 

Последните 2 срещи в Южен Полъх минаха доста добре, предполагам пак там. А за час се надявам да е след 17:00, за да мога и аз да се присъединя :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда този път ако наистина е на южен полъх а и където и да е пак ще дойда само да е след 17:00http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда този път ако наистина е на южен полъх а и където и да е пак ще дойда само да е след 17:00http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

Ако наистина дойдеш, има голяма вероятност да получиш и от стикерите за които питаше в другата тема ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги значи предлагам варианта в 18:00 на Южен Полъх, че да може и другите които ще пътуват, да могат да дойдат ;) Така или иначе и мен ме чака път и в петък преди да замина ще запазя маса за 16 човека този път, че миналия точно ни стигнаха местата :) :icon_dance:

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в петък преди да замина ще запазя маса за 16 човека този път, че миналия точно ни стигнаха местата :) :icon_dance:

Не надценявай толкова работите, все пак става дума за Пловдивчани :D а те рядко се събират толкова много ..:(
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина дойдеш, има голяма вероятност да получиш и от стикерите за които питаше в другата тема ..:icon_thumbup:

 

Да ще дойда със сигурност колега като гледах снимките от последното събиране няма спейс старс имасхе само рънарс така че този път ще има нова звезда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не надценявай толкова работите, все пак става дума за Пловдивчани :D а те рядко се събират толкова много ..:(

 

Тука ми харесваш и аз се съгласявам с теб за пловдивчани добре че не съм от Пловдив а от Хисаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Приемат ли се нови попълнения към колектива.:rolleyes:.

Иска ли питане ..Всеки е добре дошъл (
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм скаран с "кичука",та ако може да ми обясните горе долу къде се намира "южен полъх".И Последно за 29 ли е срещата?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм скаран с "кичука",та ако може да ми обясните горе долу къде се намира "южен полъх".И Последно за 29 ли е срещата?

Поздрави!

Колкото и да си скаран, заведението е на лесно място, още като завиеш от Коматевско шосе по бул. Южен в началото на булеварда е ..

Ето тук има и карта ..http://plovdiv.zavedenia.com/1054

 

 

Да попитам приемате ли гости от софето!

Прочети пост №122 .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...