Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Момчето с Галанта с карбонов капак има ли регистрация тук ?

 

Идвал е и на предишна среща, така че трябва да има :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Имам регистрация,как да нямам.За утре нещо ще се заформя ли?

 

Здравей колега, ако ще дойдеш със сигурност, за да знам че няма да съм сам. Давай да изберем някакъв удобен час :)

Сега едно приятелче ми писа за утре, че ще идва на Калояново на писта Дракон - ще има някакъв финал.

Ако искате, може да направим една срещичка там?

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги, дойде ред да възродя темата. Разбрахме се с един колега с Галантче, следващата седмица на 14-ти да направим една срещичка. Ако някой има възможност да се присъедини, да се чувства поканен, само да драсне, за да знам колко места да запазя.

 

На кратко 14.07.2012 от 19:00 Южен Полъх, петък към обяд ще им звънна за резервация, така че до тогава ще набираме бройка :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ПЛОВДИВ, един Хасковски Еклипс може ли да присъства ? Че от седене в гаража ми исъхнаха гумичкитеhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif , време е да я расходя малко. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/plane.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, дойде ред да възродя темата. Разбрахме се с един колега с Галантче, следващата седмица на 14-ти да направим една срещичка. Ако някой има възможност да се присъедини, да се чувства поканен, само да драсне, за да знам колко места да запазя.

 

На кратко 14.07.2012 от 19:00 Южен Полъх, петък към обяд ще им звънна за резервация, така че до тогава ще набираме бройка :mitsu-smiley:

 

Ще се видим там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, като гледам ще запазвам маса за повече от 10 човека :icon_blush:

Към колегата от Хасково, винаги си добре дошъл :icon_thumbup: Сам или с приятели, няма значение.. само тези които идват с повече хора да кажат, за да знам ориентировъчно колко места да запазя :)

За новите колеги да поясня, че мястото го има отбелязано и на карта малко по-рано в темата, ако някой има притеснение дали ще го намери, нека пише и ще помогнем с каквото можем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, като гледам ще запазвам маса за повече от 10 човека :icon_blush:

Към колегата от Хасково, винаги си добре дошъл :icon_thumbup: Сам или с приятели, няма значение.. само тези които идват с повече хора да кажат, за да знам ориентировъчно колко места да запазя :)

За новите колеги да поясня, че мястото го има отбелязано и на карта малко по-рано в темата, ако някой има притеснение дали ще го намери, нека пише и ще помогнем с каквото можем.

 

Най вероятно ще съм сам ще доида на 100% .А за мястото ако дадете точен адрес може да го намеря на навигацията . Другиа варянт е ако на някои от Пловдив не му представлява проблем да се разберем да се чакаме в Пловдив например от Хасково като влезна след 3ти светофар има ОМВ бенз. мисля че и някакъв тунинг център имаше там и бенз. ШЕЛ. Мен сякък ми е удобно . Само кажете адрес или точен час за среща в Пловдив http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето подробности за мястото: http://plovdiv.zavedenia.com/1054/%D0%AE%D0%B6%D0%B5%D0%BD.%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8A%D1%85/

 

Иначе, аз ще трябва да се срещна с един колега и да дойдем заедно. Може да измислим някое удобно място и там да се срещнем и после да ходим заедно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно ще съм сам ще доида на 100% .А за мястото ако дадете точен адрес може да го намеря на навигацията . Другиа варянт е ако на някои от Пловдив не му представлява проблем да се разберем да се чакаме в Пловдив например от Хасково като влезна след 3ти светофар има ОМВ бенз. мисля че и някакъв тунинг център имаше там и бенз. ШЕЛ. Мен сякък ми е удобно . Само кажете адрес или точен час за среща в Пловдив http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

На третия светофар завиваш на ляво,посока МЕТРО(има табела),на колелото пред хотел SPS, на дясно.Като завиеш на дясно,има спирка пред МЕТРО и ако си се обадил на 0888554938 или 0878554939,там ще бъде тъмносин SPACE STAR PB2227 и ще се движим заедно.Аз тръгвам около18.30 от близко до МЕТРО място.

Редактирано от Topaligov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще направя 2 резервации, една за мен на масата, друга за Мицку на паркинга :icon_thumbup:

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще направя 2 резервации, една за мен на масата, друга за Мицку на паркинга :icon_thumbup:

Ти нямаше ли да го водиш твоя Мицку на Рилските езера ? ..:)

Как можете да се събирате в най големите жеги и то в Пловдив ? ..:icon_hmm:

Аз днес свършвам работа и дим да ме няма, изключвам телефона си и дим да ме няма, не ме търсете известно време. :D Отивам на Атолука на хлад :), че тука ще ни заврат мозъците ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално имаме резервация за утре в 19:00 часа. Нашите задници вече са подсигурени, дано има място и за задниците на колите като отидем :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идва ми се и на мен, ама съм захванал гараж на село да си правя и все не стига времето :icon_crying:

 

Ако ти остане време да наминеш, ще се радвам да се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз малко ще се отдам на задължения, така че няма да съм много пред компа. Ако има нещо, може да ме потърсите на телефон 0883 37 56 86 - Виктор (или TASSO).

Поздрави!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тази среща премина приятно, отново 10 места не ни стигнаха и добавяхме допълнителна маса :icon_thumbup:

Ето и малко снимки, но доста неща изпуснах да снимам :icon_crying: , следващия път ще се представя по-добре ;)

Снимки тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей този събор само за 8,9,10-та генерация ли е или могат да присъстват и по старите генерации ?

 

Може да присъства всеки, независимо дали кара ново, старо мицубиши или просто има такъв климатик и му е станал фен :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Така че.. като видиш посочена нова дата за среща.. добре си дошъл, само ще пишеш да знаем и дори може да се разберем да се чакаме някъде по централно и да ходим заедно към мястото(гледам, че май не си от Пловдив). Другара събота и неделя има среща на шиста Дракон, ако имаш възможност заповядай, има пусната тема за това :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...