Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Колеги какво става за среща на 13-ти... ? Има ли навити да се съберем тази неделя :rolleyes: Давайте пишете да се разберем, че няма много време дотогава. Прочетох за миналата ви среща и ми звучи много по-добре ресторанчето на Южен Полъх, а и наистина си има и добър паркинг да наредим "диамантите" :icon_dance:

 

Няма отзиви, но на 13-ти е и протеста за високите цени на горивата. Аз, както и други колеги от форума ще подкрепим протеста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Тц :nono: , няма да има.....Ние Пловдивчани мразим да се гледаме в очите, че и да се гледаме няма какво да си кажем. Пак ще трябва да се лъжем на тема коли....по-добре да бяхме рибари или ловци. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сбирка няма ли да има ? :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

А ти защо питаш, пък когато има срещи не идваш ..:D

Някаква статистика ли си водиш ? .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо питаш, пък когато има срещи не идваш ..:D

Някаква статистика ли си водиш ? .:)

Да съм честен, не обръщах много внимание на тази тема. Само веднъж се нацели да отида на среща и то бяхме 4 човека, малко ама като за първа среща, на която ходих останах доволен, та за това рекох да попитам. Туко виж присъствам на по-голяма сбирка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да съм честен, не обръщах много внимание на тази тема. Само веднъж се нацели да отида на среща и то бяхме 4 човека, малко ама като за първа среща, на която ходих останах доволен, та за това рекох да попитам. Туко виж присъствам на по-голяма сбирка. :icon_thumbup:

 

Ами последните 2 срещи бяха с по 8 човека, може да се борим за рекорд от 10 човека :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги какво ще кажете за една срещичка тези дни... събота или неделя следобед :) Може на Южен Полъх пак да е, че май там ви е харесало, а и наистина има къде да се спре :) Но се приемат и предложения и за другаде ако имате идеи ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само казваш кога и в колко и съм на линия, но петък е 6-ти.. така че май по-добре е в неделя :)

 

Ммм да ама аз заминавам извън Пловдив и не знам в неделя дали мога да се прибера до 15-16 часът, че сме на сватба предишния ден. Ама дали има навити направо към 18-19 часът да се излезе някъде направо като за вечеря :)

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По празниците всеки гледа да избяга на някъде.

Като гледам само двамата сте си писали, та да направим срещата другата седмица на 15.05.

Може и повече хора да се включат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Като гледам само двамата сте си писали, та да направим срещата другата седмица на 15.05.

 

То даже за Пловдивчани е добре, да се организират нещата 2-3 седмици по от рано ..:D

Много сте несериозни туй гражданята ..:P

Аз след малко паля и отпрашвам към Калояново :drive: да гледам Баварците как си въртят задниците ..

Някой ако е мераклия за мини- среща да заповяда ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре :) Другата седмица на 15-ти значи :) Очаквам предложения къде ви е удобно, ако ресторант Южен Полъх не ви е допаднал колеги ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

15-ти ме устройва, дано само не попадаме на задръствания на протести :)

Ти пък, то никой не протестира срещу цените на пържолите :lol: а срещу тези на горивата тъй, че пред ресторантите протести няма да има ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала, да стана член на клуба. Как става това? :rulez:

Редактирано от Emil Dimitrov
Член се става преди всичко като се покаже уважение към правилата на клуба и неговите потребители! Писането на кирилица е задължително!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bih iskala da stana 4len na kluba?kak stava tova? :rulez:

За член на клуба има тема как се става, но при интерес може да заповядаш на сбирките и да се запознаеш с останалите колеги. От Търново има доста сериозни колеги :) Само във форума пиши на кирилица.

Тази тема тук е за местна сбирка в Пловдив, но скоро ще има тема и за национална среща, която ще е близо до вас. При интерес може да следиш за нея :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Викторе покани и колегата "ipa111" писа ми на Л.С. и има желание ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Викторе покани и колегата "ipa111" писа ми на Л.С. и има желание ;)

 

Писах съобщение на колегата.. само остана да уточним с колегите час и да потвърдим мястото :)

 

Така, че хайде колеги да потвърдим мястото, аз съм ЗА Южен полъх. Да уговорим и час, за да има време да видим колко хора сме и да запазим масичка ;)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам срещата да е на 15.05.11 в Южен Полъх, както говорихме по-нагоре и за час предлагам - 17:00 часа. Хайде ако някой не му е удобно да каже и също така, който мисли да идва да каже, за да можем да запазим места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+ 2-ма, само дано да е след 17ч. защото в неделя на обяд е планувано да се ходи на писта :mitsu-smiley: :icon_rock:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+ 2-ма, само дано да е след 17ч. защото в неделя на обяд е планувано да се ходи на писта :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Да ориентировъчно казах 17:00, но може да дадем например 17:00 до 17:30 да се събираме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За в неделя имам планувано пътуване, но ако склосам с времето ще дойда и аз, само кажете къде е този "Южен Полъх".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се движиш от централна гара към Коматево, след коматевския възел на 2-я светофар в ляво и след 400-500 метра заведението се пада в дясно.

Поставил съм ориентировъчен маркер на картата тук: http://maps.google.bg/maps?q=42.124233,24.72361&num=1&t=h&sll=42.14926,24.743901&sspn=0.013007,0.013586&ie=UTF8&ll=42.126429,24.724174&spn=0.021612,0.045447&z=15

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...